מאת:


נכון להיום יש בנמצא ישראלים רבים שעדיין מחזיקים בהון ו/או בכספים שחורים ובכך הם חשופים אזרחית ופלילית אל מול רשויות המס בישראל או מחוץ לישראל - חלקם מחזיקים בהון בדרכים מתוחכמות וחלקם מחזיקים את הכספים בדרכים פחות מתוחכמות, בבית, בארון, בכספת, אצל בן משפחה וכו'. לפעמים מדובר בהון שהגיע בירושה ו/או במתנה ולפעמים מדובר בהון שנחסך בעמל רב.

 

בכל מקרה הון שחור נשאר כזה גם אם התקבל בירושה או במתנה ולכן הוא חייב טיפול. בחלק מהמקרים ההון ו/או הכספים השחורים מוחזקים בחשבונות בנק הרשומים תחת שמם של אנשים שכבר אינם בחיים ו/או תחת שמם של אחרים, לפעמים הכספים מוחזקים בחשבונות בנק במדינות מרוחקות שלכאורה יש בנמצא קושי להגיע אליהן ולפעמים נמצאים הנכסים ו/או הכספים בכספות או במסתורים שונים. ההון השחור יכול שיהיה כספים, יכול שיהיה מזומנים, יכול שיהיה אבנים יקרות, זהב, מטבעות דיגיטליים ו/או כל נכס אחר. מערכת אכיפת החוק מתוחכמת מאוד ונכון להיום עושה היא שימוש הן בהסכמים עם מדינות זרות בעולם והן בטכנולוגיות מודיעין לטובת איתור של הון ו/או כספים שחורים. משרדנו, מורכב מעו"ד ורו"ח להם ניסיון ממשי מוכח בטיפול במאות תיקים של גילוי מרצון ובהכשרה של הון שחור ו/או כספים שחורים בהצלחה ברורה. אנו יודעים להכשיר הון שחור, אם בדרך של גילוי מרצון, אם בדרך של הסכמים עם מס הכנסה ואם בדרכים חוקיות אחרות - המגוון רחב וכל מקרה מקבל את הטיפול המתאים לו. משרדנו מלווה אין ספור אנשי עסקים או פרטיים עם בעיה מסוג זה ומשכך יודעים אנו כיצד לפעול בזהירות ובתבונה על מנת לנטרל את הבעיה. משרדנו יודע, על סמך ניסיון של שנים, כי ממש לא שווה לקחת את הסיכון וכי בנקל ניתן לנטרל את אותו סיכון מיותר.

כך שאם יש לך הון או כסף שחור, חברה בחו"ל המחזיקה כספים ו/או נכסים בחו"ל אשר לא מדווחים ו/או כספים בחו"ל או בארץ אשר לא מדווחים או בכלל אם יש לך הכנסות בארץ או בחו"ל שלא דיווחת עליהם - תן לצוות שלנו לפתור עבורך את הבעיה מהר, לא שווה לחכות לדפיקה בדלת או לדיון שומתי, נכון לפתור את הבעיה הרבה קודם לכן. היכולת שלנו, יוצאי מס הכנסה ומע"מ,  לעזור לך מוכחת. אנו יודעים לפעול במהירות ובדיסקרטיות, תוך שמירה על יחס אישי והדוק אתך הלקוח ותוך הבאת תוצאות אופטימאליות.
 
עוד על "גילוי מרצון">>: https://www.dt-law.co.il/voluntary-disclosure
 
התקשר אליי עתה ונקבע פגישה לא מחייבת וכל מה שיאמר בה יישאר בכותלי החדר. 
נבין מה נדרש ובהתאם נחליט האם נכון לפעול או לא. 
עו"ד אלי דורון 054-4251054

 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

גילוי מרצון 2021 לנטרול עבירות מס והכשרת הון שחור

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו יודע לפעול בשמך לטובת נטרול עבירות מס והכשרת הון שחור בצורה הזהירה והמקצועית ביותר מול הגורמים המוסמכים ברשות המס וזאת בהסתמך על ניסיון ושיטות עבודה ייחודיות ומקצועיות.

לגישתנו יש צורך במסלול "חנינת מס" לצד גילוי מרצון

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

הצעתנו עבור "חנינת מס" תביא לידי גביה מהירה של מיליארדים של שקלים על ידי רשות המסים. לגישתנו, מהלך שכזה, יזרים לקופת המדינה סכומים העולים באופן משמעותי על הסכומים שהתקבלו עקב יישום הליך הגילוי מרצון.

החזרת נוהל גילוי מרצון 2021

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); רמי זועבי, משפטן

רשות המסים מודיעה כי בכוונתה לחדש את נוהל הגילוי מרצון, הפעם, ככל הנראה, בשונה מפעמים קודמות, יחודש הנוהל באופן קבוע ולא לפרק זמן קצוב - לחצו כאן לכל הפרטים החשובים.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.