מאת:


תביעה משפטית כנגד קבלן בשל ליקויי בנייה

למשרדנו, המורכב מעו"ד, רו"ח, הנדסאים וכלכלנים, הידע והניסיון בטיפול בתביעות אשר עניינן בליקויי בניה אשר נגרמו כתוצאה מעבודות בניה לא תקינות ו/או לא ראויות, כאלה אשר משאירות את הדייר עם נכס פגום, מה שפוגע בשווי הנכס ו/או ביכולת של הדייר ליהנות מהנכס.

 

ליקויי בניה הפכו להיות מכת מדינה - קבלנים, משפצים ויזמים נמנעים, לא אחת, מלבצע את העבודה המוסכמת עמם בצורה בהתאם לתקנים הקבועים בחוק ו/או בצורה תקינה, מה שבסופו של יום מסב לדיירים נזק רב, פוגע באיכות החיים שלהם, מייצר נזילות, רטיבות, פגיעה בבטיחות ועוד. נזק מסוג זה מקים עילת תביעה, עילות אותן יש לתרגם לאקט משפטי אשר אמור להביא לידי השלמת המלאכה, תיקון המחדלים ו/או לתשלום פיצוי כספי לנפגעים ממחדלים אלה. ליקויים בבניה שקולים להפרת התחייבות חוזית של הקבלן ובנוסף לעוולה אזרחית, מה שמזכה את הנפגעים לתבוע בגין אלה את אלה שאחראים לנזק – היזם, הקבלן, האדריכל, המפקח, הבנק המלווה ועוד ועוד. לצערנו, רבים מהקבלנים "בונים" על כך שהדייר לא יתבע את הנזק שנגרם לו עקב אותה עבודה רשלנית ולכן אין הם עושים באמת ובתמים את הנדרש מהם על מנת שהעבודה אכן תושלם בצורה המכבדת את המקצוע ואת הלקוח. משרדנו, מודע למצוקות אלה ומשכך פיתח הוא שיטות באמצעותן ידע הוא לתבוע את כל אלה אשר אחראים לנזקים ולבניה הלא חוקית ולמצות את הדין עם אותם גורמים שבסופו של יום הסבו נזק. נדע לעשות כן בהישען על חוות דעת הנדסאית ובאמצעות כלים אשר יאלצו את הקבלן והאחרים להתמודד עם הטענות ולספוג את כל אותם נזקים שנגרמו מהתנהלותם זו.

 

משרדנו ידע לנהל מאבק עיקש, עד מיצוי הדין ועד להבאת פתרון המתיישב עם מה שבאמת מגיע לדיירים - אנו מייצגים פרטים, ועדי בתים, שכונות ועוד.

תביעה בשל ליקויי בנייה

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

לתאום פגישה עם עו"ד

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

3.91 ע"י 12 גולשים

עשוי לעניין אתכם

העברת נכס מקרקעין לנאמנות

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח), בת-אל עובדיה, עו"ד; לידור עמר, משפטן

החל בשלב בו נוצרת הנאמנות, ולאור השוני וחוסר הבהירות בין הוראות הדין לעמדת רשות המיסים בעניין, מתעוררות שאלות רבות אשר יש לתת עליהן את הדעת - לדוגמא, האם יצירת הנאמנות מהווה אירוע מס? בהנחה שכן, האם אירוע שכזה יהיה חייב במס או שמא פטור?

רכישת דירה בזמן קורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); לידור עמר, משפטן

נגיף הקורונה (COVID-19) הגיח אל עולמנו בתחילת שנת 2020 והביא עמו סט של כללים חדשים בעולם כולו ובעולם הנדל"ן בפרט - מדריך זה, מטרתו להתוות את עשרת הדיברות למעוניין ברכישת דירה בתקופת משבר הקורונה.

רכישת / מכירת דירה בימי הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו יודע להיכנס במהירות לפרטי העסקה, לבצע את כלל הבדיקות הנדרשות לטובת הבטחת השלמת עסקה ברורה חלקה ונקייה ובנוסף לייעץ לך, הרוכש או המוכר, בכל הקשור לשיקולי המס.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.