מאת:

עומדים לרכוש או למכור דירה מגורים? מחלקת הנדל"ן של משרדנו תשמח לסייע כנדרש

עסקת מכירה או קניה של  דירה הינה בדר"כ אחת העסקאות הגדולות והחשובות ביותר שנעשות על ידי הצדדים לעסקה. זוהי עסקה שאין מקום לטעויות בה ואין מקום לבעיות ביישום שלה. כל סטייה או פגיעה במתוכנן עלול להביא לידי אסון כלכלי ממשי, ממש כך, ממנו יתקשה הנפגע להתגבר.

בכדי למנוע בעיות, יש בנמצא צורך בהתמחות ממשית בתחום הנדל"ן וזאת לטובת בחינה לעומק של הזכויות בנכס, בחינת טיב ואוטנטיות של הרישומים, בחינת וניתוח החובות הרובצים על הנכס, בחינת חריגות בניה והיטלי השבחה, בניית מנגנון נאמנות לטובת הבטחת העברת כספים רק כנגד העברת קניין בנכס, בניית מנגנון מימון אותו ניתן יהיה להוציא אל הפועל וכן בקיאות בדיני מיסוי מקרקעין, לטובת הבטחת חבויות מס מינימאליות, מתוכננות ושקולות מראש.
 
 
כיצד נוכל לסייע לך בעניין?
מחלקת הנדל"ן של משרדנו, המורכבת מעו"ד יוצאי רשויות מס וכאלה שבעבר ייצגו את רשויות מס שבח, תדע לייצגך בנאמנות ובמסירות, אם במסגרת הליך של רכישה ואם במסגרת הליך של מכירה, על הצד הטוב ביותר. מחלקת הנדל"ן שלנו תדע לערוך את מלא הבדיקות המתחייבות ולנהל בשמך מו"מ מקצועי אשר בסופו של יום יביא לך את העסקה הטובה ביותר לנסיבות. המחלקה תדע לעשות כן במיומנות ובמהירות, מתוך מגמה להוציא את העסקה אל הפועל, בהתאם להנחיות שיתקבלו ממך ותוך שמירה מלאה ושקופה על האינטרסים שלך.

חשוב שמשרדנו יכנס לפעולה מיד עם תחילת העסקה וזאת עוד בטרם חתמתם על זיכרון דברים או כל מסמך אחר. כניסה מוקדמת לעסקה תבטיח נטרול טעויות אופייניות ומקסום תנאי העסקה לטובתך. האמור נכון הן לעסקאות בהן הממכר הינה דירה יד שניה והן למקרים בהם הדירה נרכשת מקבלן. 
צרו קשר ותנו לנו את הזכות לייצגכם על הצד הטוב ביותר: 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

ייצוג דיירים בהתחדשות עירונית

מאת: ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח)

במאמר זה נסקור את החשיבות בבחירת עו"ד בעל ידע וניסיון בתהליך התחדשות עירונית, נבחן את אבני הדרך ואת מקומו של עו"ד בכל אחת מנקודות זמן אלו.

הוצאות פיתוח מגרש אינן מהוות חלק ממחיר המקרקעין לצורך חישוב מס רכישה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

בית המשפט העליון דן בשני ערעורים שבמרכזם השאלה האם בעת רכישת מקרקעין שלא עברו פיתוח, תוך התחייבות לשאת בהוצאת הפיתוח של המגרש, יש לראות בסכום שאותו מתחייב לשלם הרוכש עבור פיתוח המגרש כחלק ממחיר המקרקעין המחויב במס רכישה או שמא יש לראות את ההתחייבות לשאת בהוצאות הפיתוח כהתחייבות נפרדת מההתחייבות לרכישת המקרקעין שאין לשלם עליה מס רכישה.

חברה קבלנית או איגוד מקרקעין ?

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

ביהמ"ש קבע, כי חברה שחתמה על הסכם לביצוע פרויקט תמ"א 38, אך בפועל לא פעלה באופן שוטף ורציף לביצוע הפרויקט, כך שבפועל כל מה שהיה בידי החברה הוא בגדר זכות במקרקעין, תסווג כאיגוד מקרקעין. כפועל יוצא מכך נקבע כי מכירת מניותיה של חברה כזאת - תהיה בגדר פעולה באיגוד מקרקעין ותחויב במס רכישה כדין.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.