מאת:

ייצוג ישראלים אשר הסתבכו בפלילים בארה"ב, בסיוע עו"ד ישראלי המתמחה בדין הפלילי

המציאות מלמדת כי ישראלים רבים הטסים לארה"ב, אם לטובת טיול ואם לטובת מגורים, מסתבכים בשלב כזה או אחר עם רשויות אכיפת החוק האמריקאיות. לפעמים מדובר בישראלי, בעל אזרחות ישראלית, אשר טס לתקופה קצרה לטובת ביקור, טיול וכדומה, לבד או עם משפחה/חברים ולפעמים מדובר בישראלי אשר העתיק את מרכז חייו לארה"ב יחד עם אחרים או באופן עצמאי.
 
אותם ישראלים, מדעת או שלא מדעת, עוברים על החוק האמריקאי, אם בענייני מס, אם בענייני איסור הלבנת הון ואם בעניינים פליליים מגוונים אחרים ועד מהרה מוצאים עצמם עומדים מול מכונת אכיפת חוק אמריקאית קשה וקרה, רחוק מהבית ורחוק מכל המוכר להם, כאשר זו פועלת בעוצמה רבה, כנהוג בארה"ב, לטובת אכיפת החוק האמריקאי ומיצוי הדין עם אותם ישראלים הנחשדים בביצוע עבירה פלילית על אדמת ארה"ב. במסגרת זו יכול שאותו ישראלי ייעצר ויכלא בארה"ב עד למועד החלטה לגביו באשר להגשה או אי הגשה של כתב אישום ויכול שזה יכלא רק לאחר הרשעה, מה שברור הוא כי מערכת המשפט האמריקאית פועלת בצורה יעילה ואגרסיבית ורף הענישה בה הוא חמור ביותר.

משכך יש בנמצא חובה לקבל מענה וליווי משפטי מיידי, הן על ידי עו"ד אמריקאי הנמצא במקום והן על ידי עו"ד ישראלי מתמחה בדין הפלילי אשר ידע לפעול ביחד עם עורך הדין האמריקאי לטובת צמצום הנזק. כך יוצא שישראלי עלול לפתע למצוא את עצמו אל מול אותה מערכת אכיפת חוק אמריקאית, מה שמחייב אותו, בראש ובראשונה לאתר עו"ד אמריקאי המתמחה בדין הפלילי בשאיפה שזה ידע כיצד לייצגו אל מול הרשויות בארה"ב לטובת הוכחת חפותו ו/או לטובת מזעור הנזק ובכלל זה שחרורו ממעצר ו/או גיבושו של הסדר טיעון עם הרשות בארה"ב, כך שמידת הענישה בגין העבירות המיוחסות לו תהא מינימלית. כבר בשלב זה משרדנו הישראלי ידע לסייע למשפחה המודאגת וזאת בדרך של איתור מיידי של עו"ד פלילי אמריקאי אמין ומקצועי, עמו משרדנו מתנהל ואשר לו היכולת לתת לעצור מענה מקומי מיידי ברמה הגבוהה ביותר. למשרדנו שורה של משרדי עו"ד פליליים בשורה של מדינות בארה"ב המורגלים לעבוד עמנו לטובת פתרון בעיות של ישראלים וייצוגם האיכותי ללא דיחוי, בתיאום מלא מולנו, כך שככל שנדרש נדע להפעיל עו"ד אמריקאי המתמחה בדין הפלילי במדינה בה בוצעה העבירה. במקביל לאמור וככל שמדובר הוא באזרח ישראלי, יוצא לא אחת כי נכון ואף חובה להפעיל במקביל לעו"ד הפלילי האמריקאי, גם עו"ד ישראלי, תושב ישראל, המתמחה בדין הפלילי ובחקיקה הפלילית הישראלית הרלוונטית למצבים בהם ישראלי מסתבך בפלילים בארה"ב וזאת על מנת שאותו עו"ד ישראלי יפעל, בתאום עם העו"ד האמריקאי, לטובת קידום עניינו של האזרח הישראלי, אם בשלב המעצר, אם לטובת ניהול יעיל של המשפט בארה"ב ואם לאחר הרשעה.
 
כיצד אנחנו יכולים לסייע במקרים שכאלו?
משרדנו, המתמחה בייצוג ישראלים אשר הסתבכו בפלילים בארה"ב, כאמור, יודע להתנהל במיידי אם אל מול עו"ד אמריקאי פלילי שכבר נבחר עלי ידי הישראלי או בני משפחתו ואם אל מול עו"ד אמריקאי המורגל לעבוד עמנו ואשר אותו נמנה במיידי לטובת מתן מענה על אדמת ארה"ב, במקביל לעשייה שלנו מהצד הישראלי, הכל לטובת קידום בהול של ענייני הישראלי העצור. כך יוצא שבנסיבות מסוימות יש בנמצא אפשרות לפעול לטובת העברת הישראלי לישראל ו/או להגיע למצב בו הישראלי המורשע ירצה את עונשו, אם באופן מלא ואם באופן חלקי, בכלא ישראלי להבדיל מכלא בארה"ב. ידוע הוא כי תנאי הכליאה מארה"ב קשים במיוחד, עוד ידוע הוא כי יש בנמצא שורה של יתרונות הקיימים בבתי הכלא הישראליים בהשוואה לכליאה בארה"ב, שלא לדבר על קירבה למשפחה, למנטליות הישראלית ועוד. כך לדוגמא יש הסבורים כי יכולת השיקום של אסיר ישראלי בכלא ישראלי, צמצום הפגיעה הנפשית בו והכשרתו לטובת שחרור, ובכלל זה, במקרים המתאימים תכניות שיקום ו/או תכניות גמילה, גבוהים יותר בכלא בארץ על פני ריצוי מלוא העונש בכלא האמריקאי.
 
כאן בדיוק משרדנו, המורכב מקונסול ארה"ב לשעבר, עורכי דין אמריקאים, עורכי דין יוצאי משרד המשפטים הישראלי ועוד, יידע לעזור לישראלי שהסתבך בפליליים בארה"ב ולבני משפחתו לטובת צמצום הנזק והסבל של כל המעורבים. למשרדנו יש את הכלים, הידע והניסיון הנדרש לטובת טיפול במשבר פלילי מסוג זה בחוקיות ובשקיפות המתחייבת, החל משלב המעצר ועד לשלב ריצוי העונש והמתחייב מכך. צוות משרדנו ידע כיצד להתנהל אל מול רשויות אכיפת החוק בישראל, משרד החוץ, משרד המשפטים ועוד ובמקביל ידע כיצד להתנהל אל מול העו"ד האמריקאי הפועל מאדמת ארה"ב לטובת קידום עניינו של העצור וכיצד להתנהל אל מול הרשויות בארה"ב. המטרה היא להגיע למצב בו יד ביד, העו"ד האמריקאי ביחד עם עורך הדין הישראלי מטעם משרדנו, יפעלו במשותף אל מול כל הגורמים הנדרשים בניסיון להקל על החשוד בכל מישור אפשרי, לתמוך בו ולעשות כל שניתן כדי להבטיח צמצום נזק והבאתו לישראל לטובת ריצוי עונשו בארץ. לטובת העניין נפעיל את כל המתאפשר על פי דין ובכלל זה את הרשויות בישראל, הרשויות בארה"ב, הקהילה היהודית בארה"ב וכל גורם אחר אשר יאפשר לנו חוקית לקדם את עניינו של הישראלי.
 
התקשר אלינו עתה ואנו נקדם הנדרש עבורך לאלתר! חייג כעת לעו"ד אלי דורון 054-4251054
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

מכירת בית / נכס אחר בארה"ב

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

פירמת משרדנו המורכבת מעו"ד ורו"ח יוצאי משרד המשפטים, רשויות מס ורשויות נוספות לצד המחלקה הכלכלית המיוחדת של משרדנו יידעו ללוות אותך הישראלי לטובת מימוש המתבקש בצורה חוקית ושקופה.

חוות דעת מומחה לדין האמריקאי

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו יידע לבחון את שנפסק בארה"ב, להתייחס לאמנות בין ישראל לארה"ב ולערוך עבור הלקוח/בית המשפט חוות דעת על לאפשרות לאכוף אותה פסיקה אמריקאית בישראל.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.