מאת:


ניהול תביעות כספיות עבור תשלום עמלות ו/או דמי תיווך בסיוע עו"ד מסחרי 

ישראלים רבים מתפרנסים מתשלום עמלות ו/או דמי תיווך אותם הם גובים בגין מהלכים עסקיים ו/או חיבורים עסקיים אותם הם מבצעים עבור לקוחותיהם ו/או עבור גורמים אחרים. חיבורים עסקיים אלה מייצרים לא אחת יתרונות חסרי תקדים עבור הצדדים לעסקה ובשורה התחתונה ממנפים את הצדדים ומביאים אותם למעמד עסקי ו/או כלכלי שהינו מהותית גבוה מזה שהיה להם בעבר, לפני החיבור. 

 

יכולתו של זה המחבר, לאתר גורמים ולקשר בין צדדים מתאימים, עשויה לא אחת להביא לידי חיבור בין אנשים אשר ביחד יכולים להביא לתוצאות מסחריות מעולות, תוך מקסום ומינוף זה את יכולתו של זה, כאשר אותו גורם מחבר זכאי לתשלום עמלה ו/או דמי תיווך בגין אותם חיבורים. אותם חיבורים המייצרים את הזכאות לתגמול הינם חיבורים שהמתווך גרם להם. אלה חיבורים שבלי מעורבותו של הגורם המחבר – הצדדים, ככל הנראה לעולם לא היו נפגשים וההתקשרות לעולם לא הייתה יוצאת אל הפועל. יש והגורם המחבר קפדן ומנוסה, ומשכך מקפיד הוא להחתים את הצדדים על התקשרות מחייבת בטרם מחבר הוא בין הצדדים ויש בנמצא מצבים בהם הגורם המחבר סומך על הצדדים ו/או מי מהם או פשוט מרגיש הוא שלא בנוח להתנות את החיבור בחתימה ומשכך – מקדם הוא את ההליך ואת החיבור מבלי שנחתם הסכם חתום המזכה אותו בתשלום העמלה ו/או דמי התיווך.

 

הבעייתיות שבהתקשרויות מסוג זה

הבעיה הגדולה העומדת בהתקשרויות מסוג זה היא שלא אחת מקבלי השירות, הצדדים להתחברות ו/או מי מהם חשים, מיד עם השלמת החיבור כי התגמול לגורם המחבר, בגין החיבור שנעשה, עולה על המגיע למחבר. קורה לא אחת כי מי מהצדדים להתקשרות מרגיש כי התמורה אותה עתה עליו לשלם בגין החיבור עולה מהותית על המאמץ שנדרש מהמחבר לטובת החיבור ומשכך מנסה הוא שלא לשלם המתחייב. הלקוח, לא אחת, מרגיש כי המתווך ו/או הגורם המחבר עשה פעולה "פשוטה" יחסית, אשר לדעתו אינה מצדיקה את התשלום הנדרש. כך יוצא שאותו גורם מתווך או מחבר נהנה מחיזורים ויחס מכובד ומכבד עד למועד בו מביא הוא לחיבור המיוחל - דקה לאחר שבוצע החיבור, הופך הוא, אותו מתווך או מחבר, לסוג של אויב. לפתע, מפריע לצדדים לשלם לו, פתאום נראה להם כי הגורם המחבר דורש יותר מדי, לפתע הם מבינים כי עליהם לשלם בגין אותו חיבור, לפתע הם מפנימים כי בגין השירות שניתן להם, בגין החיבור שנעשה להם - חיבור אליו הם לא היו מחויבים להיכנס ועליו אין הם מוכנים עתה לוותר עליהם לשלם. מצב דברים זה מביא לא אחת את הגורם הזכאי לעמלה ו/או לדמי תיווך לידי סכסוך עם הגורם אשר אמור לשלם. לפעמים הגורם האמור לשלם מתנדף, לפעמים הוא נעלם ולפעמים הוא פשוט מתכחש לחוב - כמות התירוצים גדולה ורחבה.

 

כיצד אנחנו יכולים לסייע במקרים שכאלו?

משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח מתמחה בתיקים מסוג זה - משרדנו מבין את פני הדברים ומכיר את מכלול התירוצים, משרדנו מנוסה בטיפול ברמאים שכאלה. משרדנו ידע לפעול בשמך, ללא דופי ובכל המרץ הנדרש לטובת כיבוש היעד והבאת עמלתך ו/או דמי התיווך עליהם סכמת. התשלום לא הינך זכאי יכול להיגזר מחיבור עסקי בתחום מסחרי, בתחום נדל"ני ו/או בכל תחום אחר. אנו נדע לפעול בנחרצות אל מול הגורמים המפרים ולהביא לך את המגיע לך.
 

>> קראו כאן עוד בעניין הגשה וניהול תביעות כספיות.

תביעה כספית לתשלום עמלה / דמי תיווך

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.8 ע"י 5 גולשים

עשוי לעניין אתכם

גירושים בעקבות מגפת הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

המתח הנגזר מהמגפה, מהמחלה, מהחובה לשמור ולהקפיד, הלחץ הכלכלי, הרצון לשמר את מקור הפרנסה וכו', כל אלה רק הוסיפו לחצים והביאו זוגות רבים למצבים חדשים, שונים מאלה אשר היו מכירים בעבר.

הקורונה בבחינת נסיבות לא צפויות לעניין סיכול חוזה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); צביה שיף, עו"ד

התפרצות הקורונה הינה בבחינת נסיבות שלא ניתן היה לצפותן לעניין סיכול חוזה: אמירה חשובה של בית המשפט המחוזי בסוגיה אקטואלית שעולה במלוא העוצמה סביב הסגר השלישי - הפרות הסכמים בשל משבר הקורונה.

להתכונן משפטית וכלכלית ליום של אחרי הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); צביה שיף, עו"ד

"חגיגת החיסונים" בארץ מפיחה בכולנו תקווה שהנה יש אור בקצה המנהרה אליה נכנסנו עם פרוץ מגפת הקורונה - אך יש לזכור כי ישנן השלכות רבות להכרזה על סיום תקופת המשבר הרשמי בישראל, השלכות שעלולות להיות פליליות או טומנות בחובן עלות גבוהה וחשוב לפעול מבעוד מועד ולהיערך בהתאם.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם