מאת:


חבילת ייצוג משפטי לסוכני ביטוח, תאגידי ביטוח ועוד

ענף הביטוח הינו ענף מורכב, תחרותי ומתוחכם המצריך התנהלות מסועפת, אם ברמות העסקיות, השיווקיות והמקצועיות ואם במישורים הרגולטוריים הכוללים נהלי הכרת לקוח, מגבלות המפקח על הביטוח, הנחיות משתנות, הוראות ביצוע ועוד אין ספור פרמטרים רגולטוריים בהם חובה לדבוק.

סטיה מאלה על ידי הפעילים בתחום עלולה עד מהרה לחשוף משפטית את הנוגעים בדבר, אם ברמה האזרחית ואם ברמה הפלילית, להביא לידי ביטול רישיונותיהם ואף לסנקציות רגולטוריות נוספות, מהן נכון וראוי להימנע. כך יוצא שהעוסקים בתחום הביטוח נאלצים, במקביל להתנהלות העסקית והמלחמה על כל לקוח, על כל מוצר נמכר כדומה לעסק, להתעסק גם בנושאים רגולטורים, לעקוב אחר הנדרש, לוודא כי כל הרישומים נעשים על פי דין, לוודא כי גם לקוחות העוברים אליהם ממתחרים נרשמים ברישומיהם כהלכה ולהבטיח התנהלות חוקית ועדכנית.

 

כיצד אנחנו יכולים לסייע בעניין?

משרדנו מודע למורכבות רגולטורית ומשפטית זו, כמו גם לעיסוקיו הרבים של העוסק בביטוח. משכך, משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח המומחים בדיני ביטוח, מציע ללקוחותיו בתחום הביטוח סל שירותים משפטיים שנתי, במסגרתו עורכי דין מטעם משרדנו, המתמחים בדיני ביטוח, מקנים למבטח ליווי משפטי שוטף, הבא להבטיח התנהלות שוטפת ורציפה המתיישבת עם הוראות החוק, הוראות הממונה על הביטוח ועוד.

במסגרת זו, בכירי משרדנו מגיעים לבית העסק, לומדים את נהליו ואופי פועלו, בוחנים את רישומיו ואת הנעשה בו ובהישען על כל אלה, מכוונים, מוסיפים ומשנים את הנדרש לטובת הבטחת התנהלות חוקית, שקופה ותקינה. תפקידנו הוא לתן לסוכן הביטוח את השקט הרגולטורי, לאפשר לו להתנהל באופן חוקי ומסודר ולהתמקד בעשייה ובביטוח עצמו, בעוד שאנו נבחן ונוודא כי ההתנהלות הרגולטורית והמשפטית של העסק מתבצעים על פי כל דין.

אנו משוכנעים כי הרבה יותר זול למנוע בעיות משפטיות מאשר לפתור אותן ומשכך אנו דוגלים בליווי משפטי שוטף אשר בא לצמצם עד למינימום האפשרי את היווצרותן של בעיות משפטיות עתידיות.

פנו אלינו כעת ואנו נפעל במיידי לטובת קידום עניינך, במינימום עלות ומקסימום שירות!
עו"ד אלי דורון
054-4251054

 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

ניהול סכסוכים בתחום הזכיינות

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

אדם רשאי להתקשר בהסכם מסחרי עם המעסיק שלו

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

בית המשפט העליון שב וקבע: אדם רשאי להתקשר בהסכם מסחרי עם המעסיק שלו ללא קשר להיותו עובד אצל אותו מעסיק...

מנכ"ל שפרש נמצא זכאי לדמי תיווך בגין עסקה שעליה נודע לו עוד במהלך כהונתו בחברה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

מנכ"ל של חברה נחשף להזדמנות עסקית במסגרת תפקידו ומעלה הזדמנות זו בפני הנהלת החברה, אך הנהלת החברה דוחה את הרעיון. כעבור זמן קצר פורש המנכ"ל מתפקידו ומציע את אותה ההזדמנות מחדש לחברה והפעם מבקש לשמש כמתווך בעסקה למימוש של אותה הזדמנות עסקית. החברה מקבלת את הצעתו של המתווך (המנכ"ל לשעבר) ובסופו של יום מתקשרת בעסקה שאותה היא דחתה זמן לא רב לפני כן.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.