משרדנו מלווה חיילים ואנשי כוחות הביטחון כמו גם נכי צה"ל אשר נפגעו במסגרת שירותם מול משרד הביטחון. במסגרת זו, למשרדנו ניסיון רב בהובלת תיקים של תביעות נגד משרד הביטחון לקבלת קצבאות, טיפול רפואי, שיקום או הטבות אחרות.

חייל בשירות חובה או קבע, איש כוחות הביטחון, שוטר או סוהר אשר נפגעו במהלך שירותם רשאים על פי חוק הנכות להגיש תביעה נגד משרד הביטחון לקבלת פיצוי, סיוע או שיקום. מדובר בכל נזק פיזי או נפשי שנגרם כתוצאה משירות צבאי, פגיעה עקב אימונים או לוחמה לרבות במהלך חופשה, נסיעה בדרך לבסיס או בחזרה ממנו, פוסט טראומה, החמרה של מחלקה קיימת או מחלה חדשה שהתפרצה. במקרים אלו יש להגיש תביעה למשרד הביטחון לקבלת פיצוי ו/או קצבה חודשית אשר ישקפו את הנזק שנגרם כתוצאה מהאירוע. יתרה מזאת, היה ובחלוף פרק זמן, מהמועד בו נקבעה הזכאות לפיצוי, ארעה החמרה במצב, רשאי הנפגע לחזור למשרד הביטחון, לטעון להרעה במצבו ולבקש הגדלה של הגמלה ו/או כל תשלום אחר לו הוא זכאי.

בנוסף, כאשר נקבעים אחוזי נכות, קיימת זכות להגיש ערעור על ועדה רפואית בפני הועדות הרפואיות המחוזיות והעליונות ובמידת הצורך גם לערער לבית המשפט כמו גם להגיש תביעה נגד משרד הביטחון על התיישנות.

עורכי דין משרד הביטחון

תהליך הגשת התביעה הינו תהליך אורך ומייגע, הכולל איסוף החומרים, הגשת הוכחות, עדויות ומסמכים רפואיים. למשרדנו הידע והכלים הנדרשים ובכלל זה מערך של רופאים מומחים, חוקרים ויועצים נוספים, אשר ביחד עמם נדע לגבש את התביעה הנדרשת לקבלת הפיצויים והתגמולים ומיצוי כלל הזכויות.

משרדנו, יודע לעבוד בפני כלל הגורמים הרלוונטיים בצורה שקופה וחוקית, תוך הפניה לחקיקה הרלוונטית והפסיקה העדכנית, מה שבסופו של יום ייתן לנפגע את מקסימום ההטבה לה הוא זכאי.

 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.