מאת:


ייצוג ישראלים בתביעות משפטיות בארצות הברית

קבלת זימון להליך משפטי יכולה להיות לא צפויה ולא נעימה במיוחד כהליך משפטי במדינה זרה. ללא קשר לסוג התביעה, לאחר פתיחת הליך משפטי, יש דברים שחייבים להיעשות במהרה, שמא, הזכות להתגונן לא תפגע - על אחת כמה וכמה אם הנך מתגורר/ת בישראל ונבתבעת בארצות הברית, אזי מה עלייך לעשות?

בארצות הברית שיטת המשפט שונה מישראל והיא משלבת בין החוק הפדראלי והחוק המקומי (State) כאשר לכל אחד מהם חוקי פרוצדורה שונים. כאשר פלוני, שאינו אזרח או תושב ארה"ב, נקרא לבית המשפט, ראשית יש לבדוק באם לערכאה הדיונית הסמכות לדון בעניינו. במידה ואכן קמה הסמכות הדיונית, השלב הקריטי הבא הוא להגיש כתב הגנה במועד. במקרים רבים, קיים הצורך ליצור קשר עם באי כוח התובעים ולבקש הסכמתם לאורכה בהגשת כתבי הגנה. במידה ולא הוגש כתב הגנה במועד, הדבר עשוי להוביל לפסיקת הוצאות ואף לקבלת פסק דין שלילי. בהתאם לאמור, במקרה וזומנתם לדיון בארה"ב, ישנה חשיבות קריטית לקבל ייעוץ משפטי מקצועי באופן מיידי וזאת על מנת שהזכויות לא תפגענה. יתרה מזאת, בקבלת ייעוץ משפטי חשיבות רבה בבחינת הסוגיה המשפטית וכן בהמשך ניהול ההליך. לעיתים, הדבר אף כרוך בקבלת ייעוץ ספציפי בהתאם לסוג ההליך ובנושא הדיון המתברר בבית המשפט.

 

למשרדנו שלוחה משפטית בארה"ב בעלת 35 שנות וותק וניסיון בתחום הליטיגציה במגוון רחב של נושאים ומול כל הערכאות המשפטיות, הן בפדראלי והן במקומי. במידה ואתם נדרשים לייצוג או ייעוץ משפטי בארה"ב, משרדנו ישמח לסייע בנושא.

ייצוג בתביעה משפטית בארה

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

גירושים בעקבות מגפת הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

המתח הנגזר מהמגפה, מהמחלה, מהחובה לשמור ולהקפיד, הלחץ הכלכלי, הרצון לשמר את מקור הפרנסה וכו', כל אלה רק הוסיפו לחצים והביאו זוגות רבים למצבים חדשים, שונים מאלה אשר היו מכירים בעבר.

הקורונה בבחינת נסיבות לא צפויות לעניין סיכול חוזה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); צביה שיף, עו"ד

התפרצות הקורונה הינה בבחינת נסיבות שלא ניתן היה לצפותן לעניין סיכול חוזה: אמירה חשובה של בית המשפט המחוזי בסוגיה אקטואלית שעולה במלוא העוצמה סביב הסגר השלישי - הפרות הסכמים בשל משבר הקורונה.

להתכונן משפטית וכלכלית ליום של אחרי הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); צביה שיף, עו"ד

"חגיגת החיסונים" בארץ מפיחה בכולנו תקווה שהנה יש אור בקצה המנהרה אליה נכנסנו עם פרוץ מגפת הקורונה - אך יש לזכור כי ישנן השלכות רבות להכרזה על סיום תקופת המשבר הרשמי בישראל, השלכות שעלולות להיות פליליות או טומנות בחובן עלות גבוהה וחשוב לפעול מבעוד מועד ולהיערך בהתאם.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם