מאת:

עזרה בתהליך הייצוא ע"י שימוש בכלים ממשלתיים החוסכים כסף רב

בעל עסק, כדאי שתתחיל לחשוב חו"ל - הידעת כי הכלים הממשלתיים יכולים לחסוך לך הון לא מבוטל ומנגד לפתוח לך דלתות במדינות היעד? זה הזמן לתת לעסק שלך תנופה עסקית משמעותית!

בימים אלו, לאחר ששנת 2018 הסתיימה לה, עסוקות החברות העסקיות והגופים הממשלתיים באיסוף ועיבוד הנתונים הכלכליים של השנה החולפת. ברור לכל הגופים כי היצוא הינו קטר הצמיחה של ישראל ומדינת ישראל באמצעות גופים שונים פועלת רבות לחיזוק הייצוא זאת באמצעות הגברת כושר התחרות של התעשייה הישראלית בעולם ושיפור הפריון. מאחר ועדיין לא התפרסמו הנתונים הסופיים לשנת 2018  (אנו יודעים כי היו נתונים מעורבים) נשתמש בנתונים של שנים קודמות כדי להסביר: מפרסומים מקצועיים של מכון היצוא אנו למדים ששנת 2018 שברה את הרף של שנת 2017 והיקף היצוא עמד על כ-100 מיליארד דולר, זאת על  ידי חלוקה לסקטורים שונים ואזורי סחר שונים. נתוני 2017 מלמדים כי יצוא הסחורות והשירותים בישראל בשנת 2017 נאמד בסך של 102 מיליארד דולר וגדל ב-3% בהשוואה לשנה קודמת. כך גם גדל יצוא התעשייתי וכן סקטור התרופות והכימיקליםגם נתוני היצוא על פי אזורי הסחר מגלים תמונה חיובית כי היצוא לאיחוד הארופי גדל ב-20%, היצוא לסין נשאר יציב, היצוא לבריטניה גדל, היצוא לארה"ב עלה (בניטרול סקטור התרופות בו נרשמה ירידה חדה) והיצוא להודו קטן. אלו הם מעט נתונים אשר מבהירים לכל השוק העסקי כי היצוא הינו קטר הצמיחה לפיכך המדינה, על זרועותייה השונות, פיתחה תמיכה בחברות בכל שלבי הפיתוח והשיווק הבינלאומי השונים.

 

אז אם אתם חברות עסקיות קטנות ובינוניות אשר מחפשים שווקי חדשים מלבד השוק המקומי, מחפשים להתרחב ולהגדיל את הפרוטפוליו של הלקוחות ומבינים כי היצוא הוא מנוע צמיחה לא רק של המדינה אלא גם של העסק הפרטי שלכם, או אם התוכניות "שער לשיווק בינלאומי", תוכנית "כסף חכם" וקרן פרויקטים בינלאומיים הינן מילים זרות לכם, תדעו שהכרות קרובה והכוונה בין הכלים הממשלתיים יכולים לחסוך לכם הון לא מבוטל ומנגד לפתוח לכם דלתות במדינות היעד ולתת לכם תנופה עסקית משמעותית!
 

איך כיצד נוכל לעזור לכם?

  • יעוץ והכוונה אל כל הכלים הממשלתיים העומדים לרשותכם, כלים אשר עוסקים בשלב המימון, המחקר, איתור שותף בין לאומי למחקר ויש כלים אשר עוסקים בשיווק בינלאומי.  בין הרשויות הממשלתיות המציעות כלים בין לאומיים ניתן למצוא את משרד המסחר והכלכלה באמצעות התוכניות הבינלאומיות לשיווק אשר פותחו על ידה.
  • יעוץ לבחירת המסלול המתאים לכם  להגשת בקשות תמיכה לתמיכה מרשות לחדשנות על שלל התוכניות והמסלולים שבה שבה.
  • הכרת  מסלולי תמיכה של מו"פ ולווי מול הקרנות הדו לאומיות אשר עוסקות בשת"פ בין לאומי ואיתור שותף מחקרי / שיווקי / טכנולוגי כגון קרן קוריאה-ישראל, הודו-ישראל, ישראל-אמריקה ועוד.
     

דסק דרום מזרח אסיה של משרדנו מציע לכם ליווי, תמיכה והכרות עם כל הכלים הממשלתיים העומדים לרשות החברות והיצואנים וכן ייעוץ פרטני להגשת הבקשה הרלוונטית למי מהרשויות וזאת מבלי שתלכו לאיבוד בסבך הבקשות, המסלולים והאפשריותפנו אלינו עוד היום, לקביעת פגישה לא מחייבת, התקשרו או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

איתור ספקים חדשים באסיה ובעולם

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מתמחה בליווי יצרנים ישראלים לטובת איתור ספקים חדשים ביבשת אסיה וברחבי העולם בכלל, עקב משבר הקורונה ובכלל - לחצו כאן לפרטים.

יצוא מוצר רפואי / קוסמטי למזרח

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח)

אם אתם חברה או סטארט-אפ בשלב מתקדם בתחום המכשור הרפואי ועד כה שווקי היעד שלכם היו השווקים הקלאסיים בארה"ב ואירופה, מחלקת דרום מזרח אסיה של משרדנו מציעה לכם כיוון חשיבה חדש והזדמנויות חדשות - אנחנו מציעים לכם לחשוב מזרחה - Go East !

חתימת הסכם עם יצרן באסיה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); אודליה שינדרוף, עו"ד

אם אתם מעוניינים בלווי משפטי מקצועי בנושא, הלוקח בחשבון את התרבות האסייתית, החשיבות והדגשים שיש לתת בעת חתימה על הסכם עם יצרן אסייתי, דסק אסיה של משרדנו מעניק ליווי שותף תרבותי, מסחרי ועסקי על מנת לעזור לכם לא לעשות טעויות קריטיות בדרך.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.