מאת:


הגשת תביעות כספיות גדולות המבוססות על שכר טרחה הנגזר מאחוזים מהסכום הנפסק
משרדנו הינו משרד עורכי דין המורכב מעו"ד, רו"ח, כלכלנים, יועצי מס ויוצאי משרד האוצר וחקירות מס הכנסה, להם ניסיון ספציפי בניהול מאבקים משפטים קשים, אגרסיביים ומורכבים. משרדנו יודע לקבל לטיפולו מחלוקות מורכבות, לנתח אותן עובדתית, משפטית וחשבונאית, לצלול לעובדות, להפוך כל אבן, לתשאל ולתחקר ובהישען על כל אלה לבנות אסטרטגיה מנצחת, כזו אשר תמקסם את היכולת של לקוח משרדנו לקבל את המגיע לו, במינימום זמן ובמינימום עלות.
 
 משרדנו יודע, כבר בשלבים הראשונים של הטיפול, לקרוא נכונה את המפה, לזהות היכן בדיוק הטיעון חייב להיות ממוקד, להבין היכן נמצאת הבטן הרכה של הנתבע ובהישען על כל אלה לבסס הליך משפטי חכם ומתוחכם, כזה היודע להביא ללקוח הנכון את התוצאה הראויה במינימום זמן ובמינימום עלות. במסגרת התנהלותנו זו, נבחן בין השאר, את סיכויי ההצלחה של הלקוח והאם יש ממי להיפרע למקרה של זכיה. רק בהתקיים אלה נמליץ ללקוח להתקדם בהליך אשר יש בו כדי להביא לו את התוצאה. יחד עם זאת, הליך משפטי אגרסיבי ומורכב, כרוך בהשקעה ובעלויות כספיות לא מבוטלות, אותן לחלק מהלקוחות קשה לממן, עד לכדי בלתי אפשרי. כך יוצא שיש בנמצא נפגעים אשר מוותרים על הגשת תביעות ענק, כנגד נתבעים רציניים וזאת רק משום שאין להם את המימון לטובת ניהול מאבק משפטי איכותי, כנגד גורם רציני הצפוי להתגונן משפטית. באותם מקרים משרדנו יודע לתת מענה - משרדנו יודע לזהות עבור הלקוח את סיכויי ההצלחה ולהעריך את הסכומים אותם ניתן יהיה לתבוע ומשכך, במקרים המתאימים, יודע משרדנו, להציע ללקוח טיפול משפטי, עד לקו הסיום, כאשר זה מבוסס על מרכיב הצלחה. במקרים שכאלה משרדנו ידע לסכם עם הלקוח על כך ששכר טרחתו יהיה אחוז מהסכום שיפסק, כאשר על חשבון מרכיב זה משולמת מקדמה בסך סביר אותה יוכל הלקוח לשלם. משרדנו יודע לקחת בחשבון את המאמצים המשפטים, את המשאבים המקצועיים ואת הזמן שיידרש לטובת בניית קו תקיפה מנצח. בצוות משרדנו מבחר עו"ד מנוסים בניהול והגשת תביעות כספיות ומאבקים משפטיים אגרסיביים. כמובן שככל שהתביעה גדולה יותר וככל שהנתבע הפוטנציאלי עשיר יותר, כך גדל המניע לניהול ההליך המשפטי. אין טעם בניהול הליך משפטי כנגד גוף שלא יוכל לשלם את הזכייה משום שאין לו כסף ו/או משום שהוא בהליך של פשיטת רגל. חכם ונכון לנהל מאבק כנגד גורמים גדולים, אנשי עסקים, חברות ועוד במיוחד כנגד אלה, שבשל גודלם ועוצמתם הכלכלית הרשו לעצמם, תוך כדי תהליך, לפגוע בזכויות של אחרים ועתה, באמצעותנו הגיעה העת כי ישלמו על מעשיהם...
 
משרדו ידע לעשות צדק ולהביא ללקוח את המגיע לו - לזכותנו אין ספור זכויות ומיליונים רבים של דולרים אותם הבאנו ללקוחות המשרד.
התקשר אלינו במיידי, אנחנו נדע לתת לך את המענה, אל תחכה - אנו נמצא את הנוסחה הנכונה לטובת קבלת הייצוג בעניינך!
הגשת תביעה כספית גדולה

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.75 ע"י 4 גולשים

עשוי לעניין אתכם

גירושים בעקבות מגפת הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

המתח הנגזר מהמגפה, מהמחלה, מהחובה לשמור ולהקפיד, הלחץ הכלכלי, הרצון לשמר את מקור הפרנסה וכו', כל אלה רק הוסיפו לחצים והביאו זוגות רבים למצבים חדשים, שונים מאלה אשר היו מכירים בעבר.

הקורונה בבחינת נסיבות לא צפויות לעניין סיכול חוזה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); צביה שיף, עו"ד

התפרצות הקורונה הינה בבחינת נסיבות שלא ניתן היה לצפותן לעניין סיכול חוזה: אמירה חשובה של בית המשפט המחוזי בסוגיה אקטואלית שעולה במלוא העוצמה סביב הסגר השלישי - הפרות הסכמים בשל משבר הקורונה.

להתכונן משפטית וכלכלית ליום של אחרי הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); צביה שיף, עו"ד

"חגיגת החיסונים" בארץ מפיחה בכולנו תקווה שהנה יש אור בקצה המנהרה אליה נכנסנו עם פרוץ מגפת הקורונה - אך יש לזכור כי ישנן השלכות רבות להכרזה על סיום תקופת המשבר הרשמי בישראל, השלכות שעלולות להיות פליליות או טומנות בחובן עלות גבוהה וחשוב לפעול מבעוד מועד ולהיערך בהתאם.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם