נכנסים לזוגיות? עוברים לגור ביחד? אנו תערוך עבורכם הסכם יחסי ממון מיוחד

זוגיות הינה עניין מבורך, זוגיות הינה עניין שרק טבעי לשאוף לו ורצוי גם להצליח בו - יש הנכנסים לזוגיות פעם אחת ולצידה "רצים הם כל הדרך", ויש כאלה הנכנסים לזוגיות יותר מפעם אחת, כשהמעבר מזוגיות לזוגיות כרוך, לא אחת, בגירושין ו/או בהליכים פחות נעימים אחרים.

זוגיות כאמור, מלבד העונג והאחווה הגלומים בה, מייסדת בנוסף אספקטים חבריים ומשפחתיים, שותפות קניינית, ומתחילה ביום תחילת החיים המשותפים וזאת, כול עוד לא סוכם אחרת. כך יוצא, שמהרגע בו בני הזוג מתאחדים, אם בנישואים ואם בדרך של חיים משותפים, מתחילים הם לזכות לזכויות בהון ובהכנסות ואף בחובות של הצד האחר, לרבות בעליית שווי ההון שהיה למי מהצדדים לפני החיבור (ככל שיש כזה), בהכנסות שמופקות במהלך החיים המשותפים וכו'. בחלק מהמקרים הצדדים מודעים ונכונים לאמור ובחלק אחר מהמקרים הם לאו והנושא צף שעה בה מי מהם מבקש לפרק את הקשר. אז ורק אז, מתחילות לצוף להן אותן סוגיות קניינות, סוגיות "רעות", סוגיות של כסף, סוגיות המובילות, לא אחת, למשקעים רעים ולכותלי בית משפט.

חשיבותו של הסכם יחסי ממון

את כל אלה, ניתן למנוע בדרך של הסכם יחסי ממון, הסכם אותו נכון וראוי לערוך בתחילת הקשר, הגם שניתן ורצוי לערוך אותו במהלך הקשר, היה ואין בנמצא כזה. עריכתו של הסכם חכם, הלוקח בחשבון את העתיד לבוא ואת הסיכונים הגלומים בפעילות העסקית של מי מהצדדים ועוד, ככול שניתן ואת רצונות הצדדים, יכול לחסוך לשני הצדדים עוגמת נפש רבה ולהקנות בטחון נפשי המבוסס על ההסכמה לפיה במקרה של הפרדות, ההסכמה תצא אל הפועל כמתוכנן וכמוסכם מראש. אנו משוכנעים כי הגדרת הדברים בצורה נכונה, גם ובמיוחד כשהכול נראה ורוד, יש בה דווקא כדי להבטיח קשר יציב, ברור וממושך. מחלקת המשפחה של משרדנו מנוסה בעריכת הסכמים מסוג זה, אם לזוגות מתחתנים, אם לזוגות גרושים ואם לידועים בציבור, צעירים ומבוגרים כאחד. כל הליך ההסכם יכול ולהתבצע כשהמשרד מייצג את שני הצדדים, בנוחות ובנעימים ויכול הוא להתבצע בשם צד אחד לזוגיות. 

מחלקת המשפחה של משרדנו תשמח להעמיד לרשותך את ניסיונה הרב בתחום!
התקשר/י עתה לטובת עריכת הסכם יחסי ממון מסודר ומותאם: 
054-4251054  

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.