מאת:

הגנה משפטית יצירתית ומנצחת מפני תביעות כספיות

קורה לא אחת כי אדם מקבל, כרעם ביום בהיר, תביעה כספית המוגשת כנגדו באופן אישי על ידי גורם כזה או אחר. בחלק מהמקרים, כאמור, ציפה הנתבע לקבל תביעה שכזו ובחלק אחר של המקרים הנתבע כלל לא העלה על דעתו כי תביעה מסוג זה יכול ותוגש נגדו. לפעמים תביעה שכזו מושתתת על טענות משפטיות ועובדתיות חזקות ובעיתיות ולפעמים מושתתת היא על טענות משפטיות ו/או עובדות מופרכות, כאשר שהקשר בינן לבין המציאות מקרי בהחלט. תביעה שכזו יכול שתהא מבוססת על טיעונים מעולם החוזים, משמע – טענה לפיה הנתבע הפר התקשרות חוזית שהתגבשה בין הצדדים אם בע"פ ואם בכתב ויכול שזו תושתת על עילות אחרות, אם מעולם הנזיקין ואם מעולמות משפטיים ודיסיפלינות אחרות.
 

הטעמים להגשת תביעות כנגד הנתבע יכול שיהיו מגוונות - יכול שמקורן בתאוות בצע, כך התובע מעוניין לקבל כספים מהגורם הנתבע, וכסף ורק כסף מעניין אותו ויכול שהעילה מקורה בכלל מגיעה ממישורים אחרים הנוגעים בתחרות, נקמנות, משפחתיות, רומנטיקה, משקעים מהעבר ועוד עילות וסיבות. כמובן שככל שכיס הנתבע עמוק יותר או ככל שהתובע מאמין כי כיס הנתבע עמוק יותר, כך מתעורר הבסיס לפיה תאוות הבצע והרצון לכסף ורק כסף הם אלה שגרמו לתובע לתבוע את אותו נתבע ספציפי. כך למשל יוצא כי במקרים רבים בהם לפלוני יש, לדוגמא, טענות כלפי גורם נטול כסף, יחפש הוא לסבך בתוך הפרשה ובתוך התביעה  גורם נוסף, שבכלל אין מקום לשרבב את שמו בתביעה וזאת רק משום שהתובע מבין כי באופן זה יוכל הוא "לראות כסף". כך יוצא שבנסיבות בהן לפלוני טענות כלפי חברה חדלת פירעון או כזו שאין לה הון של ממש, יחפש התובע לנקוט בפעולות של הרמת מסך ו/או טענות אחרות והכל מתוך מטרה לתבוע בעל מניות או גורם אחר באופן אישי ממנו לגישתו יוכל התובע לגבות כספים. חלק מהתביעות המוגשות מושתתות על תחושה אמתיות של התובע כי נגרם לו עוול וכי על הנתבע לפצות אותו ובחלק אחר של המקרים נראה כי התובע מכניס נתבעים לתביעה מתוך אמונה כי לאותם נתבעים יש הון ו/או כי אותם נתבעים ישפיעו על נתבעים אחרים לשלם ו/או כי הנתבע חושש לשמו הטוב ולכן ימנע הוא מנקיטה בפעולות משפטיות ויעדיף להתפשר מחוץ לכותלי בית המשפט ועוד ועוד עילות וסיבות להגשת תביעות.
 

במקרים שכאלה משרדנו הוא הכתובת...

משרדנו מורכב מעו"ד, רו"ח, כלכלנים בעלי ניסיון רב והתמחות בהגנה על נתבעים המוגשת נגדם תביעה כספית, אם מוצדקת יותר ואם מוצדקת פחות. משרדנו יודע לקבל על עצמו הגנה מהירה, אשר יש בה כדי לרסק את הטענות המועלות ולהביא ללקוחות המשרד הצלחה רבה, בכל הארץ ובכל הערכאות. יתרה מזאת, משרדנו יודע לחשוב מחוץ לקופסא, לדעת לעלות את הטענות הנכונות, משפטיות ו/או כלכליות ובמקרים רבים גם להפוך את הקערה על פיה ובמקביל להתגוננות, אם ניתן - להגיש תביעה כנגד הגורם התובע, כך שגם הוא יבין שיש לו מה להפסיד. בחלק מהמקרים נדע לנקוט בפעולות טקטיקות מורכבות, אשר יש בהן כדי לפתור ללקוח את הבעיה וזאת, לא אחת, תוך פרק זמן קצר. ניסיון רב השנים של המשרד, בקיאותנו המשפטית והחשבונאית, ניסיוננו להפעיל חוקרים, לנתח עובדות, להבין כלכלה, משפטים וחשבונאות – עושים את העבודה. לטובת האמור משרדנו יודע להפעיל את צוות המומחים של המשרד, עו"ד, רו"ח ועוד וכשנדרש יודעים אנו להפעיל גם חוקרים פרטיים ו/או גורמים חיצונים אשר יסייעו לנו להביא לך הלקוח את המענה המושלם. אנו נדע להוריד במהירות את גובה הלהבות ולגרום לכך שאנו אלה שננהל את המשבר עבורך, במקום מצב בו המשבר ינהל אותך. משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח שבעברם ייצגו את רשויות המס, משרד המשפטים ועוד, כך שיש לנו את הכלים והידע להביא לך את המענה המושלם.
 
מציע שנקיים פגישה לא מחייבת, נבחן את הדברים ונפעל במיידי בנדרש. אני משוכנע כי אצלנו תקבל יחס אישי ומקצועי ברמה הגבוה ביותר במחיר הוגן ובנחרצות חסרת מעצורים. ברגע בו בחרת בנו, הבעיה שלך הפכה להיות גם הבעיה שלנו ואנו נעשה הכל לטובת פתרון הבעיה לשביעות רצונך -אנו נעשה כל שהדין מאפשר על מנת להפוך גם אותך ללקוח מרוצה של משרדנו!
 
אל תחכה, התקשר אליי עתה, נתאם ונקדם - עו"ד אלי דורון 0544251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 3 גולשים

עשוי לעניין אתכם

פסק דין חשוב של ביהמ"ש העליון בתביעת רשלנות מקצועית של רואה חשבון

מאת: אלי דורון, עו"ד

לאחרונה ניתן בבית המשפט העליון פסק דין חשוב בנוגע לתביעת רשלנות מקצועית כנגד רואה חשבון, הקובע מהו סטנדרט התנהגות ראוי ומצופה מרואה חשבון ומתי התנהגות זו מהווה הפרה של חובות רואה החשבון כלפי לקוחו.

תביעה נגד מפעל הפיס - חוק ההתיישנות

מאת: אלי דורון, עו"ד

האם בקשה לסעד זמני המוגשת ללא תביעה עיקרית, עוצרת את מרוץ ההתיישנות? בית המשפט העליון קבע לאחרונה, כי בקשה לסעד זמני שהוגשה ללא תביעה עיקרית, ואף לא הוגשה תביעה תוך 7 ימים מיום הבקשה, אינה עוצרת את מרוץ ההתיישנות ואין לייחס לה משמעות כלשהי במישור זה.

מי רשאי לעסוק בגידול קנאביס מסחרי?

מאת: אלי דורון, עו"ד

הרפורמה בתחום הקנאביס הרפואי נכנסה לתוקף ב- 2019 וסללה את הדרך ליזמים, המעוניינים לגדל קנאביס בהיקף מסחרי, ברמה גבוהה ובכפוף לדרישות תקן מחמירות.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.