מאת:


חבילת ייצוג משפטי לסוכני ביטוח, תאגידי ביטוח ועוד

ענף הביטוח הינו ענף מורכב, תחרותי ומתוחכם המצריך התנהלות מסועפת, אם ברמות העסקיות, השיווקיות והמקצועיות ואם במישורים הרגולטוריים הכוללים נהלי הכרת לקוח, מגבלות המפקח על הביטוח, הנחיות משתנות, הוראות ביצוע ועוד אין ספור פרמטרים רגולטוריים בהם חובה לדבוק.

סטיה מאלה על ידי הפעילים בתחום עלולה עד מהרה לחשוף משפטית את הנוגעים בדבר, אם ברמה האזרחית ואם ברמה הפלילית, להביא לידי ביטול רישיונותיהם ואף לסנקציות רגולטוריות נוספות, מהן נכון וראוי להימנע. כך יוצא שהעוסקים בתחום הביטוח נאלצים, במקביל להתנהלות העסקית והמלחמה על כל לקוח, על כל מוצר נמכר כדומה לעסק, להתעסק גם בנושאים רגולטורים, לעקוב אחר הנדרש, לוודא כי כל הרישומים נעשים על פי דין, לוודא כי גם לקוחות העוברים אליהם ממתחרים נרשמים ברישומיהם כהלכה ולהבטיח התנהלות חוקית ועדכנית.

 

כיצד אנחנו יכולים לסייע בעניין?

משרדנו מודע למורכבות רגולטורית ומשפטית זו, כמו גם לעיסוקיו הרבים של העוסק בביטוח. משכך, משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח המומחים בדיני ביטוח, מציע ללקוחותיו בתחום הביטוח סל שירותים משפטיים שנתי, במסגרתו עורכי דין מטעם משרדנו, המתמחים בדיני ביטוח, מקנים למבטח ליווי משפטי שוטף, הבא להבטיח התנהלות שוטפת ורציפה המתיישבת עם הוראות החוק, הוראות הממונה על הביטוח ועוד.

במסגרת זו, בכירי משרדנו מגיעים לבית העסק, לומדים את נהליו ואופי פועלו, בוחנים את רישומיו ואת הנעשה בו ובהישען על כל אלה, מכוונים, מוסיפים ומשנים את הנדרש לטובת הבטחת התנהלות חוקית, שקופה ותקינה. תפקידנו הוא לתן לסוכן הביטוח את השקט הרגולטורי, לאפשר לו להתנהל באופן חוקי ומסודר ולהתמקד בעשייה ובביטוח עצמו, בעוד שאנו נבחן ונוודא כי ההתנהלות הרגולטורית והמשפטית של העסק מתבצעים על פי כל דין.

אנו משוכנעים כי הרבה יותר זול למנוע בעיות משפטיות מאשר לפתור אותן ומשכך אנו דוגלים בליווי משפטי שוטף אשר בא לצמצם עד למינימום האפשרי את היווצרותן של בעיות משפטיות עתידיות.

פנו אלינו כעת ואנו נפעל במיידי לטובת קידום עניינך, במינימום עלות ומקסימום שירות!
עו"ד אלי דורון
054-4251054

 

חבילת ייצוג משפטי לסוכני ביטוח, תאגידי ביטוח

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

גירושים בעקבות מגפת הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

המתח הנגזר מהמגפה, מהמחלה, מהחובה לשמור ולהקפיד, הלחץ הכלכלי, הרצון לשמר את מקור הפרנסה וכו', כל אלה רק הוסיפו לחצים והביאו זוגות רבים למצבים חדשים, שונים מאלה אשר היו מכירים בעבר.

הקורונה בבחינת נסיבות לא צפויות לעניין סיכול חוזה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); צביה שיף, עו"ד

התפרצות הקורונה הינה בבחינת נסיבות שלא ניתן היה לצפותן לעניין סיכול חוזה: אמירה חשובה של בית המשפט המחוזי בסוגיה אקטואלית שעולה במלוא העוצמה סביב הסגר השלישי - הפרות הסכמים בשל משבר הקורונה.

להתכונן משפטית וכלכלית ליום של אחרי הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); צביה שיף, עו"ד

"חגיגת החיסונים" בארץ מפיחה בכולנו תקווה שהנה יש אור בקצה המנהרה אליה נכנסנו עם פרוץ מגפת הקורונה - אך יש לזכור כי ישנן השלכות רבות להכרזה על סיום תקופת המשבר הרשמי בישראל, השלכות שעלולות להיות פליליות או טומנות בחובן עלות גבוהה וחשוב לפעול מבעוד מועד ולהיערך בהתאם.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם