משרדנו מלווה חיילים ואנשי כוחות הביטחון כמו גם נכי צה"ל אשר נפגעו במסגרת שירותם מול משרד הביטחון. במסגרת זו, למשרדנו ניסיון רב בהובלת תיקים של תביעות נגד משרד הביטחון לקבלת קצבאות, טיפול רפואי, שיקום או הטבות אחרות.

תביעות משרד הביטחון

חייל בשירות חובה או קבע, איש כוחות הביטחון, שוטר או סוהר אשר נפגעו במהלך שירותם רשאים על פי חוק הנכות להגיש תביעה נגד משרד הביטחון לקבלת פיצוי, סיוע או שיקום. מדובר בכל נזק פיזי או נפשי שנגרם כתוצאה משירות צבאי, פגיעה עקב אימונים או לוחמה לרבות במהלך חופשה, נסיעה בדרך לבסיס או בחזרה ממנו, פוסט טראומה, החמרה של מחלקה קיימת או מחלה חדשה שהתפרצה. במקרים אלו יש להגיש תביעה למשרד הביטחון לקבלת פיצוי ו/או קצבה חודשית אשר ישקפו את הנזק שנגרם כתוצאה מהאירוע. יתרה מזאת, היה ובחלוף פרק זמן, מהמועד בו נקבעה הזכאות לפיצוי, ארעה החמרה במצב, רשאי הנפגע לחזור למשרד הביטחון, לטעון להרעה במצבו ולבקש הגדלה של הגמלה ו/או כל תשלום אחר לו הוא זכאי.

בנוסף, כאשר נקבעים אחוזי נכות, קיימת זכות להגיש ערעור על ועדה רפואית בפני הועדות הרפואיות המחוזיות והעליונות ובמידת הצורך גם לערער לבית המשפט כמו גם להגיש תביעה נגד משרד הביטחון על התיישנות.

עורכי דין משרד הביטחון

תהליך הגשת התביעה הינו תהליך אורך ומייגע, הכולל איסוף החומרים, הגשת הוכחות, עדויות ומסמכים רפואיים. למשרדנו הידע והכלים הנדרשים ובכלל זה מערך של רופאים מומחים, חוקרים ויועצים נוספים, אשר ביחד עמם נדע לגבש את התביעה הנדרשת לקבלת הפיצויים והתגמולים ומיצוי כלל הזכויות.

משרדנו, יודע לעבוד בפני כלל הגורמים הרלוונטיים בצורה שקופה וחוקית, תוך הפניה לחקיקה הרלוונטית והפסיקה העדכנית, מה שבסופו של יום ייתן לנפגע את מקסימום ההטבה לה הוא זכאי.

 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטרים, הודעות והזמנות לאירועים וכנסים

מידע מקצועי

תביעת רשלנות רפואית

מתי טיפול רפואי כושל הוא בגדר רשלנות המזכה את הנפגע בתשלום פיצויים? ומתי מדובר בהתממשות של סיכון סביר הגלום בעצם קבלת הטיפול הרפואי?

נזקים על רקע לאומני / מלחמה

משרדנו פתח מיד עם פרוץ האירועים האחרונים מוקד חירום לסיוע משפטי לעסקים ופרטיים אשר רכושם נפגע (נזק ישיר) ו/או אבדו רווחים עקב פעולות האיבה (נזק עקיף). משרדנו המורכב מעורכי דין ורואי חשבון אשר ייצגו שנים רבות את מנהל מס רכוש/רשות המיסים טיפל ומטפל במאות תביעות מס רכוש משני צדי המתרס.

תאונות עבודה - תביעת מעביד

משרדנו מורכב מעו"ד המתמחים בתאונות עבודה וכן בכלכלנים ורואי חשבון יוצאי משרד המשפטים ורשויות המס, כך שלנו הכלים לבנות את התביעה האופטימאלית ולהביא לתוצאה הטובה ביותר עבורך.

תביעת דיני נזיקין

משרדנו יודע לנתח המקרה, לסייע באיתור ראיות ולגבש אסטרטגיה משפטית אמיתית לטובת הגשת תביעת נזיקין ולפעול בכל המרץ לטובת אכיפת זכויתו של הנפגע - לחצו כאן לפרטים.

אובדן רווחים עקב מגפת הקורונה

משרדנו מתמחה בהגשת תביעת נזיקין בגין אובדן רווחים עקב מגפת הקורונה בסיוע צוות עורכי דין ורואי חשבון, יוצאי מס רכוש, מומחים בהגשת תביעות בגין אובדן רווחים, לחצו כאן לפרטים.

תביעת אבדן רווחים בגין נזקי קורונה

אנו מזמינים אותך הנפגע לפנות למשרדנו במיידי ויחדיו לאפשר לנו להעריך עבורך את הנזק ולקדם מהלכים משפטיים בניסיון להשיב לך את הרווח ו/או להביא לידי בלימה של ההפסדים!

עו"ד תאונות עבודה

משרדנו מורכב מעורכי דין ורואי חשבון מומחים בתביעות שעניינן בתאונות עבודה, אנו נדע לקבל פיקוד מהיר על התיק, להבין את מצוקתך ובהתאם לפעול בכל המרץ על מנת להביא לך מקסימום תוצאה והכנסה במינימום סיכון.

החלפת פוליסת ביטוח - השפעות והשלכות

קושי מרכזי לממש את פוליסת אובדן כושר נובע מהחלפת פוליסת הביטוח בין חברות ביטוח שונות, בהמלצת סוכן ביטוח, עליו המבוטח, לעתים קרובות, סומך ומסתמך - קראו כאן בהרבה בנושא.

אובדן כושר עבודה

במשרדנו מחלקת דיני ביטוח ונזיקין גדולה בה מועסקים עו"ד אשר להם גם הכשרת וותק של שנים כסוכני ביטוח - אנו נדע ללוות אותך בין האותיות הקטנות של הפוליסה ועד קבלת הגימלה שמגיעה לך.

מוסך יפצה לקוחה בגין נזק גוף שנגרם בעת טיפול ברכבה

תובעת קיבלה פיצוי בסך 525,000 ₪ בגין נזקי גוף שנגרמו לה בעת ביקורה במוסך בעיר בדרום הארץ שהפר את חובת האחריות כלפיה כמי שביקרה בשטחו וכי הוא התרשל עת לא שמר על כללי הבטיחות במקום.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.