מאת:


עומדים לרכוש או למכור דירה מגורים? מחלקת הנדל"ן של משרדנו תשמח לסייע כנדרש

עסקת מכירה או קניה של  דירה הינה בדר"כ אחת העסקאות הגדולות והחשובות ביותר שנעשות על ידי הצדדים לעסקה. זוהי עסקה שאין מקום לטעויות בה ואין מקום לבעיות ביישום שלה. כל סטייה או פגיעה במתוכנן עלול להביא לידי אסון כלכלי ממשי, ממש כך, ממנו יתקשה הנפגע להתגבר.

בכדי למנוע בעיות, יש בנמצא צורך בהתמחות ממשית בתחום הנדל"ן וזאת לטובת בחינה לעומק של הזכויות בנכס, בחינת טיב ואוטנטיות של הרישומים, בחינת וניתוח החובות הרובצים על הנכס, בחינת חריגות בניה והיטלי השבחה, בניית מנגנון נאמנות לטובת הבטחת העברת כספים רק כנגד העברת קניין בנכס, בניית מנגנון מימון אותו ניתן יהיה להוציא אל הפועל וכן בקיאות בדיני מיסוי מקרקעין, לטובת הבטחת חבויות מס מינימאליות, מתוכננות ושקולות מראש.
 
כיצד נוכל לסייע לך בעניין?
מחלקת הנדל"ן של משרדנו, המורכבת מעו"ד יוצאי רשויות מס וכאלה שבעבר ייצגו את רשויות מס שבח, תדע לייצגך בנאמנות ובמסירות, אם במסגרת הליך של רכישה ואם במסגרת הליך של מכירה, על הצד הטוב ביותר. מחלקת הנדל"ן שלנו תדע לערוך את מלא הבדיקות המתחייבות ולנהל בשמך מו"מ מקצועי אשר בסופו של יום יביא לך את העסקה הטובה ביותר לנסיבות. המחלקה תדע לעשות כן במיומנות ובמהירות, מתוך מגמה להוציא את העסקה אל הפועל, בהתאם להנחיות שיתקבלו ממך ותוך שמירה מלאה ושקופה על האינטרסים שלך.

חשוב שמשרדנו יכנס לפעולה מיד עם תחילת העסקה וזאת עוד בטרם חתמתם על זיכרון דברים או כל מסמך אחר. כניסה מוקדמת לעסקה תבטיח נטרול טעויות אופייניות ומקסום תנאי העסקה לטובתך. האמור נכון הן לעסקאות בהן הממכר הינה דירה יד שניה והן למקרים בהם הדירה נרכשת מקבלן. 
צרו קשר ותנו לנו את הזכות לייצגכם על הצד הטוב ביותר: 054-4251054
רכישה/מכירת דירה

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

העברת נכס מקרקעין לנאמנות

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח), בת-אל עובדיה, עו"ד; לידור עמר, משפטן

החל בשלב בו נוצרת הנאמנות, ולאור השוני וחוסר הבהירות בין הוראות הדין לעמדת רשות המיסים בעניין, מתעוררות שאלות רבות אשר יש לתת עליהן את הדעת - לדוגמא, האם יצירת הנאמנות מהווה אירוע מס? בהנחה שכן, האם אירוע שכזה יהיה חייב במס או שמא פטור?

רכישת דירה בזמן קורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); לידור עמר, משפטן

נגיף הקורונה (COVID-19) הגיח אל עולמנו בתחילת שנת 2020 והביא עמו סט של כללים חדשים בעולם כולו ובעולם הנדל"ן בפרט - מדריך זה, מטרתו להתוות את עשרת הדיברות למעוניין ברכישת דירה בתקופת משבר הקורונה.

רכישת / מכירת דירה בימי הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו יודע להיכנס במהירות לפרטי העסקה, לבצע את כלל הבדיקות הנדרשות לטובת הבטחת השלמת עסקה ברורה חלקה ונקייה ובנוסף לייעץ לך, הרוכש או המוכר, בכל הקשור לשיקולי המס.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים