מאת:

משרדנו הנו משרד עורכי דין המונה עשרות עורכי דין, רואי חשבון וכלכלנים ובמסגרתו מספר מחלקות ובכללן מחלקת עסקאות ומיסוי בינלאומי במסגרתה מתנהל בין השאר דסק סין. דסק זה מורכב מעורכי דין ורואי חשבון להם בקיאות בתחום המסחר והמס ובראשו עומד עו"ד אבי לוי, דובר וכתוב סינית, אשר לו ניסיון של 30 שנה ביצירת עסקאות עם סינים, מפעלים וגופים אחרים, בשפה הסינית ובכלל.

 

הדסק פועל לטובת ליווי אנשי עסקים, מישראל ומחוצה לה, המבקשים לעשות עסקים עם סין או על אדמת סין, עם יצרנים מקומיים ו/או עם גורמים אחרים, אם לטובת ייצור בסין ומכירה מחוצה לה , אם לטובת מכירה בסין עצמה, אם לטובת ייצור איכותי וזול בסין לטובת הפחתת עלויות ייצור ואם לטובת אין ספור טעמים אחרים. בעידן בו התחרותיות אינה מאפשרת דריכה במקום, דסק סין מאפשר מתן מענה לייצור ופיתוח של מגוון רחב של מוצרים בתחומים רבים ומגוונים, בהם מוצרי תקשורת, מוצרי צריכה, ציוד רפואי, מוצרים צבאיים ומוצרים תעשייתיים. דסק סין קשור בקשר הדוק לחברות ייצור ותיקות, בעלות ידע ומוניטין, המייצרות בין היתר לחברות ידועות, בהם חברות ענק, הידועות בתהליכי הבדיקה הקפדניים של הסמכת היצרנים. המענה שאנו נותנים מתאים הן לחברות מבוססות המעוניינות בהוזלת עלויות ובמציאת חלופות לקווי ייצור קיימים, והן לחברות start-up ויזמים המחפשים פתרון ראשוני, יעיל, תחרותי וכולל, לכל צרכי הפיתוח והייצור שלהם. אנו מציעים פיתרון כולל לצרכי הפיתוח והייצור שלכם החל משלב הרעיון ועד לשילוח המוצר המוגמר. המענה שלנו מתבצע באמצעות קבוצה יצרנית המנוהלת מהונג קונג ופועלת בדרום סין והכוללת מומחים בניהול פרויקטים בינלאומיים מורכבים, רכש והתקשרויות, פיתוח מוצרים, עיצוב תעשייתי, פיתוח וזיווד אלקטרוני, פיתוח אבות-טיפוס, ובשימוש בגרפיקה ממוחשבת והדמיות תלת-מימדיות. המענה אינו מסתיים רק בייצור, אלה הוא גם מספק את התשובה הלוגיסטית והביטוחית המלאה לצורך אריזת המוצרים ושילוחם לכל מקום בעולם. בנוסף לכך, באמצעות מערך הקשרים שלנו, אנו מאפשרים מתן תמיכה שיווקית ללקוחות הפועלים דרכנו ובאמצעות שותפינו העסקיים.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

איתור ספקים חדשים באסיה ובעולם

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מתמחה בליווי יצרנים ישראלים לטובת איתור ספקים חדשים ביבשת אסיה וברחבי העולם בכלל, עקב משבר הקורונה ובכלל - לחצו כאן לפרטים.

יצוא מוצר רפואי / קוסמטי למזרח

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

אם אתם חברה או סטארט-אפ בשלב מתקדם בתחום המכשור הרפואי ועד כה שווקי היעד שלכם היו השווקים הקלאסיים בארה"ב ואירופה, מחלקת דרום מזרח אסיה של משרדנו מציעה לכם כיוון חשיבה חדש והזדמנויות חדשות - אנחנו מציעים לכם לחשוב מזרחה - Go East !

חתימת הסכם עם יצרן באסיה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); אודליה שינדרוף, עו"ד

אם אתם מעוניינים בלווי משפטי מקצועי בנושא, הלוקח בחשבון את התרבות האסייתית, החשיבות והדגשים שיש לתת בעת חתימה על הסכם עם יצרן אסייתי, דסק אסיה של משרדנו מעניק ליווי שותף תרבותי, מסחרי ועסקי על מנת לעזור לכם לא לעשות טעויות קריטיות בדרך.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.