מאת:


מקבל עמלות בחו"ל? הגיע הזמן לנטרל את החשיפה הגלומה בכך

למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס, משרד המשפטים ועוד, ניסיון רב בכל הקשור בייצוג בטיפול ביבואנים, המייבאים סחורות לישראל או למדינות אחרות, אשר במהלך השנים קיבלו מהספק בחו"ל עמלות, אשר הועברו באופן מלא או חלקי לחשבונות בנק שלהם בחו"ל, מבלי שאותן עמלות ידווח בישראל.

בחלק מהמקרים היבואנים מקבלים את העמלות מהספק הזר לחשבון בנק פרטי על שמם בחו"ל ובחלק אחר מהמקרים, מתקבלים הכספים בחשבון בנק אשר נפתח תחת שמה של חברה בין לאומית השייכת ליבואן הישראלים. יוצא לא אחת, כי מנגנון קבלת העמלות היה בתחילת שולי, אבל עם חלוף השנים ועם התקדמות הפעילות הפך החשבון להיות מהותי וההכנסות מהעמלות שהצטברו בחשבון בחו"ל הלכו וגדלו.

לפעמים היבואן רואה בכספים אלה קופת חסכון ובחלק אחר מהמקרים, עושה הוא בכספים שימוש שוטף. בשני המצבים, מדובר בכסף שהיה צריך לדווח לרשויות המס בישראל ולשלם עליו את המס. אי דיווח ואי תשלום המס חושפים את היבואן הישראלי לטענות פליליות וטענות אזרחיות מצד רשויות המס הישראליות, מה שלעניות דעתנו - חובה על היבואן לנטרל.

חובה לפעול בהקדם האפשרי

אנו מאמינים, במיוחד לאור ביטול החיסיונות הבנקאיים בעולם וחילופי המידע המתוכננים, כי יש בנמצא חובה לפעול ללא דיחוי לטובת נטרול חשיפות אלה. משרדנו, המורכב מיוצאי רשות המיסים מתמחה בתחום זה - אנו נדע לקחת את המקרה של היבואן, לנתח אותו ולפעול במסגרת הליך של גילוי מרצון לטובת נטרול החשיפה בה נמצא היבואן, אם במישור המס ואם במישור הפלילי.

למשרדנו ניסיון של מאות תיקים - אנו נדע כיצד להבטיח התנהלות חוקית ושקופה, אשר בסופו של יום תביא לידי נטרול חשיפת היבואן, במישור האזרחי/פלילי במינימום נזק ובמינימום עלות. נדע לעשות כן, באנונימיות, כך שהשם של היבואן ייחשף רק לאחר שהוא ידע בוודאות כמה מס יהיה עליו לשלם לטובת השלמת ההליך.

כל ההליך האמור מתבצע על ידי משרדנו לטובת הלקוח. אנו אלה שנתנהל מול רשות המס ואנו אלה שננקוט בכל ההליכים הנדרשים לטובת הבטחת מינימום מעורבות של הלקוח/ היבואן - חשוב לקדם נושאים אלה במיידי וללא דיחוי.

התקשר עתה ותן לנו לשמור עלייך: 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטרים, הודעות והזמנות לאירועים וכנסים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

1 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

עורך דין עבירות מכס

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); פרבר גולן, רו"ח ומשפטן

נתפסם במכס נתב"ג? - כך תפעלו: מידי שנה ישראלים ורבים נתפסים על ידי רשויות המכס בגין זאת שלא הצהירו על טובין שרכשו בחו"ל החייבים בדיווח ובתשלום מכס בכניסה לישראל...

קנס בגין אי ניהול ספרים כחוק

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

בית המשפט העליון קבע: על מנהל מע"מ הנכבד להפעיל שיקול דעת בקביעת סכום הקנס בגין אי ניהול ספרים כחוק

ניכוי מס תשומות בגין חשבוניות פיקטיביות

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

בית המשפט המחוזי בתל אביב קיבל בחלקו ערעור מס שהוגש על שומת תשומות שהוצאה לחברה קבלנית בגין שימוש בחשבוניות פיקטיביות. פסק הדין מדגיש, כי לא ניתן לנכות מס תשומות בגין חשבונית שהוצאה שלא כדין, בין אם משום שהיא הוצאה בגין עסקה פיקטיבית ובין אם משום שהיא הוצאה בגין עסקה אמיתית אך באמצעות גורם שלא סיפק את השירות ו/או המוצר.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.