מאת:

התרחבתם, גדלתם ואתם חושבים להציע לעובד שלכם רילוקיישין לדרום מזרח אסיה?
חושבים להיות יזמים, לגייס כסף בדרום מזרח אסיה ואז לעבור להתגורר שם?
מתעניינים לפתוח סניף / מטה פעילות בדרום מזרח אסיה?
הלקוח דורש לשלוח נציג לתקופה העולה על שלושה חודשים?
 
אם קיבלתם או גיבשתם הצעה שאי אפשר לסרב לה, אבל הבטן מתהפכת ואתם לא יודעים על מה לחשוב קודם... על הקריירה, המשמעות הכספית,  הילדים והמשפחה, השלכות המיסוי שעשויות להתעורר - 
מה עושים עם הביטוח לאומי? עם הפרשות לפנסיה? איך מוציאים ויזה? מתי אפשר לעבור ולהיות תושב קבע? 
כל כך הרבה שאלות משמעותיות עולות וצפות אבל אין את מי לשתף ועם מי להתייעץ?!
 
לא עוד! דסק דרום מזרח אסיה של משרדנו מציע חבילת ליווי ויעוץ עסקי-משפטי למועמד ולחברה השולחת -
ביחד נבדוק את כדאיות ההצעה, נבחן את ההיבטיים, החשיפה והמיסויים של הרילוקיישן וניתן לווי משפטי בעריכת ההסכם מול החברה או מול העובד, לטובת כל הצדדים!

בראש הדסק עומדת עו"ד אודליה שינדורף אשר בעצמה חוותה רילוקיישן לסינגפור במשך 6 שנים ועמדה בפני כל אותם דילמות אשר יעמוד המועמד, וכידוע אין חכם כבעל הניסיון.
לראשונה אנו מעמידים לרשותכם את כל הידע המעשי שצברנו, הליווי יינתן לא רק בהיבט המיסוי והמשפטי אלא מתן לווי פרקטי וקישור עם כל הגורמים הרלוונטיים באזור, כך שהנחיתה והמעבר יהיו קלים יותר.
הליווי כולל עזרה ותיאום לצורך השכרת דירה ראשונית, מתן דגשים להבנת הסכמי השכירות המקומית אשר הינם שונים מישראל, קישור למתווכי נדל"ן, הסבר מעמיק על מערכת החינוך הבינלאומית והמקומית, עזרה ברישום לבתי ספר, מציאת כיסוי רפואי מתאים ועוד כל נושא אשר מטריד את המועמד.
 
טיפ קטן: אם אתה רוצה להצליח ברילוקיישן – הכנס את בת/בן הזוג לתהליך!
הצלחתכם היא הצלחת החברה כולה, מחלקתנו תעמוד גם לרשותם ותעזור לא רק בהיבטים המשפטיים גרידא אלא גם באלו שמביאים להצלחה ממשית!

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

איתור ספקים חדשים באסיה ובעולם

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מתמחה בליווי יצרנים ישראלים לטובת איתור ספקים חדשים ביבשת אסיה וברחבי העולם בכלל, עקב משבר הקורונה ובכלל - לחצו כאן לפרטים.

יצוא מוצר רפואי / קוסמטי למזרח

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

אם אתם חברה או סטארט-אפ בשלב מתקדם בתחום המכשור הרפואי ועד כה שווקי היעד שלכם היו השווקים הקלאסיים בארה"ב ואירופה, מחלקת דרום מזרח אסיה של משרדנו מציעה לכם כיוון חשיבה חדש והזדמנויות חדשות - אנחנו מציעים לכם לחשוב מזרחה - Go East !

חתימת הסכם עם יצרן באסיה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); אודליה שינדרוף, עו"ד

אם אתם מעוניינים בלווי משפטי מקצועי בנושא, הלוקח בחשבון את התרבות האסייתית, החשיבות והדגשים שיש לתת בעת חתימה על הסכם עם יצרן אסייתי, דסק אסיה של משרדנו מעניק ליווי שותף תרבותי, מסחרי ועסקי על מנת לעזור לכם לא לעשות טעויות קריטיות בדרך.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.