משרדנו המורכב מעו"ד, כלכלנים, רו"ח ויועצי מס, מתמחה בייצוג אזרחים אשר מסיבות כאלה או אחרות הגיעו למצב בו נטל החובות הוא כזה שאין באפשרותם לעמוד בו. משרדנו מודע לקשיים הנובעים מניהול עסקים ולמרכיבים העלולים, לא אחת, לגרום לאדם מן היישוב להגיע למצב בו כלל חובותיו עולה על יכולתו ההחזר שלו. 

בנסיבות אלה, יודע משרדנו לפעול במהירות וביעילות, לטובת הלקוח, לטובת בלימת כלל החייבים ובניית חומת מגן אשר תשמור על הלקוח ומשפחתו ותאפשר לו במיידי ולמרות המצוקה, החובות והלחצים המופעלים עליו, לנהל אורך חיים תקין ומסודר, מבלי שיגיעו אליו מעקלים או חייבם אחרים, מה שיאפשר לו להמשיך לעבוד ולקיים אם בני ביתו במינימום נזק ומינימום עוגמת נפש.

הכנת תכנית פעולה משפטית וכלכלית

משרדנו ידע לקבל את האחריות עבור הלקוח ולבנות עבורו תכנית פעולה משפטית וכלכלית שמטרתה להביא לידי הסדר אל מול כלל החייבים אשר יכלול מחיקת חובות, הפטר ופתיחת דף חדש. משרדנו מטפל באין ספור מקרים שכאלה ומודע לכך כי ישראלים רבים, תמי לב, כשלו כלכלית. משרדנו יודע להבהיר לאלה כי הנפילה הכלכלית היא לא "סוף העולם", להעמיד דברים בפרופורציה ולהזכיר לכל כי מדובר ב-"כסף" בלבד, משמע לא מדובר בדיני נפשות ואף יתרה מזאת, הקורס כלכלית הוא בסך הכל בן אדם, לא פושע, לא רימה ולא גזל, הוא רק נכשל כלכלית.

בגין כישלון שכזה יש מענה, בגין כישלון שכזה מקים החוק הוראות שונות המאפשרות לאותו גורם לחזור למוטב ולפתוח דף חדש. 
מערכת המשפט יודעת לתת הגנה לאזרחים שכאלה ואף לאפשר להם לבלום התנהלות גבייתית מצד החייבים - משרדנו מתמחה בתחום וידע לעזור לך במיידי!

>> למידע נוסף אודות ניהול הליכי פשיטת רגל, לחצו כאן.
>> עוד מידע בעניין ייצוג בהליכי פשיטת רגל, תוכלו למצוא כאן.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

כך פעלה "סלטי שמיר" לפני פירוק

חברת "סלטי שמיר", שחובותיה מוערכים בכ-40 מיליון שקלים, הגישה החודש בקשה להקפאת הליכים על פי תיקון מספר 4, הקבוע בסעיף 319ג לחוק. החברה השכילה לנקוט משנה זהירות ולפנות לבית המשפט בבקשה לערוך הסדר חוב, טרם הידרדרות כלכלית אשר תביא את החברה לחדלות פירעון.

טיפול בחובות (חייבים ונושים) בימי קורונה

משרדנו מתמחה במתן מענה לישראלים אשר מגפת הקורונה הכניסה אותם למערבולת משפטית כזו או אחרת, אם לטובת ניהול הליכים משפטיים אל מול צדדים שלישיים ואם לטובת ניהול הליכי פשיטת רגל, חדלות פירעון ו/או כל הליך משפטי נדרש אחר.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.