מאת:


החלטות מנהל מס רכוש בעניין תביעות לפיצויים מימי מבצע "צוק איתן", מתקבלות בימים אלו ממש. משרדנו אשר ייצג בעניין האמור שורה ארוכה של גורמים תושבי אזור הדרום, עסוק עתה בבחינת אפשרות הגשת ערר בנסיבות בהן החלטת מס רכוש לפיצוי אינה מספקת.

נזכיר כי החלטות מנהל מס רכוש אינן בבחינת "סתימת הגולל" הדיוני, ובמקרים לא מעטים, מוצאים אנו כי עמידה על זכויות הניזוקים במסגרת של הגשת ערר, מניבה בסופו של הליך פיצויים משמעותיים מאלו שהתקבלו קודם לכן.

מטבע הדברים, עבור כל אותם גורמים אשר תביעותיהם הוגשו לראשונה ללא ליווי משפטי, ייצוג משפטי נכון עלול במקרים רבים להוביל להגדלת סך הפיצוי הסופי. בתוך כך, יש להביא בחשבון את סד הזמנים, לפיו על החלטת מס רכוש וקרן פיצויים ניתן לערער בתוך 30 יום מיום המצאת ההחלטה לניזוק.

כמו כן ראוי לציין כי ההליך אשר יתנהל בפני ודעת הערר הנו הליך משפטי לכל דבר ועניין, המתקיים בפני ועדה המונה שלושה דיינים בעלי ניסיון רב בתחום הן בהיבט המשפטי והן בהיבט הכלכלי והחשבונאי. מן הראוי להדגיש כי בכל הקשור לבחינת קביעותיו העובדתיות של מנהל מס רכוש, מהווה ועדת הערר תחנה סופית, כשתוך כך ניתן יהיה, בין אם ע"י צירוף חוות דעת מומחה ובין אם בכל דרך ראייתית אחרת, לתקוף קביעותיו אלו במסגרת הליך הערעורי דנן.

משרדנו המורכב מכ-70 משפטנים, כלכלנים ורואי חשבון יוצאי רשויות מס בכלל ורשויות מס רכוש בפרט, צבר, למגינת ליבו, ניסיון רב בטיפול במאות רבות של תביעות ועררים של לקוחות, קטנים וגדולים, אשר ניזוקו מפעולות מלחמתיות ו/או פעולות איבה שונות. בכלל זה, ייצג משרדנו אין ספור ניזוקים אשר נפגעו כלכלית, החל ממבצע דין וחשבון (1993), דרך מבצע ענבי זעם (1996), ממלחמת לבנון השנייה (2006), מבצע עופרת יצוקה (2008) ומבצע עמוד ענן (2012).

משרדנו למוד ניסיון משפטי, כלכלי וחשבונאי בטיפול בתביעות מול מס רכוש ובמיצוי מלוא ההליכים המשפטיים והכלכליים הנדרשים, עד למימוש מלא ואיכותי של כלל זכויות הניזוק.
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטרים, הודעות והזמנות לאירועים וכנסים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

תביעת רשלנות רפואית

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

מתי טיפול רפואי כושל הוא בגדר רשלנות המזכה את הנפגע בתשלום פיצויים? ומתי מדובר בהתממשות של סיכון סביר הגלום בעצם קבלת הטיפול הרפואי?

נזקים על רקע לאומני / מלחמה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); שלומי פרץ, משפטן

משרדנו פתח מיד עם פרוץ האירועים האחרונים מוקד חירום לסיוע משפטי לעסקים ופרטיים אשר רכושם נפגע (נזק ישיר) ו/או אבדו רווחים עקב פעולות האיבה (נזק עקיף). משרדנו המורכב מעורכי דין ורואי חשבון אשר ייצגו שנים רבות את מנהל מס רכוש/רשות המיסים טיפל ומטפל במאות תביעות מס רכוש משני צדי המתרס.

תאונות עבודה - תביעת מעביד

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מורכב מעו"ד המתמחים בתאונות עבודה וכן בכלכלנים ורואי חשבון יוצאי משרד המשפטים ורשויות המס, כך שלנו הכלים לבנות את התביעה האופטימאלית ולהביא לתוצאה הטובה ביותר עבורך.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.