מאת:


ייעוץ משפטי לנפגעים מקו מתח גבוה ו/או מכל גורם המפיץ קרינה בערכים גבוהים, ע"י עו"ד יוצאי מומחים בדיני איכות סביבה -

 

משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח  אשר בעברם ייצגו את המשרד לאיכות הסביבה.
משכך, למשרדנו הידע והניסיון בייצוג אזרחים, פרטיים ו/או עסקים, הנפגעים כתוצאה מקרינה ו/או כתוצאה מהתנהלות בלתי ראויה של צד שלישי אחר – אם ברמת הקרינה ואם ברמות רעש, זיהום ו/או כל מפגע אחר.
 
אנו יודעים לעשות שימוש בניסיוננו זה, כמי ששנים ארוכות ייצגו את המשרד לאיכות הסביבה.
למשרדנו בקיאות בדיני איכות סביבה הבה אנו עושים שימוש לטובת התנהלות מול המשרד לאיכות הסביבה, מתוך שאיפה להביא את המשרד לאיכות הסביבה לידי פעולה כנגד אותם גורמים הפוגעים באיכות הסביבה.
לחילופין, בהתאם לצורך, יודעים אנו לנקוט בפעולות משפטיות כנגד גורמים הפוגעים באיכות הסביבה ו/או מפיצים קרניה הנוגדת את הרגולציה, אם לטובת בלימת העשייה המפרה ואם לטובת צמצומה וזאת בנסיבות בהן אנו סבורים כי המשרד לאיכות הסביבה לא יתערב ו/או בנסיבות המשרד לאיכות הסביבה אכן נמנע לסייע.
 
הניסיון שלנו, כעו"ד מומחים בדיני איכות סביבה,  מאפשר לנו לבנות את האסטרטגיה המתאימה פר מקרה וככול שניתן לגרום לכך שהמשרד לאיכות הסביבה יעשה המוטל עליו על פי דין .
 
מומחי איכות הסביבה של משרדנו ישאפו לגרום למשרדנו לאיכות הסביבה להתערב כשנדרש . מטבע הדברים אכיפה של המשרד לאיכות הסביבה, לא אחת, מהירה יותר, ולנפגע, ללקוח –מגיע תוצאה מהירה יותר ובמינימום עלויות משפטיות.
כמובן שלא אחת יכול המשרד לאיכות הסביבה להיענות לדרישות כלל הציבור ולפעמים יש בנמצא מחלוקת בין עמדת האזרח לבין עמדת המשרד לאיכות הסביבה באשר למפגע כזו או אחר ומשכך, לא תמיד המשרד לאיכות הסביבה ייתן למבוקש עדיפות מספקת.
באותם מקרים בהם המשרד לאיכות הסביבה מסרב לפעול באופן המתיישב, לגישתנו, עם המתחייב, יודעים אנו לפנות במהירות וביעילות לבתי המשפט ולבקש את התערבותו המהירה והמידית.
לבתי המשפט הסמכות להוציא צווים כנגד אותם גורמים מפרים, אם צווים זמנים ואם צווים קבועים , לדרוש הפסקה ו/או שינוי של המצב, כך שבסופו של יום העוולה תופסק.
 
לטובת גיבוי האמור משרדנו מסתייע במומחים בתחום הקרינה ו/או בתחומים אחרים, היודעים לערוך עבורנו את המדידות המתחייבות, להמציא לנו חוות דעת מקצועיות  ולהביא לידי גיבוי הצוות המשפט, בכל פניה אפשרית – אם אל מול המשרד לאיכות הסביבה ואם אל מול בתי המשפט.
תתקשר אלנו עתה ואנו נפעל בשמך במידי.
 
אין כל מקום לסבל, אין כל מקום לחשוף את גופך ו/או את בני משפחתך ו/או עובדייך לחשיפה בריאותית לא ראויה.
תתקשר אלי עתה , נפגש במידי באופן לא מחייב ונחליט ביחד כיצד לתקוף את הבעיה.
עו"ד אלי דורון -  054-4251054
 
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

זהירות - קרינה משדה מגנטי

מאת: אלי דורון, עו"ד

ארגון הבריאות העולמי קבע כי מתקני חשמל החושפים את הציבור לקרינה משדה מגנטי בדרגה העולה על 4 מיליגאוס בממוצע מהווה גורם אפשרי לתחלואה בסרטן.

רשות המסים דואגת לאיכות הסביבה ומעודדת "מס ירוק"

מאת: ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); אלי דורון, עו"ד, טל חשוב, משפטן

כידוע, לאיכות הסביבה חשיבות רבה בחיינו, ולשמחתנו המודעות לתחום חשוב זה הולכת וגדלה עם השנים, במיוחד נוכח שינויי האקלים השליליים להם אנו עדים שהינם תוצאה ישירה של הפגיעה בסביבה. אנו רואים במו עינינו מגמות ירוקות ברחבי המדינה, כגון ריקון מיכל האמוניה הצפוי בחיפה, פיזור מתקני מחזור ברחבי הערים, "פחים כתומים" לפסולת אנרגטית, חינוך סביבתי במוסדות חינוך ועוד.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.