מאת:


עורך דין להגשת תביעה בדיני נזיקין

תביעת נזיקין הינה תביעה המוגשת על ידי אזרח פרטי ו/או עסק כלפי גורם אחר, פרטי ו/או ציבורי וזאת בטענה לנזק שנגרם לו כתוצאה מעשה ו/או מחדל כזה או אחר. תביעה שכזו אמורה להיות מבוססת על כשל ו/או על כך שצד מסוים התנהל בצורה לא סבירה ו/או התרשל ו/או על כך שהנתבע הפוטנציאלי התנהל באופן השונה מהמצופה מבעל מקצוע סביר, בנסיבות המקרה. תביעת נזיקין למעשה מחייבת התנהלות על סמך דיני נזיקין, בסיוע עו"ד מומחה בדיני נזיקין ובחלק גדול של המקרים מחייבת הסתמכות גם על חוות דעת של מומחה, תלוי בסוג העוולה.

אם עסקינן לדוגמא ברשלנות רפואית, יש בנמצא צורך בחוות דעת של רופא מאותו תחום נתבע, אשר יאשר כי הטיפול שניתן לא היה סביר, אם מדובר בכשל הנדסי יש בנמצא צורך במהנדס שייתן חוות דעת הטוענת כי אכן ההתנהלות חרגה מהסביר וכדומה. בתביעות אלה, המבוססות על עילה נזיקית, התובע למעשה דורש פיצוי כספי האמור להעמיד אותו במקום בו הוא היה יכול להימצא לו העוולה לא הייתה נגרמת, משמע לפצות אותו בסך "המחזיר" אותו למצב בו הוא היה לפני העוולה. כמובן שבחלק גדול מהמקרים אין בנמצא אפשרות "להחזיר" ממש את הנפגע למצבו הקודם ומשכך במקרים שכאלה בית המשפט יחשב את הפיצוי הראוי לטובת קידום האמור. יובהר כי בחלק מתביעות הנזיקין יש בנמצא חובה להוכיח רשלנות בטרם בית המשפט יפסוק כספים, אולם יש בהחלת מקרים, כמו למשל תאונות דרכים, שם הזכאות לפיצוי מתגבשת גם אם לא הוכחה רשלנות וגם אם הנפגע עצמו הוא זה שהתרשל.
 
כיצד אנחנו יכולים לסייע לך בתחום?
היה והנך שוקל להגיש תביעת נזיקין, אנו יכולים לסייע לך כנדרש - משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי משרד המשפטים בעלי ניסיון עשיר בטיפול באלפי תיקי נזיקין, על פני עשרות בשנים. משרדנו יודע לנתח את המקרה שמונח בפניו, לסייע באיתור הראיות הנדרשות לטובת גיבושה של תביעה, לבנות את האסטרטגיה המשפטית האמיתית ובהישען על כל אלה לפעול בכל המרץ לטובת אכיפת זכותו של הנפגע. אנו נדע לסמן את הנתבעים הפוטנציאליים, ננסה לאתר את הנתבעים הפוטנציאלים להם יש "כיס עמוק" (לדוגמא חברת הביטוח של הגורם המתרשל) ובהישען על כל אלה לגבש אסטרטגיה משפטית מתוחכמת אשר יש בה כדי להביא לך הנפגע מקסימום פיצוי בגין תביעת הנזיקין, במינימום עלות ובמהירות האפשרית. אנו יודעים לטפל בתביעות נזיקין במגוון מאוד רחב של מקרים, אם כלפי נותני שירותים, אם כלפי גופים מוניציפליים, בתי חולים, חברות ביטוח, פרטיים ועוד. אנו נדע לעשות כל שנדרש על מנת לבסס עבורך תביעה איכותית מהירה ומיוחדת, כזו אשר מתיישבת עם האינטרס שלך וכזו אשר תקודם במהירות האפשרית. 

המטרה שלנו היא להפגיש אותך בהקדם עם כמה שיותר פיצוי, במקצועיות וביעילות. ניסיון של עשרות שנים מוכיח את היכולת שלנו במתן מענה מעולה עבור כל לקוח ולקוח. למענה אישי ומהיר, ניתן לפנות ישירות לעו"ד אלי דורון בנייד 0544251054 
תביעת דיני נזיקין

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.75 ע"י 4 גולשים

עשוי לעניין אתכם

נזקים על רקע לאומני / מלחמה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); שלומי פרץ, משפטן

משרדנו פתח מיד עם פרוץ האירועים האחרונים מוקד חירום לסיוע משפטי לעסקים ופרטיים אשר רכושם נפגע (נזק ישיר) ו/או אבדו רווחים עקב פעולות האיבה (נזק עקיף). משרדנו המורכב מעורכי דין ורואי חשבון אשר ייצגו שנים רבות את מנהל מס רכוש/רשות המיסים טיפל ומטפל במאות תביעות מס רכוש משני צדי המתרס.

תאונות עבודה - תביעת מעביד

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מורכב מעו"ד המתמחים בתאונות עבודה וכן בכלכלנים ורואי חשבון יוצאי משרד המשפטים ורשויות המס, כך שלנו הכלים לבנות את התביעה האופטימאלית ולהביא לתוצאה הטובה ביותר עבורך.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים