עומדים להתחתן? אל תשכחו לערוך הסכם יחסי ממון

הניסיון מלמד כי דווקא הגדרת מערכת היחסים בצורה ברורה ושקולה, בנקודת זמן בה מערכת היחסים בפריחה, מבטיחה ניטרול מתחים במהלך החיים המשותפים ובניית קשר זוגי איתן, כבר מהצעד הראשון.

מטעמים אלה אנו משוכנעים כי כל זוג, בטרם יקים בית בישראל, אם בדרך של נישואים ואם בדרך של חיים משותפים, יפעל בתבונה באם יערוך הסכם יחסי ממון בו יגדירו הצדדים את מערכת היחסים הקניינית שלהם. הסכם זה יתייחס לבעלות של כל אחד מהצדדים בהון שכל צד מביא לקשר, תגדיר את הבעלות בנכסים ובכספים שיצטברו במהלך החיים המשותפים והכי חשוב – תקבע כיצד כל אלא יחולקו בין בני הזוג היה וחס וחלילה יחליטו אלה, במועד כזה או אחר, לסיים את הקשר.

במסגרת אותו הסכם, יוגדר - ברחל בתך הקטנה - מה הקניין בהון שבבעלות הזוג והאופן אותו יש לחלקו, בשעת משבר, חס וחלילה. משרדנו, המורכב ממבחר עו"ד משפחה ורו"ח מנוסים, יערוך עבורכם הסכמי יחסי ממון ברורים והוגנים, כאלה המבטאים את האינטרסים של שני הצדדים. ההסכם אותו אנו נערוך יבטיח כי במקרה לא רצוי של הפרדות, יוכלו הצדדים לחלוק את שנצבר, ללא קושי, ללא מאבקים ובוודאי שללא הליכים משפטיים.

התקשרו עתה ותנו לנו לערוך הנדרש עבורכם: 054-4251054

 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.