ייצוג חיילים וחיילים משוחררים בפני משרד הביטחון

מדינתנו, כידוע, מושתתת על צבא הגנה לישראל - צבא פעיל, גדול ונמרץ, הפועל ללא הפסק לטובת שמירה על בטחון המדינה ותושביה.
הגיוס לצבא הינו בדר"כ חובה ומשכך, האחריות על שלום ובריאות החיילים חלה על המדינה והמדינה היא זו שאמורה לפצות בגין כל פגיעה.

 
לאור זאת, כל נזק פיזי או נפשי שנגרם לחייל כתוצאה משירותו הצבאי ו/או מכל עניין אחר במהלך השירות, לרבות נסיעות והגעה לבסיס, קל וחומר – במקרה של פגיעה עקב אימונים או לוחמה – יחולו על צה"ל. במקרה של אירוע כזה או אחר ו/או מפגיעה כזו או אחרת, על החייל לתבוע את זכויותיו ממשרד הביטחון ולקבל פיצוי ו/או קצבה חודשית אשר ישקפו את הנזק שנגרם לו כתוצאה מהאירוע. יתרה מזאת, היה ובחלוף פרק זמן, מהמועד בו נקבעה הזכאות לפיצוי, ארעה החמרה במצבו, רשאי הנפגע לחזור למשרד הביטחון, לטעון להרעה במצבו ולבקש הגדלה של הגמלה ו/או כל תשלום אחר לו הוא זכאי. לטובת קבלת מלא הזכויות נכון יהיה מצד הנפגע להתנהל חכם ולשם כך, נכון יהיה להתנהל באמצעות מי שבקיא בכל הקשור בדין האמור ובאמצעות מי שבקיא בכלל בהוראות החוק, בסוגיות הרפואיות העומדות על הפרק ועוד.
 
סיוע משפטי נדרש
למשרדנו, המורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח, חלקם יוצאי משרד המשפטים, ניסיון ספציפי בייצוג נפגעים אל מול משרד הביטחון. למשרדנו הבקיאות הנדרשת ובכלל זה - מערך של רופאים מומחים, חוקרים ויועצים נוספים – אשר ביחד עמם נדע לגבש עבורך את תביעת הפיצוי הנדרשת ובאמצעות אלה נדע להביא עבורך את מלא הפיצוי לו הנך זכאי על פי דין. אנו מודעים לכך כי התנהלות מול הועדות חייבת להיות מאוד מדויקת ומאוד מקצועית. אנו מודעים לכך כי בפני הועדות מגיעים לא אחת מתחזים למיניהם וכאלה אשר אינם זכאים להטבה, מה שמגביר את חשדנות חברי הועדה. משרדנו, ידע לנטרל את אותן חששות ולהציג בפני הגורמים המחליטים את העובדות בצורה שקופה וחוקית, תוך הפניה לחקיקה הרלוונטית והפסיקה העדכנית, מה שבסופו של יום ייתן לנפגע את מקסימום ההטבה לה הוא זכאי.
 
התקשר/י אלי עתה ותנו לנו את הזכות להביא לך את ההטבה לה את/ה זכאי/ת לקבל!
עו"ד אלי דורון: 
054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

מידע מקצועי

נזקים על רקע לאומני / מלחמה

משרדנו פתח מיד עם פרוץ האירועים האחרונים מוקד חירום לסיוע משפטי לעסקים ופרטיים אשר רכושם נפגע (נזק ישיר) ו/או אבדו רווחים עקב פעולות האיבה (נזק עקיף). משרדנו המורכב מעורכי דין ורואי חשבון אשר ייצגו שנים רבות את מנהל מס רכוש/רשות המיסים טיפל ומטפל במאות תביעות מס רכוש משני צדי המתרס.

תאונות עבודה - תביעת מעביד

משרדנו מורכב מעו"ד המתמחים בתאונות עבודה וכן בכלכלנים ורואי חשבון יוצאי משרד המשפטים ורשויות המס, כך שלנו הכלים לבנות את התביעה האופטימאלית ולהביא לתוצאה הטובה ביותר עבורך.

תביעת דיני נזיקין

משרדנו יודע לנתח המקרה, לסייע באיתור ראיות ולגבש אסטרטגיה משפטית אמיתית לטובת הגשת תביעת נזיקין ולפעול בכל המרץ לטובת אכיפת זכויתו של הנפגע - לחצו כאן לפרטים.

אובדן רווחים עקב מגפת הקורונה

משרדנו מתמחה בהגשת תביעת נזיקין בגין אובדן רווחים עקב מגפת הקורונה בסיוע צוות עורכי דין ורואי חשבון, יוצאי מס רכוש, מומחים בהגשת תביעות בגין אובדן רווחים, לחצו כאן לפרטים.

תביעת אבדן רווחים בגין נזקי קורונה

אנו מזמינים אותך הנפגע לפנות למשרדנו במיידי ויחדיו לאפשר לנו להעריך עבורך את הנזק ולקדם מהלכים משפטיים בניסיון להשיב לך את הרווח ו/או להביא לידי בלימה של ההפסדים!

עו"ד תאונות עבודה

משרדנו מורכב מעורכי דין ורואי חשבון מומחים בתביעות שעניינן בתאונות עבודה, אנו נדע לקבל פיקוד מהיר על התיק, להבין את מצוקתך ובהתאם לפעול בכל המרץ על מנת להביא לך מקסימום תוצאה והכנסה במינימום סיכון.

החלפת פוליסת ביטוח - השפעות והשלכות

קושי מרכזי לממש את פוליסת אובדן כושר נובע מהחלפת פוליסת הביטוח בין חברות ביטוח שונות, בהמלצת סוכן ביטוח, עליו המבוטח, לעתים קרובות, סומך ומסתמך - קראו כאן בהרבה בנושא.

אובדן כושר עבודה

במשרדנו מחלקת דיני ביטוח ונזיקין גדולה בה מועסקים עו"ד אשר להם גם הכשרת וותק של שנים כסוכני ביטוח - אנו נדע ללוות אותך בין האותיות הקטנות של הפוליסה ועד קבלת הגימלה שמגיעה לך.

מוסך יפצה לקוחה בגין נזק גוף שנגרם בעת טיפול ברכבה

תובעת קיבלה פיצוי בסך 525,000 ₪ בגין נזקי גוף שנגרמו לה בעת ביקורה במוסך בעיר בדרום הארץ שהפר את חובת האחריות כלפיה כמי שביקרה בשטחו וכי הוא התרשל עת לא שמר על כללי הבטיחות במקום.

תביעות לגימלת ביטוח סיעוד

משרדנו מלווה את לקוחותיו לאורך השנים בייצוג בבדיקות רפואיות מטעם חברות הביטוח וערכאות משפטיות שונות ובכלל זה בערכאות הערעור - לחצו כאן לפרטים המלאים.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים