מאת:

עו"ד תמיר קלדרון - עו"ד מס פלילי ומס אזרחי, מומחה בטיפול בעבירות מס

היה והתעוררה אצלך בעסק, אם במישור הפרטי ואם במישור העסקי, בעיה אזרחית ו/או פלילית אל מול רשויות המס - עו"ד תמיר קלדרון, שותף ומנהל מחלקת המס במשרדנו, הוא המענה המנצח עבורך. עורך הדין קלדרון הינו עו"ד מומחה בדיני מס ישראלי אזרחי ו/או פלילי, ולו ניסיון של קרוב ל-20 שנה בתחום המס ובמהלך שנים אלה טיפל הוא במאות מקרים ומחלוקות אל מול רשויות המס בהצלחה רבה.

לפירמת משרדנו בכלל ולעו"ד תמיר קלדרון בפרט, התמחות בכל הקשור בטיפול באזרחים ובחברות אשר הסתבכו עם רשויות המס, אם במישור האזרחי ואם במישור הפלילי, החל מהשלבים הראשונים ועד לסיומם, ובפועל לזכותו אין ספור מקרים בהם חילץ את הלקוח ממשבר מס קשה. עו"ד קלדרון הינו מנהל מחלקת המס בפירמה, מחלקה המורכבת מעו"ד ורו"ח אשר בעברם ייצגו את רשויות המס, למדו את דרכי פועלם ואופן חשיבתם, ליוו את חוקרי מס הכנסה וחוקרי מע"מ בהליכים שונים מול לקוחות עסקיים, פרטיים וחברות ו/או כאלה שטיפלו וניהלו דיוני שומה ו/או ניהלו הליכים בפני בתי המשפט בארץ. ניסיונו העשיר של עו"ד קלדרון והמקור להצלחותיו הרבות, מבוססים על בקיאותו הרבה בכל הקשור בדיני המס העדכניים, בשיטות העבודה הנהוגות ברשות המס בכלל, בטכניקות החקירה המונהגות והבנתו והכרתו מקרוב את אופי ואופן ההתנהלות של הרשויות.

מטבע הדברים, עו"ד  קלדרון מכיר היטב את האופן בו מתנהלת חקירת מס ו/או את האופן בו מתנהל הליך שומתי ו/או האופן בו נבנית שומה. עו"ד קלדרון מודע למצופה מעובדי רשות המס על ידי הרשות עצמה ו/או על ידי בתי המשפט ומכוח זאת יודע הוא היכן לחפש את הפגמים בהתנהלות, לאתר את החולשות שבתיק ואת המרכיבים עליהם ניתן להישען בעת ניהול המגעים עם הרשות, הכל מתוך שאיפה להביא ללקוח הפירמה מענה אופטימלי וסיום מהיר, זול ומוצלח של הפרשה. בנוסף, עו"ד קלדרון בקיא בכל הערוצים המשפטיים העומדים על הפרק לטובת קידום עניינו של הלקוח ולטובת קידום מהלכים חכמים ומתוחכמים במיוחד אשר יש בהם כדי להקטין את החשיפה האזרחית ו/או הפלילית של הלקוח אל מול רשויות המס וכדי להביא את המחלוקת לכדי סיום מוצלח. במסגרת האמורה ומתוקף חובתו של עו"ד קלדרון לקדם את עניינו של הלקוח, מורגל הוא להתנהל אם אל מול הגוף החוקר, אם אל מול  מבקרי ו/או מפקחי המס ואם בדרך של התנהלות מול הלשכות המשפטיות של רשויות המס ו/או הפרקליטות – הכל לטובתך הלקוח. ניסיונו הרב של עו"ד קלדרון מאפשר לו, שעה בה עובר לטיפולו לקוח אשר לו בעיה עם רשויות המס, להפוך כל אבן ואבן, ללמוד במהירות את המספרים, המסמכים ו/או את חומר החקירה, לאתר במהירות כל כשל או חולשה משפטית ו/או ראייתי הקשורים בעמדת המדינה ולהציג את החולשות באופן שקוף וברור בפני מקבלי ההחלטות ברשויות וזאת מתוך מטרה לגרום לרשות המס להבין כי המקרה אינו "מונח בכיסם" ומשכך האינטרס המשותף הוא לסיים את הפרשה באופן המתיישב עם האינטרס של שני הצדדים. הניסיון מלמד כי עו"ד קלדרון יעשה כל שניתן על פי דין, על מנת לשכנע את רשות המס כי לקוח הפירמה צח ונקי מכל אשם ו/או כי אין בנמצא כל מקום ו/או עילה לחבות מס וכי לכל היותר יש בנמצא מחדל קטן מהמיוחס במקור ללקוח וזאת, כאמור, במטרה להביא את הפרשה לידי סיום אופטימלי.

כמובן שכל מקרה יבחן על ידי עו"ד קלדרון לגופו - ניסיונו הרב מאפשר לו להבין במהירות מה מידת החשיפה ובהישען על כך יידע הוא לגבש אסטרטגיה אשר מטרתה היא להוציא את הלקוח מהפרשה באופן הטוב ביותר. התנהלותו של עו"ד קלדרון אל מול רשויות המס תתבצע תוך שמירה על עקרונות של כיבוד הדדי, שקיפות והיצמדות למקצוענות, כשכל אלה נעשים בתחכום רב מתוך הבנה כי עניין לנו בדיני נפשות ממש וכי כל צעד וכל פעולה הננקטים אל מול הרשות חייבים להיות מתוכננים היטב וזאת באופן התואם את האינטרס של הלקוח. עו"ד קלדרון יקפיד לפעול באופן מקצועי, תוך נטרול אמוציות ופרמטרים שגויים כאשר המטרה הגדולה היא לקרוא את כל המפה נכון ובהישען על הנתונים, להציג את הנדרש בפני הלקוח ולקבל ביחד עמו את ההחלטות הנכונות. היה ויש בנמצא חשיפה פלילית או אזרחית, עו"ד קלדרון יבהיר זאת ללקוח ובהתאם לאמור תגובש האסטרטגיה האופטימלית. עו"ד קלדרון לא יהסס להבהיר ללקוח, היה ונדרש, את מצב הדברים לאשורם ובהישען להמליץ כיצד להתנהל ומה לקדם לטובת רווחתו ולטובת נטרול סיכונים מיותרים. הקו המנחה את עו"ד קלדרון הוא טובת הלקוח בלבד ולשם כך יעשה הוא את כל הנדרש לטובת קידום המחויב. עו"ד קלדרון, שהינו קצין במיל' ביחידת עילית, מביא עמו לזירת המס המשפטית את מלוא הכישורים והסגולות המאפיינים לוחם מתוחכם, כזה העושה כל שהדין מאפשר לטובת קידום עניינו של הלקוח ולטובת פתרון הבעיה לשביעות רצונו, תוך נטרול סיכונים המאפיינים הליכים מסוג זה. בנוסף מודע הוא היטב לחשיפות הקיימות בניהול הליכים מול הרשות, לתחכום וליכולות של הרשות, לכלים העומדים לזכותה ומשכך, לאחר בחינת כלל השיקולים, יעשה הוא את הנדרש לטובת הלקוח.

מטעמים אלה, עו"ד תמיר קלדרון יפעל סביב השעון לטובת גיבוש קו הגנה משפטי מנצח ולשם כך ימנף את מלוא בקיאותו המשפטית וינקוט בכל הוראת חוק רלוונטית אשר יש בה כדי לסייע ללקוח לצאת מהמשבר ו/או מהמחלוקת בה הוא נתון אל מול רשויות המס, במינימום נזק, עלות וזמן. עו"ד קלדרון, ועל כך יעידו אין ספור לקוחות מרוצים, יידע להיכנס במהירות הבזק לנעליו של הלקוח, ללמוד את מלוא החומר המשפטי והעובדתי הקיים והמתאים למקרה, להתעמק בכל פסיקה וחקיקה קיימת ובשורה התחתונה לקבל פיקוד על המשבר ולתת ללקוח להבין כי עניינו מטופל במקצוענות נטולת פשרות. יודגש כי עולם המס הינו עולם מורכב המשתנה בתדירות גבוהה במיוחד, וכך גם הסיכונים הנלווים לו בהתאם - לכל מילה שנאמרת, במיוחד בשלבי חקירה ו/או בשלבים של דיונים שומה, יכולה להיות משמעות מרחיקת לכת העלולה להשפיע באופן ניכר על התוצאות הסופיות של התיק. משכך, ברור וגלוי הוא כי היה ומתעוררת לה בעיה אל מול רשויות המס, אם במישור הפלילי ואם במישור האזרחי, נכון וחובה לקבל במיידי ליווי וייעוץ משפטי מעו"ד מומחה בדיני מס - עו"ד תמיר קלדרון הוא הכתובת המתאימה לכל בעיה שכזו.

היה והינך מצוי בבעיית מס כזו או אחרת, התקשר במיידי לעו"ד תמיר קלדרון, טלפון: 054-6320908

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

3 ע"י 4 גולשים

עשוי לעניין אתכם

הסדרת ארנק דיגיטלי שחור - גילוי מרצון 2024

מאת: אלי דורון, עו"ד

חזרתו של נוהל גילוי מרצון 2024

מאת: אלי דורון, עו"ד

חזרתו של נוהל גילוי מרצון - צעד מתבקש למילוי הקופה המתרוקנת. לאחרונה פורסם כי רשות המס החליטה להפעיל מחדש את נוהל "גילוי מרצון" שמאפשר לנישומים תושבי ישראל לפנות מיוזמתם לרשות המסים ולדווח על הכנסותיהם שטרם הוצהרו תוך קבלת חסינות מפני העמדה לדין.

חשבוניות פיקטיביות וסנקציה של כפל מס

מאת: אלי דורון, עו"ד

לאחרונה ניתן בבית המשפט המחוזי לוד-מרכז פס"ד נוסף בהמשך ישיר למלחמה של רשויות המס בחשבוניות פיקטיביות. בפסק הדין דחה בית המשפט את ערעורו של בעל המניות בחברה וקבע, כי בפסיקה הוצבה דרישה מהותית כי חשבונית מס תשקף עסקה אמיתית שהתרחשה ואת הצדדים האמיתיים לעסקה.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.