מאת:


ליווי משפטי לישראלים המבקשים לרכוש דירה/נדל"ן בוינה או להקים עסק/חברה בווינה או בעיר אחר ברחבי אוסטריה

ישראלים רבים מגלים את וינה, בירת אוסטריה - הם מגלים את סגולותיה העסקיות, את יופייה והפוטנציאל הנדל"ני הגלום בה. יש הנכבשים ביופייה, יש המוקסמים מהצמיחה הבלתי פוסקת בשווי הנדל"ן והעלייה בערכו ויש המתחברים לנימוס, הסדר, המשמעת, למוסר העבודה ומרכיבים אחרים בה. כל אלה, מביאים ישראלים רבים לכלל החלטה לפיה נכון לנתב לעברה של וינה אינטרס כלכלי כזה או אחר. יש כאלה המסתפקים בביצוע רכישה פסיבית של דירה או נדל"ן אחר ויש המבקשים להקים בווינה חברה או עסק ולייסד פעילות עסקית - כל אחד ושאיפותיו, כל אחד והחזון שלו.

לטובת העניין יש המבקשים להותיר את מרכז חייהם בישראל ולהגיע לאוסטריה בתדירות משתנה ויש המבקשים להעתיק ממש את מרכז חייהם לווינה ולהקים בה את פעילותם החדשה ובפועל להתנתק מישראל לטובת ייצור והפקה של פעילות או הכנסה על אדמת אוסטריה. במקביל, יש בנמצא ישראלים הנמצאים בגיל מתקדם, גיל פרישה, ואלה מבקשים לפרוש בווינה, שם ימצאו הם בנקל סגנון חיים אירופאי טהור, כשעלות המחייה בה נמוכה מהותית מזו הנהוגה בישראל והקרבה לארץ נמדדת בלא יותר משלוש וחצי שעות טיסה. משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח ואשר לו מחלקה בין-לאומית וסניפים וקישורים לאירופה, מתמחה בייצוג ישראלים אלה. משרדנו יודע לתן את הייעוץ והליווי המשפטי הנדרש, מה שיקל עלייך להוציא אל הפועל את תוכניותך, אם בדרך של ניתוק תושבות ואם בכל דרך אחרת.


לקביעת פגישה שאינה מחייבת לטובת קידום הנדרש בכל מישור עסקי או משפטי על אדמת ווינה,
התקשרו לעו"ד אלי דורון, נייד: 
 054-4251054

רכישת נדל

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

העברת נכס מקרקעין לנאמנות

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח), בת-אל עובדיה, עו"ד; לידור עמר, משפטן

החל בשלב בו נוצרת הנאמנות, ולאור השוני וחוסר הבהירות בין הוראות הדין לעמדת רשות המיסים בעניין, מתעוררות שאלות רבות אשר יש לתת עליהן את הדעת - לדוגמא, האם יצירת הנאמנות מהווה אירוע מס? בהנחה שכן, האם אירוע שכזה יהיה חייב במס או שמא פטור?

רכישת דירה בזמן קורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); לידור עמר, משפטן

נגיף הקורונה (COVID-19) הגיח אל עולמנו בתחילת שנת 2020 והביא עמו סט של כללים חדשים בעולם כולו ובעולם הנדל"ן בפרט - מדריך זה, מטרתו להתוות את עשרת הדיברות למעוניין ברכישת דירה בתקופת משבר הקורונה.

רכישת / מכירת דירה בימי הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו יודע להיכנס במהירות לפרטי העסקה, לבצע את כלל הבדיקות הנדרשות לטובת הבטחת השלמת עסקה ברורה חלקה ונקייה ובנוסף לייעץ לך, הרוכש או המוכר, בכל הקשור לשיקולי המס.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים