מאת:


ייעוץ משפטי לתביעות מורכבות בסיוע שופט לשעבר

על התייעצות עם שופט בדימוס, בעל 30 שנות ניסיון, אשר שמע וניהל אין ספור משפטים חשבת?
השופט בדימוס - יעקב וגנר, עו"ד, אשר שימש כסגן נשיא בית המשפט השלום בחיפה, נמנה על צוות משרדנו.

השופט בדימוס, עו"ד יעקב וגנר שימש כשופט על פני עשרות שנים ובמסגרת עבודתו זו, מטבע הדברים, שמע הוא מאות סכסוכים והליכים, קיבל החלטות באין ספור מקרים, התרשם ממהימנות ומאסטרטגיות שונות וגיבש מסקנות והחלטות מגוונות המבוססות על הראיות שהוצגו, הטיעונים שהועלו ועוד. השופט בדימוס, עו"ד וגנר, במהלך שנות עבודתו כשופט, צבר ניסיון רב בכל הקשור לאופן בו בתי המשפט מסתכלים על כל מקרה ומחלוקת, כיצד בית משפט מקבל טענה כזו או אחרת וכיצד נכון לפעול לטובת קידום תיקים משפטיים לטובת מקסום תוצאות.
 
עורך דין וגנר, ביושבו על כס השפיטה, נתקל באלפי תביעות והליכים משפטיים, חלקם מוצדקים יותר וחלקם מוצדקים פחות ומטבע הדברים, התגבש אצלו ניסיון נדיר בכל הקשור לאופן התנהלות משפטי נכון - מתי נכון לתבוע, מתי נכון לחכות, את מי כדי לתבוע ואת מי לא - ובכלל צבר הוא ניסיון רב בכל הקשור לאופן בו יש להתנהל מול בית המשפט, כיצד לקרוא רמזים הנשמעים מצד השופטים, מתי נכון להתקדם עם ההליך עד לפסק דין ומתי נכון להגיע לידי פשרה. יתרה מזאת, עו"ד וגנר, על סמך ניסיונו, ידע, אולי טוב מאחרים, להבחין בין מצבים בהם בית המשפט נוטה לקבל את עמדת התובע ומתי נוטה הוא לדחות את עמדתו ועוד ועוד. אין חכם כבעל ניסיון, בוודאי שלא בעולם המשפט ומשכך ברור כי עצה טובה עשויה לחסוך לך, הלקוח הפרטי או בעל העסק, לקבל את ההחלטה הנכונה, זו העשויה לחסוך לך עוגמת נפש ונזקים גדולים אחרים. לאור כל אלה, משרדנו המורכב מצוות עו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס, משרד המשפטים וגופים אחרים, קיבל לשורותיו את השופט בדימוס, עו"ד וגנר, ורואה בצירוף זה זכות גדולה ואמצעי חשוב לטובת מתן מענה חכם ומדויק ללקוחות. באמצעות השופט בדימוס וגנר יכולים אנו לסייע ללקוח לקבל החלטות בשעות קריטיות, אם בטרם החלו בנקיטה של הליכים משפטיים ואם לאחר נקיטה של הליכים אלו. מעורבותו של שופט בדימוס לטובת הלקוחות עשויה לחולל פלאים. לפעמים נכון יהיה להיוועץ עם עו"ד וגנר בשלבים הראשונים ולפעמים נכון יהיה לערב אותו, ביחד עם צוות משפטי ממשרדנו המנהל מאבק משפטי, הכל לטובת קידום עניינו של הלקוח על הצד הטוב ביותר.
 
עו"ד וגנר, על סמך ניסיון של 30 שנות שפיטה, מתמחה במתן ייעוץ משפטי אסטרטגי לפרטיים ועסקים, אם לפני נקיטה בהליך משפטי ואם במהלכו. הייעוץ יכול ויינתן באופן נקודתי, גם לכאלה המיוצגים עתה על ידי עו"ד אחר וכל רצונם הוא לקבל חוות דעת נוספת ויכול ומעורבותו תהא בצמוד להתנהלות צוות מומחים משפטיים מצד משרדנו, עו"ד ורו"ח וביחד עמם לחשוב כיצד להמשיך ולנהל תיק שכבר ממילא נמצא בפני הערכאות. היה ומי מכם מתלבט משפטית, האם להגיש תביעה, כיצד להתנהל, כיצד להתגונן, האם האסטרטגיה שלו נכונה, מה הסיכוי וכו'- השופט בדימוס, עו"ד וגנר ישמח לייעץ. ייעוצו של עו"ד וגנר יושתת על ניסיון של מי שישב על כס השפיטה במשך 30 שנה על כל המשתמע מכך. אכן, השופט בדימוס, עו"ד וגנר נמנה על צוות משרדנו, על מחלקותיו השונות, אולם הלה בהחלט ישמח לתן לך מענה, גם בנסיבות בהן עניינך מטופל על ידי עו"ד נוסף - עמדה נוספת, דעה נוספת אף פעם לא מזיקה.
 
לפעמים יעדיף הלקוח להגיע לשופט בדימוס, עו"ד וגנר ביחד עם עורך דינו ולפעמים יבקש הוא להגיע עצמאית לטובת קבלת הערכה ועמדה נוספת. כל ההתנהלות תבצע בדיסקרטיות מוחלטת - קבלת עמדה משפטית נוספת זו תשמר בדיסקרטיות ורק במקרים בהם הלקוח יבקש פגישה עם עורך דין מטעמו ו/או לבצע פעולות נוספות לטובת קידם המלצות השופט בדימוס עו"ד וגנר, האמור יעשה. נוסיף, כי השופט בדימוס וגנר מתמחה בנוסף בניהול הליכי גישור ובוררות.
ייעוץ משפטי לתביעות מורכבות

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.66 ע"י 3 גולשים

עשוי לעניין אתכם

גישור לפתרון סכסוכים בימי קורונה

מאת: עו"ד אלי דורון; עו"ד מתן חמו; עו"ד יעקב באיירסקי; דניאל דורון

אנחנו סבורים שבמיוחד בעת הזאת, הן שיקולי יעילות, הן שיקולים משפטיים והן שיקולי סולידריות, מצדיקים שקילה ובחינה רצינית של הצדדים לבצע ניסיונות כנים ליישב את הסכסוך המשפטי באמצעות הפנייתו ובסיועו של מגשר מקצועי ומנוסה.

גישור חובה בהליכים אזרחיים

מאת: יעקב וגנר שופט בכיר בדימוס, עו"ד בורר ומגשר; סטס קפיליוביץ, משפטן

בשנת 2018, שרת המשפטים איילת שקד, תיקנה את תקנות סדר הדין האזרחי לפיהן, החל מחודש פברואר 2020, בכל תובענה שסכומה או שווי נושאה עולה על 40,000 ₪, תחויב במינוי מגשר לצדדים.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם