מאת:

הגשת תביעות כספיות גדולות המבוססות על שכר טרחה הנגזר מאחוזים מהסכום הנפסק
משרדנו הינו משרד עורכי דין המורכב מעו"ד, רו"ח, כלכלנים, יועצי מס ויוצאי משרד האוצר וחקירות מס הכנסה, להם ניסיון ספציפי בניהול מאבקים משפטים קשים, אגרסיביים ומורכבים. משרדנו יודע לקבל לטיפולו מחלוקות מורכבות, לנתח אותן עובדתית, משפטית וחשבונאית, לצלול לעובדות, להפוך כל אבן, לתשאל ולתחקר ובהישען על כל אלה לבנות אסטרטגיה מנצחת, כזו אשר תמקסם את היכולת של לקוח משרדנו לקבל את המגיע לו, במינימום זמן ובמינימום עלות.
 
 משרדנו יודע, כבר בשלבים הראשונים של הטיפול, לקרוא נכונה את המפה, לזהות היכן בדיוק הטיעון חייב להיות ממוקד, להבין היכן נמצאת הבטן הרכה של הנתבע ובהישען על כל אלה לבסס הליך משפטי חכם ומתוחכם, כזה היודע להביא ללקוח הנכון את התוצאה הראויה במינימום זמן ובמינימום עלות. במסגרת התנהלותנו זו, נבחן בין השאר, את סיכויי ההצלחה של הלקוח והאם יש ממי להיפרע למקרה של זכיה. רק בהתקיים אלה נמליץ ללקוח להתקדם בהליך אשר יש בו כדי להביא לו את התוצאה. יחד עם זאת, הליך משפטי אגרסיבי ומורכב, כרוך בהשקעה ובעלויות כספיות לא מבוטלות, אותן לחלק מהלקוחות קשה לממן, עד לכדי בלתי אפשרי. כך יוצא שיש בנמצא נפגעים אשר מוותרים על הגשת תביעות ענק, כנגד נתבעים רציניים וזאת רק משום שאין להם את המימון לטובת ניהול מאבק משפטי איכותי, כנגד גורם רציני הצפוי להתגונן משפטית. באותם מקרים משרדנו יודע לתת מענה - משרדנו יודע לזהות עבור הלקוח את סיכויי ההצלחה ולהעריך את הסכומים אותם ניתן יהיה לתבוע ומשכך, במקרים המתאימים, יודע משרדנו, להציע ללקוח טיפול משפטי, עד לקו הסיום, כאשר זה מבוסס על מרכיב הצלחה. במקרים שכאלה משרדנו ידע לסכם עם הלקוח על כך ששכר טרחתו יהיה אחוז מהסכום שיפסק, כאשר על חשבון מרכיב זה משולמת מקדמה בסך סביר אותה יוכל הלקוח לשלם. משרדנו יודע לקחת בחשבון את המאמצים המשפטים, את המשאבים המקצועיים ואת הזמן שיידרש לטובת בניית קו תקיפה מנצח. בצוות משרדנו מבחר עו"ד מנוסים בניהול והגשת תביעות כספיות ומאבקים משפטיים אגרסיביים. כמובן שככל שהתביעה גדולה יותר וככל שהנתבע הפוטנציאלי עשיר יותר, כך גדל המניע לניהול ההליך המשפטי. אין טעם בניהול הליך משפטי כנגד גוף שלא יוכל לשלם את הזכייה משום שאין לו כסף ו/או משום שהוא בהליך של פשיטת רגל. חכם ונכון לנהל מאבק כנגד גורמים גדולים, אנשי עסקים, חברות ועוד במיוחד כנגד אלה, שבשל גודלם ועוצמתם הכלכלית הרשו לעצמם, תוך כדי תהליך, לפגוע בזכויות של אחרים ועתה, באמצעותנו הגיעה העת כי ישלמו על מעשיהם...
 
משרדו ידע לעשות צדק ולהביא ללקוח את המגיע לו - לזכותנו אין ספור זכויות ומיליונים רבים של דולרים אותם הבאנו ללקוחות המשרד.
התקשר אלינו במיידי, אנחנו נדע לתת לך את המענה, אל תחכה - אנו נמצא את הנוסחה הנכונה לטובת קבלת הייצוג בעניינך!

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.75 ע"י 4 גולשים

עשוי לעניין אתכם

פסק דין חשוב של ביהמ"ש העליון בתביעת רשלנות מקצועית של רואה חשבון

מאת: אלי דורון, עו"ד

לאחרונה ניתן בבית המשפט העליון פסק דין חשוב בנוגע לתביעת רשלנות מקצועית כנגד רואה חשבון, הקובע מהו סטנדרט התנהגות ראוי ומצופה מרואה חשבון ומתי התנהגות זו מהווה הפרה של חובות רואה החשבון כלפי לקוחו.

תביעה נגד מפעל הפיס - חוק ההתיישנות

מאת: אלי דורון, עו"ד

האם בקשה לסעד זמני המוגשת ללא תביעה עיקרית, עוצרת את מרוץ ההתיישנות? בית המשפט העליון קבע לאחרונה, כי בקשה לסעד זמני שהוגשה ללא תביעה עיקרית, ואף לא הוגשה תביעה תוך 7 ימים מיום הבקשה, אינה עוצרת את מרוץ ההתיישנות ואין לייחס לה משמעות כלשהי במישור זה.

מי רשאי לעסוק בגידול קנאביס מסחרי?

מאת: אלי דורון, עו"ד

הרפורמה בתחום הקנאביס הרפואי נכנסה לתוקף ב- 2019 וסללה את הדרך ליזמים, המעוניינים לגדל קנאביס בהיקף מסחרי, ברמה גבוהה ובכפוף לדרישות תקן מחמירות.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.