מאת:


ליווי משפטי מיוחד לטובת מימוש הזדמנויות עסקיות הנובעות ממגפת הקורונה

מגפת הקורונה נחתה על העולם בכלל ועל העולם העסקי בפרט, כרעם ביום בהיר. המגפה עשתה זאת ללא כל הודעה מוקדמת, ללא כל התראה, ללא כל סימנים מקדימים, ומחד עצרה את המשק העולמי, על כלל תושביו, ומאידך עוררה, כנהוג בשעות משבר, את אותם אנשי עסקים, אותם "כרישים" החגים ברגעים אלה ממש, סביב "המטרה" וברגע הנכון תוקפים וכובשים את מבוקשם. 
 

פרט לשיעור זניח יחסית של עסקים אשר פועלם הורחב והושבח עקב המגפה, כמו רשתות מזון, מפעלים למיגון רפואי וכדומה, הרוב המכריע של בעלי העסקים, פרטיים, חברות, ארגונים, שותפויות ועוד נבלמו ונפגעו עקב התקופה. את הבלימה העסקית ניתן לייחס לשורה ארוכה של פרמטרים הנוגעים הן בסגרים ובמגבלות אשר באמת ובתמים מנעו פיזית את הגעת הלקוחות לפתח דלתו של המוכר או נותן השירותים, והן ואולי בעיקר עקב שיקולים פסיכולוגיים, הנוגעים באי הוודאות ובהעדר היכולת להעריך את מידת הנזק ועד מתי הנזק והמגפה ימשכו. כך יוצא שמרבית העסקים עלי אדמות מגיבים למגפה באופן אינסטינקטיבי, כמו כל בן אנוש הנתון בחרדה ובאי ודאות, בדרך של הסתגרות והתכרבלות, תוך בחירה בהתנהלות חריגה של חסכון ואי הוצאת כספים ולו פרוטה שחוקה אחת, אלא למטרה חיונית ובלתי נמנעת כמו רכישת מזון. כלל ידוע הוא כי לצד כל משבר כלכלי, לצד הפגיעה הכלכלית של מגפת הקורונה, אם אובייקטיבית ואם סובייקטיבית, כזו שמקורה בחרדות ו/או חששות, צצות להן אין ספור הזדמנויות עסקיות, אשר רק מהירי המחשבה וההחלטה יידעו למנף באופן אופטימלי ולהביא, היה ויתנהלו חכם, לידי רכישת יתרון כלכלי ו/או להתעשרות ו/או להשבחה אשר תמקם אותם, במהרה לאחר המשבר, במקום שונה לחלוטין מהמקום בו הם היו נתונים ערב המגפה. בכדי להצליח במהלך שכזה, חייב איש העסקים להסתייע במשרד עו"ד מתאים, כזה שיפעל עבורו כסיירת משפטית מהירה ומתוחכמת.
 

וכאן בדיוק משרדנו יידע להיות לך לעזר...

כאן, באותו רגע בו איש העסקים מזהה הזדמנות עסקית שמקורה במגפת הקורונה, משרדנו המורכב מעו"ד ורו"ח מנוסים, ידע לקבל פיקוד על המצב וביחד עם הלקוח ו/או עצמאית, כפי שיקבע על ידי הלקוח, להביא לידי "נעילה" של ההזדמנות העסקית במהירות, ביעילות, בחוכמה, באופן הלוקח בחשבון את הפרמטרים הנדרשים לשם הצלחה. בכלל זה, יידע משרדנו לבחון את שיקולי המס, לנטרל אפשרות מהצד האחר לחזור בו מהסכמות, להגן על כספך, להבטיח התנהלות חוקית ושקופה ועוד. משרדנו יודע להיכנס במינימום זמן לנעלי הלקוח ולעשות כל שנדרש על מנת שהלקוח לא יפסיד את ההזדמנות. חשוב לזכור כי דווקא בשעות אלה יש בנמצא עוד יזמים ו/או אנשי עסקים בעלי יכולות דומות לשלך, המחפשים אף הם למנף את המשבר לטובת עתידם הכלכלי ומשכך יש בנמצא חשיבות מכרעת לפעול במהירות וביעילות, שאם לא כן, יהיה אחר שידע להקדים אותך ולחטוף את ההזדמנות בעוד אתה מערער בה ובעוד אתה ו/או עורך הדין שלך שוקל כיצד להביא לידי מימוש את ההזדמנות העסקית שמקורה בתקופה זו.

 

דוגמאות להזדמנויות עסקיות הנובעות ממגפת הקורונה ניתן למצא לרוב - כך לדוגמא ניתן למנף כלכלית את המשבר לטובת:

 1. רכישת נדל"ן, דירות מגורים ו/או חניות ו/או נדל"ן מסחרי אחר, במחירים נמוכים מהותית ממחיר השוק.

 2. פנייה יזומה לעסקים שלהערכת איש העסקים, על סמך מודיעין עסקי או מקורות אחרים, ידוע כי אותו עסק בקושי, בהצעה לכניסה לשותפות ו/או למיזוג ו/או למכירה מלאה.

 3. שיפור תנאי שכירות עכשוויים אל מול משכירים המאמינים בכך כי בחלוף המשבר, נכסים מסחריים רבים יתפנו, יתגלה קושי באיתור שוכר חילופי ומחירי ההשכרה ירדו מהותית.

 4. כניסה כשותף, אם כבעל מניות ואם באופנים אחרים, לעסקים הזקוקים למשקיע לטובת שמירה על הקיים ו/או לטובת חזרה לפעילות.

 5. השכרת נדל"ן במחיר נמוך מהותית מכפי שהיה נהוג, בשאיפה להשכירו, בחלוף המגפה ו/או לעשות בו שימוש לצרכיהם ,תוך יצירת רווח נאה בצידו.

 6. הקמה של מיזמים אינטרנטיים ואחרים, מקומיים ו/או בין-לאומיים, המתאימים לצרכים הנובעים עתה מהמגפה, דוגמת מיזמים המבוססים על שירות מרחוק, אם בתחום הרפואה, אם בתחום הייעוץ ואם בכל תחום אחר.

 7. הקמת מיזמים אשר ידעו לתת מענה עתידי לעסקים, למקרה בו תפרוץ מגפה נוספת ובכלל זה מכירות באמצעות הרשת, לימוד באמצעות האינטרנט ועוד.

 8. התמזגות עם מתחרים ו/או גופים משלימים אחרים לטובת הבטחת בסיס כלכלי רחב יותר לעסק והגדלת שירותיו ו/או מוצריו.

 9. יצירת שיתוף פעולה עם עסקים אחרים וזאת על מנת לצאת מהמשבר בכוחות מחוזקים.

 10. רכישת עסקים אשר כתוצאה מהמשבר נעצרו וזאת למרות שבתקופה נטולת מגפות וכדומה העסק הינו עסק מרוויח.

 11. הזמנת סחורות וחומרי גלם מספקים במחירים נמוכים מהותית מהמחיר שהיה נהוג טרום המגפה.

 12. מתן הלוואות כנגד בטוחות ראויות, לטובת עסקים הזקוקים לאשראי לטובת המשך פעילות.

 13. הקמת שותפויות ו/או חברות עם שכירים מוכשרים לשעבר, אשר נכון להיום מובטלים, מתוך שאיפה למנף את הידע הנצבר לטובת הקמת מיזם רווחים חכם.

בכל אלה ובתחומים רבים אחרים משרדנו, המורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח ידע לתן מענה משפטי מהשורה הראשונה במהירות, ללא היסוס ותוך הסתייעות בכלל מחלקות המשרד, כך שהנדרש ייבחן ממגוון רחב של מישורים, לרבות מישורים הנוגעים לסוגיות מס ישראליות ו/או בין-לאומיות, סוגיות מסחריות ועוד.

 

הנך מוזמן להתקשר עתה לטובת קידום האמור, אנו נפעל עבורך בדיסקרטיות מוחלטת לטובת קידום המתחייב. חייג כעת לעו"ד אלי דורון 054-4251054

מימוש הזדמנויות עסקיות בתקופת הקורונה

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 3 גולשים

עשוי לעניין אתכם

גירושים בעקבות מגפת הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

המתח הנגזר מהמגפה, מהמחלה, מהחובה לשמור ולהקפיד, הלחץ הכלכלי, הרצון לשמר את מקור הפרנסה וכו', כל אלה רק הוסיפו לחצים והביאו זוגות רבים למצבים חדשים, שונים מאלה אשר היו מכירים בעבר.

הקורונה בבחינת נסיבות לא צפויות לעניין סיכול חוזה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); צביה שיף, עו"ד

התפרצות הקורונה הינה בבחינת נסיבות שלא ניתן היה לצפותן לעניין סיכול חוזה: אמירה חשובה של בית המשפט המחוזי בסוגיה אקטואלית שעולה במלוא העוצמה סביב הסגר השלישי - הפרות הסכמים בשל משבר הקורונה.

להתכונן משפטית וכלכלית ליום של אחרי הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); צביה שיף, עו"ד

"חגיגת החיסונים" בארץ מפיחה בכולנו תקווה שהנה יש אור בקצה המנהרה אליה נכנסנו עם פרוץ מגפת הקורונה - אך יש לזכור כי ישנן השלכות רבות להכרזה על סיום תקופת המשבר הרשמי בישראל, השלכות שעלולות להיות פליליות או טומנות בחובן עלות גבוהה וחשוב לפעול מבעוד מועד ולהיערך בהתאם.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם