מאת:

סכסוך בין אחים הוא ללא ספק דבר מכוער - כגודל האהבה האפשרית בין אחים, כך גודל הכעס או השנאה. לפעמים הסכסוך מגיע לכדי תחושות שנאה ולפעמים התחושות הם בעיקר של כעס, תסכול, פגיעה. יחד עם זאת, סכסוכים שכאלה נפוצים והטיפול בהם חייב להיות חד, חכם וממוקד.
 
אין מה להתבייש. המקור לסכסוך יכול להיות ממגוון רחב של סיבות: יכול שינבע הוא מירושה; יכול שינבע מניצול האח את מעמדו אל מול מי מההורים לטובת קבלת נכסים וכדומה בעוד הם בחיים; יכול שינבע הוא מעסק או פעילות משותפת; יכול שינבע מעסק על שם ההורה בו האחים עובדים ועוד; הסכסוך יכול לפרוץ עקב פעולה שמי מהאחים עשה; כתוצאה מחתונה או התערבות של הנשים; יכול שינבע הוא כתוצאה מהתבגרות ילדים וכניסה של דור המשך וכו'. האפשרויות הן רבות כאשר הבעיה בסכסוכים אלה נעוצה לא אחת בדבר היותם רוויים באמוציות, בדם רע ובאנרגיה רעה הסוחפת עמה לא רק את הצדדים לסכסוך אלא גם בני משפחה אחרים. אותם אחרים לפעמים מתערבים ומעורבים ולפעמים לא. לפעמים הגורמים מדברים בפתיחות על הסכסוך והבעיה ולפעמים הבעיה מרחפת באוויר ובפועל לא מדברים עליה. לפעמים כבוד אותו רוכש אחד כלי אחר מונע את התפרצות המאבק ולפעמים דווקא הכבוד הוא זה שמציף את הבעיה ומביא את הצדדים לידי קרע. סכסוכים אלה מתאפיינת בכך שרגשות רבים מעורבים בהם. בעוד שבסכסוך בין זרים ניתן לקבל החלטות קרות ועסקיות, כשהאכזבה או הפגיעה היא מאח או מבן משפחה אחר, ההסתכלות היא כבר אחרת, היא גולשת מעבר למישור העסקי לעבר מישורים כואבים אחרים, אשר לא אחת גם פותחים פצעים ומשקעים של מי מהמעורבים מהילדות או תקופות אחרות מהעבר.
 

כיצד אנחנו יכולים לסייע בעניין?

בסכסוכים שכאלה משרדנו מתמחה - משרדנו מכיר את הפסיכולוגיה שעומדת מאחורי סכסוכים שכאלה, את הרגישות הנדרשת וההתנהלות המתחייבת. משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח אשר בחלקם ייצגו את רשויות המס וגופים חקירתיים ממשלתיים אגרסיביים ומתוחכמים. משרדנו יודע לטפל במקרים סבוכים שכאלה ולבחון את המצב דרך משקפיים משפטיות וחשבונאיות זהירות, כאלה היודעות לאתר את הבעיה ולפתור אותה נכון. אנו נדע לקחת את המקרה לבית הדין לענייני משפחה ואם ניתן אף לפתור אותו הרבה קודם לכן בדרכים שאינם מחייבים פניה לבית משפט. הניסיון שלנו בתחום הוא רב ואנו פעילים בתחום זה בכל הארץ. למשרדנו ניסיון של מאות סכסוכים שכאלה בהם טיפלנו במיומנות ובהצלחה. אנו יודעים לטפל באלה בהבנה, בזהירות ובדיסקרטיות מוחלטת. אנו מציעים לך להיפגש עמנו בדיסקרטיות ויחדיו נחליט האם וכיצד לפעול. אנו נדע להנחות אותך ובהישען על מכלול העובדות לתת לך את המענה הנכון והמדויק, זה שממוקד בך וחושב עליך ועל משפחתך.

 

התקשר אליי כעת ונתאם במיידי פגישה לא מחייבת! התקשר עתה לעו"ד אלי דורון 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.83 ע"י 6 גולשים

עשוי לעניין אתכם

סכסוך משפטי בתוך המשפחה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו יידע לקבל שליטה על הסכסוך המשפחתי, להוציא מהמשוואה פרמטרים אמוציונליים לא רלוונטיים העלולים לפגוע בלקוח המשרד ולפעול לטובת המתחייב בתבונה ובזהירות מרבית.

העברת כספים בתוך המשפחה בימי הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מתמחה בעריכת הסכמים דוגמת הסכמי הלוואה או הסכמי מתנה תוך שמירה על האינטרסים של כל בני המשפחה בתקופה רגישה זו - לחצו כאן לפרטים נוספים.

סכסוך בין זוגות חד-מיניים

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מתמחה בכל הנוגע בעולם המשפט החל על זוגות חד-מיניים, בקיא בכל הקשור בהתקשרות חוזית בין בני זוג מאותו מין ובאותה נשימה בקיא בטיפול בבעיות, סכסוכים, פירוק שיתוף, הליכים משפטיים, משמורת ילדים, טיפול בנכסים משותפים ועוד.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.