מאת:

החלטות מנהל מס רכוש בעניין תביעות לפיצויים מימי מבצע "צוק איתן", מתקבלות בימים אלו ממש. משרדנו אשר ייצג בעניין האמור שורה ארוכה של גורמים תושבי אזור הדרום, עסוק עתה בבחינת אפשרות הגשת ערר בנסיבות בהן החלטת מס רכוש לפיצוי אינה מספקת.

נזכיר כי החלטות מנהל מס רכוש אינן בבחינת "סתימת הגולל" הדיוני, ובמקרים לא מעטים, מוצאים אנו כי עמידה על זכויות הניזוקים במסגרת של הגשת ערר, מניבה בסופו של הליך פיצויים משמעותיים מאלו שהתקבלו קודם לכן.

מטבע הדברים, עבור כל אותם גורמים אשר תביעותיהם הוגשו לראשונה ללא ליווי משפטי, ייצוג משפטי נכון עלול במקרים רבים להוביל להגדלת סך הפיצוי הסופי. בתוך כך, יש להביא בחשבון את סד הזמנים, לפיו על החלטת מס רכוש וקרן פיצויים ניתן לערער בתוך 30 יום מיום המצאת ההחלטה לניזוק.

כמו כן ראוי לציין כי ההליך אשר יתנהל בפני ודעת הערר הנו הליך משפטי לכל דבר ועניין, המתקיים בפני ועדה המונה שלושה דיינים בעלי ניסיון רב בתחום הן בהיבט המשפטי והן בהיבט הכלכלי והחשבונאי. מן הראוי להדגיש כי בכל הקשור לבחינת קביעותיו העובדתיות של מנהל מס רכוש, מהווה ועדת הערר תחנה סופית, כשתוך כך ניתן יהיה, בין אם ע"י צירוף חוות דעת מומחה ובין אם בכל דרך ראייתית אחרת, לתקוף קביעותיו אלו במסגרת הליך הערעורי דנן.

משרדנו המורכב מכ-70 משפטנים, כלכלנים ורואי חשבון יוצאי רשויות מס בכלל ורשויות מס רכוש בפרט, צבר, למגינת ליבו, ניסיון רב בטיפול במאות רבות של תביעות ועררים של לקוחות, קטנים וגדולים, אשר ניזוקו מפעולות מלחמתיות ו/או פעולות איבה שונות. בכלל זה, ייצג משרדנו אין ספור ניזוקים אשר נפגעו כלכלית, החל ממבצע דין וחשבון (1993), דרך מבצע ענבי זעם (1996), ממלחמת לבנון השנייה (2006), מבצע עופרת יצוקה (2008) ומבצע עמוד ענן (2012).

משרדנו למוד ניסיון משפטי, כלכלי וחשבונאי בטיפול בתביעות מול מס רכוש ובמיצוי מלוא ההליכים המשפטיים והכלכליים הנדרשים, עד למימוש מלא ואיכותי של כלל זכויות הניזוק.
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

תאונת דרכים כפעולת איבה

מאת: אלי דורון, עו"ד

מה דינה של תאונת דרכים שנגרמה כתוצאה או במהלך פעולת איבה. מי יכסה את הנזק לנפגע? כל הפרטים המאמר

הכרה בפגיעה נפשית בפעולות איבה

מאת: אלי דורון, עו"ד

כל אזרח או תושב ישראל אשר נפגע פיזית או נפשית מפעולה של מדינה או ארגון עוין לישראל וודאי שנפגעי מלחמת חרבות ברזל נחשבים ככאלה, זכאי לפיצויים לפי חוק התגמולים לנפגעי פעולות איבה תש"ל 1970. כאמור גם פגועי נפש נפגעי חרדה ופוסט טראומה וכדומה נכנסים לקטגוריה זו.

שיעור תגמולים לפי חוק נפגעי פעולות איבה

מאת: אלי דורון, עו"ד

מי שהוכר כנפגע פעולות איבה זכאי לתגמולים ע"פ החוק. נפגע בפעולת איבה שהגיש תביעה לתגמול נכות, יוזמן להופיע לפני ועדה רפואית, שבסמכותה לקבוע את דרגת נכותו לתקופה זמנית או קבועה, לפי חומרת הפגיעה.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.