מאת:


משרדנו, המורכב מכ-75 עו"ד, כלכלנים ורו"ח, מושתת על מקבץ מחלקות ייעודיות, אשר לכל אחת מהן הבקיאות והניסיון המשפטי הספציפי לה, כך שכל מחלקה מתנהלת כ-"בוטיק" משפטי עצמאי, המתמקד בתחומי הבקיאות שלו.

מבנה זה, מאפשר לאותה מחלקה לפתח התמקצעות בנושאים בה היא ממוקדת ולתן ללקוחותיה מענה עוצמתי, טהור וממצה, כזה המתעמק בכל הסוגיות העובדתיות והמשפטיות הנוגעות בתיק, הופך כל אבן ואבן ועושה כל שניתן ע"מ שהלקוח המטופל יקבל מהפירמה מקסימום מענה, כאילו היה הוא "הבן היחיד" של אותה מחלקה משפטית ייעודית ממש.

כל מחלקה במשרדנו, מורכבת משורה של עו"ד, מה שמאפשר לפירמה להקים בגין כל מקרה, צוות משפטנים המתמחים ספציפית בסוגיות הנוגעות לו. מצב דברים זה, מאפשר לפירמה "לפצח" את הנדרש "פיצוח" ולהציף את ליבת הטענות הרלוונטיות, על סמך אסטרטגיה משפטית מתוכננת.

שילוב משפטי מנצח

במקרים בהם ללקוח פלוני בעיה משפטית הנוגעת במספר מישורים משפטיים, למשל מיסים ובנקים או מסחרי בשילוב דיני משפחה או דיני עיזבונות ומיסים ו/או כל חלופה אחרת – אזי, משרדנו ידע להקים לטובת אותו לקוח צוות ייעודי, אשר בראשו יעמוד עו"ד שותף, המורכב משורה של מומחים הנלקחים ממספר מחלקות/בוטיקים במשרד ואלה ביחד ידעו להביא לשולחן הדיונים את מלא הטיעונים והפתרונות בתיק, כל אחד מזווית הראיה שלו ומהעולם בו הוא מתמחה, מה שייצר חשיבה מחוץ לקופסא ויגבש מוצר משפטי מנצח, מזוקק, איכותי ונטול פשרות, אותו יתקשה הלקוח, לעניות דעתנו, לקבל במקומות אחרים.

יתרה מזאת, בשלותה של הפירמה ועשרות שנות ניסיונה, המוניטין אותו היא צברה, הרכב שותפיה וניסיונם המשתלב, מעמידים את טובות הלקוח ושביעות רצונו בראש סולם העדיפות. מטרת הפירמה היא להשלים עבור הלקוח את הטיפול, במינימום זמן, במינימום עלות ובמינימום נזק, כך שבסופו של תהליך, הלקוח ייהפך להיות "שגריר משרדי", המשבח את הפירמה ואת השירות והיחס שניתנו לו.

מינוף היכולות המשפטיות

לטובת יישום האמור, נדחה אינטרסים כספים ו/או כל אינטרס אחר ונתמקד בראש ובראשונה בטובת הלקוח והלקוח בלבד - כחלק מאסטרטגיה זו, פועלים אנו, במקביל להתמקצעות הנישתית, גם במישורים השיווקיים. במסגרת שיווקית זו, פועלים אנו לאיתורם של עו"ד איכותיים, פעילים או לא פעילים כעו"ד, המעוניינים בהתקשרות חוזית עצמאית עם משרדנו, אשר ייעודה הוא מינוף יכולתם המשפטית ו/או השיווקית ותרגומה ללקוחות מרוצים.

ההתקשרות יכולה ותעשה עם עו"ד אשר לו משרד עצמאי משלו ויכול ותעשה היא עם עו"ד, אשר לו יכולות שיווקיות, אותה מבקש הוא, באופן מלא או חלקי, לתרגם  לשירות משפטי ושכ"ט. אנו סבורים כי יש בהתקשרויות מתאימות מסוג זה כדי להביא לידי תוצאה עסקית רצויה ולשביעות רצון - הלקוח ועוה"ד הנוגעים בדבר.

אנו סבורים כי עולם המשפט ושוק עריכת הדין בכלל, מצדיקים קידומן של בריתות והתקשרויות מסוג זה, המושתתות על מינוף יכולות שיווקיות, לטובת הפניית לקוחות לפלטפורמה משפטית איכותית, המרכזת מגוון התמחויות משתלבות.

אשמח באם נפגש לקפה לטובת בחינת החלופות!
אלי דורון 054-4251054 | 
Eli-doron@dtkgc.com

    

התקשרויות עסקיות ושיתופי פעולה עם עו

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

1 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

ייצוג יועצי מס המבקשים למכור או לקנות פעילות ו/או רשימת לקוחות

מאת: אלי דורון, עו"ד

משרדנו יודע לתן ליועצי מס את הייעוץ הנדרש לטובת קידומם לעבר היעד, אם לטובת מכירת הפעילות, אם לטובת רכישת פעילות ואם לטובת חבירה למשרדים נוספים והקמה של פעילות רחבה ומקצועיות יותר בתחום ייעוץ המס.

בעל חברת מוניות בנשר נדהם, שותפו סגר את החברה והקים אחרת

מאת: ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); אלי דורון, עו"ד, יגאל רוזנברג, עו"ד

מייסד ובעל חברת המוניות 'ציק צ'אק' מנשר נדהם לגלות ביום בהיר אחד כי שותפו החליט לסגור את החברה, להותיר אותו עם חובות ולפתוח חברה אחרת המשתמשת באותו מספר טלפון ובאפליקציה של החברה.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם