מאת:


ייצוג ברכישת או במכירת דירה משומשת או מקבלן
 
למחלקת הנדל"ן של משרדנו ניסיון בן עשרות שנים בכל הקשור בייצוג רוכשי דירות ומוכרי דירות, אם חדשות ואם משומשות – מגורם פרטי.
ברוב המקרים מדובר בעסקה מהותית ביותר עבור הלקוח, אולי העסקה הגדולה בחייו, כך שברור לנו כי זו העסקה חייבת להתבצע בצורה חלקה, מקצועית ונטולת כל טעויות. על המוכר לקבל תמורה מלאה ועל הקונה לקבל חזקה בדירה וזכויות נקיות בטאבו. ברור כי כל טעות באופן עריכת העסקה ו/או באופן עריכת הבדיקות שיש לבצע בטרם תצא העסקה אל הפועל, עלולה להביא לידי נזק כלכלי בלתי הפיך, כזה שלרוכש או למוכר , תלוי במקרה, יהיה מאוד קשה, עד בלתי אפשרי, להתגבר עליו. טיפול משפטי זה כרוך הן בבדיקה מעמיקה ויסודית של הזכויות בדירה והן בניהול מגעים ועריכת הסכם כזה, אשר יבטיח כי הזכויות בדירה ירשמו על שם הרוכש כנגד תשלום מלא וכי למוכר לא תהא כל אפשרות להימנע מרישום הזכויות ולקונה לא תהא כל אפשרות לקבל את הזכויות אלא כנגד תשלום בפועל ע"פ ההסכם. נוסיף, כי לכל עסקת נדל"ן השלכות מס וזאת מעבר להשלכות הקנייניות ולמשרדנו, המורכב מעורכי דין המתמחים בתחום הנדלן שבעבר ייצגו את רשויות המס, לרבות את רשויות מס שבח, הידע והניסיון במתן מענה משפטי הלקוח בחשבון גם את שיקולי המס.

יוצא כי טיפול בעסקאות מסוג זה, קטנות כגדולות, רחוק מלהיות פשוטות. האחריות היא גדולה והבדיקות הנדרשות הן קריטיות. משרדנו כבר השלים אלפי עסקאות מסוג זה בהצלחה - תן לנו לשמור עליך ולהוציא את העסקה עבורך אל הפועל! צור קשר עוד היום לייעוץ משפטי מלא בנושא: 054-4251054
עסקת דירה משומשת

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

העברת נכס מקרקעין לנאמנות

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח), בת-אל עובדיה, עו"ד; לידור עמר, משפטן

החל בשלב בו נוצרת הנאמנות, ולאור השוני וחוסר הבהירות בין הוראות הדין לעמדת רשות המיסים בעניין, מתעוררות שאלות רבות אשר יש לתת עליהן את הדעת - לדוגמא, האם יצירת הנאמנות מהווה אירוע מס? בהנחה שכן, האם אירוע שכזה יהיה חייב במס או שמא פטור?

רכישת דירה בזמן קורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); לידור עמר, משפטן

נגיף הקורונה (COVID-19) הגיח אל עולמנו בתחילת שנת 2020 והביא עמו סט של כללים חדשים בעולם כולו ובעולם הנדל"ן בפרט - מדריך זה, מטרתו להתוות את עשרת הדיברות למעוניין ברכישת דירה בתקופת משבר הקורונה.

רכישת / מכירת דירה בימי הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו יודע להיכנס במהירות לפרטי העסקה, לבצע את כלל הבדיקות הנדרשות לטובת הבטחת השלמת עסקה ברורה חלקה ונקייה ובנוסף לייעץ לך, הרוכש או המוכר, בכל הקשור לשיקולי המס.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים