מאת:


ייעוץ משפטי לטובת קידום עסקאות מהירות עקב משבר הקורונה 

 

מגפת הקורונה נפלה על מדינת ישראל והעולם כולו כרעם ביום בהיר - המגפה נחתה עלינו ללא כל התראה וללא כל אזהרה, השוק והכלכלה הישראלית והעולמית במידה רבה נעצרו, עסקיים ופרטיים שהיו מורגלים לזרם הכנסות מוצאים עתה את עצמם במצב אותו לא הכירו, בו ההכנסות יורדות עד לאפס בעוד שההוצאות הפרטיות או העסקיות ממשיכות.
 

כמובן שעקב המגפה, ישראלים רבים נוקטים בפעולות שמטרתן היא להקטין הוצאות, אולם גם כאן הם מוגבלים כיוון שיש הוצאות שפשוט לא ניתן לבלום, אם ברמות האישיות ואם ברמות העסקיות. הלכה למעשה, דווקא אלה שהשכילו לחסוך כספים ואלה שהצליחו להקים עסק עם מצבת הוצאות נמוכה ו/או עם מנגנון רזה ולא יקר, הם הראשונים אשר יעברו כלכלית את המגפה בקלות יחסית. עסקים אשר מעסיקים עובדים רבים, שוכרים מבנים יקרים וחיים על שיעור רווח נמוך, הם הראשונים שיפגעו והאמור נכון למסעדות, מלונות, מפעלים, חברות המעסיקות עובדים ועוד – עסקים גדולים ועסקים קטנים כאחד. באותה מידה, עסקים אשר נסגרו בצו הבולם את זרם הלקוחות ואת הפדיון בעוד עליהם לשלם שכירויות והוצאות אחרות, הם אלה שיפגעו יותר מכל אחד אחר. אותם ישראלים להם חסכונות ואשר להם את האוויר לנשימה לנהל ולהתנהל בצורה תקינה במהלך המשבר - עושים עתה חריש עמוק, מחפשים הזדמנויות עסקיות ורוכשים נכסים ועסקים הנמכרים עקב מצוקתם התזרימית של הבעלים. כך יוצא שישראלים הנתונים במצוקה תזרימית מחפשים עתה למכור דירות, נדל"ן, חברות ועוד ובנסיבות המגפה מוכנים הם למכור את הממכר במחיר שהינו נמוך מהותית משווי השוק של הנכס. הרוכשים, מטבע הדברים, מוכנים לבצע היום רכישות מהירות במחירים נמוכים וזאת מתוך הבנה לפיה בסמוך לאחר המגפה המחירים יחזרו לרמתם הנוכחית, מה שיאפשר להם לגרוף לכיסם רווחים גדולים.

 

כיצד משרדנו יכול לסייע במקרים אלו?

משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח להם התמחות בביצוע עסקאות מהירות אם בתחום הנדל"ן, אם ברכישת מניות ו/או חברות ו/או כל נכס אחר בתחומים מגוונים. משרדנו יודע לפעול במהירות, לבצע את הבדיקות הרלוונטיות הנדרשות, אם בעניין הקורונה ואם עבור המוכר, ולקדם במהירות את העסקאות לטובת ולרווחת לקוח המשרד. אנו יודעים לקדם עסקאות שכאלה במהירות, תוך בחינת שיקולי המס ושיקולים מסחריים נדרשים אחרים. אנו נדע לקדם עבורך את העסקה, אם פרונטלית ואם וירטואלית באמצעות האינטרנט, הטלפון, שיחות וידאו ועוד.

 

נשמח לעזור לך במיידי, התקשר כעת ונקדם הנדרש ללא דיחוי, עו"ד אלי דורון 054-4251054

 

>> קראו כאן עוד בנושא חוזים, עסקאות, רכישות ומיזוגים

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 4 גולשים

עשוי לעניין אתכם

ניהול סכסוכים בתחום הזכיינות

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

אדם רשאי להתקשר בהסכם מסחרי עם המעסיק שלו

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

בית המשפט העליון שב וקבע: אדם רשאי להתקשר בהסכם מסחרי עם המעסיק שלו ללא קשר להיותו עובד אצל אותו מעסיק...

מנכ"ל שפרש נמצא זכאי לדמי תיווך בגין עסקה שעליה נודע לו עוד במהלך כהונתו בחברה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

מנכ"ל של חברה נחשף להזדמנות עסקית במסגרת תפקידו ומעלה הזדמנות זו בפני הנהלת החברה, אך הנהלת החברה דוחה את הרעיון. כעבור זמן קצר פורש המנכ"ל מתפקידו ומציע את אותה ההזדמנות מחדש לחברה והפעם מבקש לשמש כמתווך בעסקה למימוש של אותה הזדמנות עסקית. החברה מקבלת את הצעתו של המתווך (המנכ"ל לשעבר) ובסופו של יום מתקשרת בעסקה שאותה היא דחתה זמן לא רב לפני כן.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.