שירות נוטריוני בצרפתית

השפה הצרפתית הינה השפה החמישית המדוברת ביותר בעולם ומשמשת כשפה הרשמית של כ-25 מדינות בעולם וכיום ישנם יותר מ-274 מיליון דוברי צרפתית בעולם.
צרפתית הינה השפה השנייה ביחסים הבינלאומיים ואף מדוברת בזמן אספות עבודה של האו"ם, האיחוד האירופאי, אונסקו, נאט"ו, ועידת ארגונים התעשייתיים ושל ארגון הצלב האדום הבינלאומי. בנוסף, בעקבות התפתחות הכפר הגלובלי וריבוי העסקים בעולם האינטרנטי, חוזים רבים נערכים בין יבשות שונות, בשפות שונות ובין היתר בצרפתית.
 
נוטריון בשפה הצרפתית
נוטריון מוסמך לאמת חתימה על מסמך, לאשר שהחתום על מסמך בשם זולתו, היה מוסמך לכך, לאשר נכונותו של העתק מסמך, לאשר נכונותו של תרגום מסמך, לקבל ולאשר תצהיר והצהרה אחרת, לאשר שאדם פלוני חי, לאשר נכונותה של רשימת מצאי, לערוך העדה של מסמך סחיר, לערוך מסמך או לעשות בו פעולה אחרת כשהעריכה או עשיית הפעולה בידי נוטריון דרושה או מותרת על פי דין, לרבות דין של מדינת חוץ, או על פי מסמך אחר, להשתמש בסמכות של נוטריון ציבורי על פי דין אחר, לאמת הסכם ממון בין בני זוג, שנכרת לפני הנישואין. פעולה מן הפעולות המפורטות תעשה בידי הנוטריון כשהמסמך הנוטריוני דרוש לצרכי שימוש בחוץ לארץ.
נוטריון המוסמך בשפה הצרפתית חייב להכיר את השפה על בוריה ולהבדיל בין הדיאלקטים השונים בכדי שיוכל לאמת, לאשר ולערוך את אותם מסמכים משפטיים. שליטתו של נוטריון מוסמך בשפה זו, הינה חשובה על מנת לוודא את אמינות ומקוריות המסמך המתורגם ומניעת שגיאות שיכולת להוציא מהקשר את תוכן הדברים. 
 
כיצד אנו יכולים לסייע?
למשרדנו, המורכב מעו"ד יוצאי משרד המשפטים ומשרד האוצר, מחלקה נוטריונית המתמחה במתן שירותים נוטריונים בשפה הצרפתית. למחלקה 50 שנות ניסיון במתן שירות נוטריוני אמין ומקצועי, בכל חלקי הארץ, במהירות וביעילות. ​בראש המחלקה עומדים עורך דין יאן רובינזון ועורכת הדין שרון פישמן.
 
 
 
לייצירת קשר עם עו"ד סנדרין דרעי:
סניף מרכז 03-6109100 | סניף חיפה 04-8147500 | נייד: 054-5469315

דוא"ל: 
[email protected]
 
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

משרדנו ממשיך להתרחב - השופט בדימוס וקונסול כבוד בדימוס של פולין, עו"ד יאן רובינזון יעמוד בראש דסק פולין החדש

משרד עורכי דין דורון טיקוצקי קנטור גוטמן צדרבוים & SRFK ממשיך להתרחב ולגדול ומודיע כי השופט בדימוס וקונסול כבוד בדימוס של פולין , עו"ד יאן רובינזון המצטרף לפירמה כראש דסק פולין בשיתוף הכלכלנית רוית ברקוביץ אשר מלווה ומקדמת שיתופי פעולה עסקיים ישראלים מחוץ לישראל.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.