תביעות תאונות ילדים שקרו בזמן שהותם במסגרת חינוכית

ילדינו חשופים לפציעות במהלך שהותם בגן, במסגרת חינוך מיוחד ובבית הספר, בין אם הם נמצאים בכיתה, בחצר, בשיעור ספורט או בטיול שנתי. הילדים עשויים להיפצע גם בשעות הפנאי ואפילו בבית.
החוק בישראל קובע, כי כל תלמיד בגילאי 3-18 הלומד במוסד חינוכי, הכפוף למשרד החינוך, מבוטח בפוליסת ביטוח תלמידים (ביטוח תאונות אישיות תלמידים) המכסה כל פציעה לא משנה היכן התרחשה התאונה, גם מחוץ לשעות הלימודים וגם בחופש הגדול. הפוליסה אינה מכסה תביעות תאונות דרכים, פעולות איבה או מלחמה, אשר במסגרתן מוגשות תביעות ביטוח לאומי.
 
עורכי דין תאונות תלמידים
למחלקת הנזיקין של משרדנו ניסיון של טיפול באלפי תיקים משפטיים, המטופלים כולם במהירות, ביעילות ותוך שמירה על קשר אישי והדוק עם הלקוח. לצוות המחלקה עורכי דין תאונות אישיות תלמידים בעלי ניסיון בהגשת התביעה, איסוף ואיתור כלל המסמכים הרלוונטיים (אישורים מהמוסד החינוכי, מסמכים רפואיים, אישורים מהמשטרה), מעקב אחר התביעה, בדיקות מומחה ועוד.

 

תביעת ביטוח תלמידים
רצוי להגיש את התביעה בנושא תביעות אישיות תלמידים בסמוך ככל הניתן למועד קרות האירוע, אך ניתן על פי הפוליסה לתבוע עד גיל 21. במקרים בהם קיימת בנוסף רשלנות של המוסד החינוכי, מפגע או ליקוי בטיחותי אחר, ניתן להסתייע בנו כל מנת להגיש תביעה נוספת לקבלת כפל פיצוי, כגון הגשת תביעת ביטוח בית ספר.
במידה ומדובר בתאונת דרכים הנחשבת גם כתאונת עבודה, אשר אינה מכוסה בפוליסת ביטוח תאונות אישיות, אנו מסייעים גם בהליך הגשת תביעת ביטוח לאומי לקבלת פיצוי.
 
אנו משלבים בקיאות משפטית, כלכלית וחשבונאית ובמסגרת זו לחשב ולתבוע אובדן רווחים, עלויות שיקום, פגיעות נפשיות, נזקים עתידיים ועוד. מדיניות המחלקה היא לייצג ניזוקים בלבד ולא חברות ביטוח, כך שכל האנרגיה והיכולת שלה מנותבות לעבר מיקסום הפיצוי לו זכאי לקבל הניזוק. 
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.