מאת:


טיפול בניזוקי מבצע צוק איתן הנדרשים להשיב כספים ו/או מקדמות לקופת המדינה 

 

למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח, חלקם יוצאי מס רכוש ואשר להם ניסיון בטיפול במאות תיקי מס רכוש נזק עקיף ו/או ישיר – היכולת המוכחת לטפל בהצלחה בעסקים המוצאים את עצמם עתה נדרשים להשיב לרשויות המס כספים, מתוך המקדמות אותם הם קיבלו בעבר ממשרדי מס רכוש, אם בהישען על תביעתם על פי המסלול הירוק ואם בהישען על תביעתם על פי המסלול האדום.

 

משרדנו ידע לבחון את חוקיות הדרישה מצד רשות המיסים ולפעול ללא דיחוי, אם ברמה המשפטית ואם ברמה הכלכלית, מול הגורמים הרלוונטיים על מנת לנסות ולהניעם שלא לדרוש את שנדרש או לכל הפחות להביא לידי הפחתה של הסכומים הנדרשים. משרדנו ידע לפעול, אם אל מול מחלקת הפיצויים והפטורים של רשות המיסים ואם אל מול ועדות הערר וזאת על מנת להציג בפניהם טיעונים כאלה ואחרים – המתיישבים עם הנתונים האובייקטיבים של הלקוח, התומכים בטיעונו לפיה המקדמה אשר שולמה לעסק בעבר, לכל הפחות משקפת את הפיצוי לו זכאי העסק ובמקרים מתאימים – לנסות ולטעון כי הלקוח הלכה למעשה זכאי לקבל כספים נוספים בגין הנזקים שנגרמו לו כתוצאה מפעולת איבה כזו או אחרת.

 

יש לפעול בנושא בבהילות וזאת מיד עם קבלת הדרישה להחזרים -
יש לפעול משפטית בטרם הדרישה תיהפך להיות חב מס חלוט אשר בגנו יוכלו לנקוט כנגד העסק בהליכי גבייה!

טיפול בניזוקי מבצע צוק איתן

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

גירושים בעקבות מגפת הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

המתח הנגזר מהמגפה, מהמחלה, מהחובה לשמור ולהקפיד, הלחץ הכלכלי, הרצון לשמר את מקור הפרנסה וכו', כל אלה רק הוסיפו לחצים והביאו זוגות רבים למצבים חדשים, שונים מאלה אשר היו מכירים בעבר.

הקורונה בבחינת נסיבות לא צפויות לעניין סיכול חוזה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); צביה שיף, עו"ד

התפרצות הקורונה הינה בבחינת נסיבות שלא ניתן היה לצפותן לעניין סיכול חוזה: אמירה חשובה של בית המשפט המחוזי בסוגיה אקטואלית שעולה במלוא העוצמה סביב הסגר השלישי - הפרות הסכמים בשל משבר הקורונה.

להתכונן משפטית וכלכלית ליום של אחרי הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); צביה שיף, עו"ד

"חגיגת החיסונים" בארץ מפיחה בכולנו תקווה שהנה יש אור בקצה המנהרה אליה נכנסנו עם פרוץ מגפת הקורונה - אך יש לזכור כי ישנן השלכות רבות להכרזה על סיום תקופת המשבר הרשמי בישראל, השלכות שעלולות להיות פליליות או טומנות בחובן עלות גבוהה וחשוב לפעול מבעוד מועד ולהיערך בהתאם.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם