שירות משפטי שוטף (ריטיינר) לעסקים קטנים ובינוניים

המציאות בה אנו חיים והקשיים הכרוכים בהתנהלותנו היום יומית בארצנו מחייבת, לעניות דעתנו, ליווי משפטי שוטף לכל חברה או עסק, קטן כגדול. יעוץ משפטי על ידי עו"ד שילמד להכיר את העסק, את הצרכים שלו, את הבעיות הגלומות בו ואת הרגישויות הקשורות בו - הוא קריטי להצלחת העסק ויש בו כדי למנוע בעיות רבות, לבעליו ולאחרים הנוגעים בו.

הליווי המשפטי, אותו נדע להעמיד לטובתך, צריך להיכנס לתמונה בכל עניין הקשר בעסק ובכלל זה - בהשכרת נכס ממנו פועל העסק, הסכמים עם לקוחות וספקים, התנהלות מול הבנקים, התנהלות נכונה מול העובדים בעסק, שמירה על סודות העסק, התנהלות נכונה מול הרשויות - רשות המס, ערייה ועוד. למשרדנו המורכב מעו"ד ורו"ח בקיאות ייחודית בתחום זה. משרדנו, המורכב ממספר מחלקות אשר כל אחת מתמחה בתחום עסקי אחר, ידע להיצמד לעסק שלך, ללמוד אותו ולתת לך מענה שוטף, אמין והוגן ובעשות כן - לשמור עליך ועל העסק, כשלטובת העניין כל מחלקות המשרד יעמדו לימינך. ליווי משפטי זה, ייתן לך להרגיש בטוח  וכמי שיכול לבצע מהלכים עסקיים שונים ומגוונים, ביודעך כי הצלחתך היא הצלחתנו. היה ותיתן לנו את הזכות לעשות כן, המשרד מצמיד אליך עו"ד איכותי שיהיה אחראי עליך ועל התיק שלך וככול שיידרש אותו עו"ד יכניס לתמונה מחלקות נוספות, כמו – מחלקת מס, מחלקת נדל"ן, מחלקת דיני עבודה ועוד. הכול בהתאם לצרכים שלך ורק שלך.

- כיצד עו"ד לענייני חברות יכול לסייע לעסק שלך? לחץ כאן.
- כיצד עורך דין מסחרי ישמור על האינטרסים שלך? לחץ כאן.


התקשר עתה לטובת פגישת היכרות והתרשמות:  054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

לתאום פגישה עם עו"ד

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

מידע מקצועי

מניעת סכסוכי ירושה והעברה בין דורית

בניית מתווה מקצועי ומתאים להעברה בין דורית של נכסים מחייב שילוב נכון של מספר כלים באופן שיאפשר לכם, ההורים, לקבל וודאות רבה יותר לגבי גורלם של נכסי המשפחה לאחר אחרית ימיכם, למזער את החשש למחלוקות עתידיות בין היורשים ובמקביל למזער את חבות המס שעשויה להיות כרוכה בבחירה בפתרון זה או אחר.

העברה בין דורית ונאמנויות

בניית מתווה מקצועי ומתאים להעברה בין דורית של נכסים מחייב שילוב נכון של מספר כלים באופן שיאפשר לכם, ההורים, לקבל וודאות רבה יותר לגבי גורלם של נכסי המשפחה לאחר אחרית ימיכם, למזער את החשש למחלוקות עתידיות בין היורשים ובמקביל למזער את חבות המס שעשויה להיות כרוכה בבחירה בפתרון זה או אחר.

כיצד לתמחר מכירת משרד רואה חשבון או יועץ מס ?

שוק מכירת משרדי המייצגים חם במיוחד. מייצגים רבים מבינים כי הדרך האופטימאלית להתקדם ולהגדיל פעילות ורווחיות בתחום הייצוג של נישומים צריכה לעבור דרך של רכישת פרקטיקה של מייצג פורש ו/או מייצג המבקש לממש מסיבות אחרות. רכישת פרקטיקה מאפשרת למייצגים רבים להגדיל את הפעילות שלהם במהירות, באופן מידי, בפועל להגדיל את שורת הרווח של פעילותם במאות אחוזים וזאת על פני תקופה קצרה ביותר.

שוק משרדי המייצגים - שוק של קונים

מייצגים רבים הפנימו כי הדרך המהירה והיעילה ביותר להביא לידי פיתוח עסקי של משרדים הינה בדרך של רכישת פרקטיקה של מייצגים, רואי חשבון ו/או יועצי מס....

הסכם מייסדים וחשיבותו

הסכם מייסדים חכם ויסודי יכלול הוראות חשובות רבות המגלמות את החזון של המעורבים והפעילות העתידית בטרם מוקם התאגיד, העסק או החברה - קראו כאן בהרחבה בנושא.

ביטול/שינוי הסכם בתקופת קורונה

נבקש לעדכנכם כי פורסמו מסקנות והנחיות מטעם משרד המשפטים בעניין השפעות משבר הקורונה על קיום חוזים - המלצות הוועדה שופכות מעט אור בעניין הדין החל על חוזים, אשר נבצר מהצדדים להם לקיימם בהתאם להסכמות שנקבעו וזאת עקב משבר הקורונה.

הסכם בין שותפים בימי הקורונה

משרדנו מורכב מעורכי דין ורואי חשבון בעלי ניסיון עשיר בכל הנוגע לעריכת הסכמי שותפויות - אנו מודעים למגבלות שלעתים קיימות, לרגישות ולאופן בו יש לנסח הסכמים מסוג זה.

צירוף שותף חדש לעסק

הצטרפות של שותף חדש לעסק היא מהלך המצריך ליווי משפטי יסודי לטובת ביצוע העסקה באופן שיישקף נאמנה את האינטרסים של שני הצדדים בחוקיות ובשקיפות - קראו כאן.

קניה, מכירה או מיזוג של משרד רו"ח / יועץ מס בעידן הקורונה

למשרדנו התמחות ייחודית מזה שנים ארוכות במתן ליווי משפטי עבור רואי חשבון ויועצי מס לטובת קידום עסקאות מיזוג, רכישה או שיתוף פעולה בין פרקטיקות - לחצו כאן לפרטים.

הקמת מגנון נאמנות בצל הקורונה

בצל משבר הקורונה רבים מעוניינים להעביר כסף, נכסים, מניות או זכויות לידיו של גורם נאמן - לשם כך נדרש הליך של הקמת מנגנון נאמנות, אך כיצד זה נעשה בימים אלו? קראו כאן.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.