מאת:

במציאות בה אנו חיים, דיני העבודה מתעדכנים ומשתנים בתדירות גבוהה מאוד וכך גם הפסיקה הבאה לפרש את אותם חוקים, בפני הערכאות השונות, מה שמחייב את המתמחים בתחום להתעדכן באותם חידושים על בסיס יומי. משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח להם התמחות ספציפית בדיני עבודה, מודע לקשיים המאפיינים את תחום דיני העבודה, כמו גם, את הצורך להתעמק בפסיקה ובחקיקה, לטובת הבטחת מתן מענה איכותי ומלא. יתרה מזאת, באמצעות מערך הכלכלנים ורואי החשבון המהווים חלק בלתי נפרד ממחלקת דיני העבודה של משרדנו, ידע המשרד לערוך את התחשיבים הנכונים ואת הבדיקות הכלכליות המתחייבות לטובת הצגת התמונה הכלכלית והחשבונאית בפני הערכאות בצורה משנעת וראויה. משרדנו מודע לרגישות ולקשיים הנפשיים והפסיכולוגיים המהווים חלק בלתי נפרד מתחום דיני העבודה, מה שמחייב אותנו להעניק ללקוח מענה אינטנסיבי ורציף, לפעמים בשעות לא שגרתיות, כך שהלקוח המיוצג על ידי משרדנו ידע וירגיש בפועל  - כי יש לו את הגיבוי הנדרש לטובת קידום עניינו בצורה ראויה.
 
נוסיף, כי לטובת טיפול נכון ומלא בתיקים אלה, נדע, בהתאם לצורך ובהתאם לחקיקה הנוגעת בדיני עבודה, להנחות את הלקוח באשר לצעדים אותם נכון יהיה לנקוט, תוך ראיית הנולד ובכלל זה, נדע להפעיל, באישור הלקוח ורק במקרים המתאימים, מערך של חוקרים פרטיים ואנשי מקצוע אחרים, אשר עדותם ו/או הנתונים אשר יתועדו ו/או יאותרו על ידם ישמשו אותנו בהמשך הדרך, במסגרת ההליך המשפטי הצפוי, הכול לטובת הבטחת התנהלות מוצלחת במהלכים הצפויים.
 
מיטב המומחים לצידך
יובהר, כי על צוות משרדנו נמנים שורה של עו"ד להם ניסיון חקירתי ממש, חלקם ייצגו בעבר את מחלקת החקירות של מס הכנסה ו/או גופים אחרים, כך שיש להם את הידע והכלים להבין אילו ראיות נכון יהיה לאסוף בטרם הפרשה "מתפוצצת", כך שבשעת המבחן יהיה בידינו הנדרש לטובת ביסוס טיעוננו המשפטי והעובדתי. בנוסף, למשרדנו מערך רופאים מקצועיים ואמינים, פסיכולוגים ואנשי מקצוע אחרים, אותם ניתן יהיה להפעיל, בהתאם לצורך, הכול לטובת ביסוס טיעונו העובדתי של לקוח המשרד, בחוקיות ובשקיפות מתחייבים על פי דין. כמובן, שסוד ההצלחה גלום בהערכות חכמה ואם ניתן גם מוקדמת. תכנון נכון של המהלך מבעוד מועד יכול להיות זה שיביא את ההצלחה המיוחלת. משרדנו מודע לאמור ומשכך דוגל הוא, היכן שרק ניתן – לבנות את הנדרש בסבלנות ובתבונה, תוך שיתוף הלקוח בכל מהלך ובכל פעולה.

למשרדנו המורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח, ניסיון רב בכל הקשור בדיני עבודה, אם במסגרת ליווי וייעוץ משפטי שוטף למעסיקים ואם בדרך של ייצוג משפטי של עובדים. 
משרדנו, במסגרת עשרות שנות פועלו, רכש ניסיון רב בכל הקשור בייצג לקוחות בתחום דיני העבודה וזאת במגוון רחב עניינים דוגמת:
  1. ייצוג במו"מ לטובת גיבושו של הסכם העסקה, לרבות עריכת הסכמי העסקה לטובת העברת עובדים לעבודה מחוץ לגבולות מדינת ישראל.
  2. עריכת הסכמי העסקה מגוונים, אם כאלה הנוגעים לעובד ספציפי ואם כאלה המשמשים את הארגון לטובת העסקת כלל עובדי הארגון.
  3. ליווי שוטף של ועדי עובדים ומעסיקים בכל הקשור בסוגיות משפטיות הנוגעות בדיני עבודה והמעוררות במסגרת התנהלות שוטפת.
  4. ייצוג מעסיקים ועובדים, בהליכי שימוע, לטובת מקסום זכויות הנוגעים בדבר והבטחת התנהלות המתיישבת עם הפסיקה העדכנית והוראות החוק.
  5. ליווי משפטי של עובדים ו/או מעבידים בשלבים מוקדמים, לטובת "בניית תיק ראיות" המתיישב עם הטיעונים הצפויים  להוות את התשתית לתיק.
  6. ייצוג מעסיקים ועובדים בפני בית הדין לענייני עבודה, לרבות הגשת תביעות ו/או הגנה בפני תביעות ו/או הליכי בינים, לרבות צו מניעה.
  7. התנהלות מול ועדות משמעת ו/או אתיקה למיניהן, לרבות ייצוג עובדי מדינה בכל הקשור להתנהלות בהתאם להוראות התקשיר וכדומה.
  8. ליווי בהליכי תלונה ו/או חקירה הנוגעים בהטרדות מיניות, לרבות ניהול הליכים משפטים הנוגעים בדבר , אם בפני בית הדין לענייני עבודה ואם בפני משטרת ישראל ורשויות אכיפת החוק.
אנו נקווה כי תיתן/ני לנו את האמון לקדם את עניינך בכל הקשור לדיני עבודה -
התקשר/י אלינו עתה ואנו במיידי נפעל לטובת קידום עניינך! 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.8 ע"י 5 גולשים

עשוי לעניין אתכם

שינויים בכללים להקצאת אופציות לעובדים

מאת: אלי דורון, עו"ד

משרד האוצר פרסם טיוטה לתיקון כללי מס הכנסה בנושא הקלות מס בהקצאת מניות לעובדים. יחד עם זאת יש לעמוד בתנאים נוקשים לצורך זכאות להטבות אלו. מומלץ להיעזר בייעוץ משפטי לצורך עריכת תוכנית אופציות והגשתה באופן שיעמוד בתנאי הדין.

ביטוח פנסיוני לעובדים זרים

מאת: עמית גרוס, עו"ד

נושא הביטוח הפנסיוני לעובדים זרים, מעורר שאלות רבות, בין היתר, האם עובד זר זכאי להפרשות פנסיוניות? ככל שכן, האם ניתן לבצע הפרשות על שמו? האם עובדים זרים מסתננים זכאים גם כן להפרשות פנסיות? ועוד. במאמר זה, ננסה לענות על השאלות אשר הצטברו במשרדנו מקהל לקוחותינו הרחב.

ייצוג גברים במקרי הטרדה מינית בעבודה

מאת: צוות האתר

למשרדנו ניסיון עשיר בייצוג חברות, גורמים פרטיים וכן עסקיים, בתלונות ו/או תביעות אשר מוגשות על פי החוק למניעת הטרדה מינית בעבודה כנגד עובדים ועובדות.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.