מאת:

קבלת מעמד של תושב קבוע בישראל לבני משפחה העולים ארצה לישראל מחו"ל​

מדינת ישראל הינה מדינה בעלת אופי ייחודי ואוכלוסייה מיוחדת. למרות קשיי הביטחון בהם אנו נתונים ולמרות הגזרות הכלכליות המתחלפות חדשות לבקרים, עדיין, ברור לנו, כי המדינה היא מיוחדת, כי הנה מדינה שכיף ונכון לגור בה. למדינת ישראל אופי ייחודי משלה, אקלים מעולה, ים, טבע, אוכל טוב, אנשים חמים, כלכלה בריאה ועוד שורה של יתרונות אשר הופכים אותה למשהו מאוד מיוחד, למדינה שרבים רוצים לעלות אליה ולהתגורר בה. מצב דברים זה, מביא תושבים רבים - אזרחים, תושבים קבועים, יהודים ולא יהודים, מתגיירים, עובדים זרים, בעלי אזרחות ו/או בעלי תושבות בלבד - לכלל מסקנה לפיה נכון וראוי יהיה להביא לארץ את בני משפחתם המתגוררים במדינה זרה ולאפשר גם לאלה ליהנות מהמדינה ומהקרבה לקרובי המשפחה.  

 

ואכן, משרדנו המתמחה בדיני הגירה ואשר לו שורה של עו"ד מומחים בדיני הגירה ושורת מומחים הבקיאים בהתנהלות מול משרד הפנים - מסייע בהעלאה בני משפחה לישראל וזאת לבקשת תושבים ואזרחים בישראל כדבר שבשגרה. יחד עם זאת, הבעיה מתעוררת שעה בה בן המשפחה, אותו מבקשים לעלות לישראל, אינו יהודי לצורך חוק השבות. בנסיבות שכאלה, יש בנמצא צורך לפעול בהתאם להוראות המורכבות של החוק והוראות הביצוע המשתנות של משרד הפנים וזאת על מנת לאפשר לבן המשפחה המתגורר דרך קבע בישראל, להביא מחו"ל את אמו, בתו ו/או בן משפחה אחר. ברור וגלוי הוא כי הבאת בן המשפחה הנוסף הינו מהלך קריטי ורב חשיבות, אם לישראלי שכבר גר בישראל ואם לטובת אותו בן משפחה האמור להגיע לישראל, מה שמחייב הפעלת עו"ד מומחה בדיני הגירה ובדיני משרד הפנים. מדובר בפרוצדורה ובמהלך משפטי מורכב אותו חובה לבצע בדבקות ובמסירות, ללא כל טעויות, תוך מתן דגש לכל עובדה ועובדה ותוך הצגת מכלול המרכיבים והפרמטרים אשר יש בהם כדי לקדם את הבקשה.

 

כיצד משרדנו יכול לסייע?

משרדנו, המורכב מעו"ד יוצאי משרדי ממשלה, עו"ד מומחים בדיני הגירה, עו"ד המומחים במשרד הפנים -  בקיא במהלכים הנדרשים. משרדנו ידע למצוא עבורך את הפרצה החוקית המאפשרת את הבאת אותו בן משפחה ארצה. משרדנו ידע לפעול מול הגורמים המוסמכים, לרבות מול משרד הפנים ולהביא לידי מציאת פתרון חוקי, ללא צורך בהליך משפטי והיה ובכל זאת יידרש הליך משפטי, ידע משרדנו להביא עבורך את המענה. התקשר אלינו עתה, קבע עמנו פגישה לא מחייבת ואנו נפעל בעניינך ובעניין בני המשפחה לאלתר. החשיבות שבהבאת בן משפחה לארץ, במהירות וביעילות, תוך שמירה על חוקי ההגירה ותוך מניעת טרטור ואי נעימות, ברורה וידועה לנו - התקשר עתה ואנו נפעל לאלתר!

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

תשלום היטל עובדים זרים

מאת: ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); אלי דורון, עו"ד, דור שיוביץ, משפטן

ביום 12.9.17 ניתן פסק דינו של בית המשפט העליון בעשרה ערעורים שבגדרם התעוררו שאלות משפטיות דומות, על שורה של פסקי הדין אשר ניתנו בבתי משפט מחוזיים שונים ועסקו בסוגיה משותפת - חיובם של הנישומים בהיטל בגין העסקת עובדים זרים יוצאי אריתריאה וסודן מכוח חוק תוכנית להבראת כלכלת ישראל.

אשרת שהייה בישראל לבן/בת זוג

מאת: צוות האתר

על ייצוג משפטי וליווי מקצועי של ישראלים המבקשים להעלות לישראל מחו"ל את בן או בת זוגם ולהקנות לאלה אשרות שהייה חוקיות, תושבות קבועה ומעמד של תושב קבע בישראל.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.