מאת:

משרד עורכי דין דורון, טיקוצקי, עמיר, מזרחי, אחד המשרדים המובילים והבולטים בארץ בתחום המס,הנדל"ן, ליטיגציה מסחרית, משפט ימי ועסקאות, התמזג עם משרד טמבור - צדרבוים, העוסק בתחום הבנקאות והנדל"ן.

שם המשרד הממוזג: דורון, טיקוצקי, צדרבוים, עמיר, מזרחי, עורכי דין ונוטריון.

משרד דורון, טיקוצקי, עמיר, מזרחי החל את דרכו לפני 14 שנה כשהוקם על ידי יוצאי רשויות המס ומשרד המשפטים - עו"ד אלי דורון ועו"ד ורו"ח ירון טיקוצקי.
משרד טמבור - צדרבוים הנו משרד הפועל מזה למעלה מ- 36 שנים ובראשו עומד עו"ד עזריאל צדרבוים אשר הקים את המשרד ביחד עם עו"ד משה טמבור ז"ל.
המשרד הממוזג מונה 43 עורכי דין, רואי חשבון, כלכלנים, יוצאי רשויות מס ומשרד המשפטים ובעלי תאר נוסף במנהל עסקים.

תחומי פעילותו של המשרד הממוזג יכללו את כל תחומי הפעילות בהם עסק משרד דורון טיקוצקי עמיר מזרחי עד למיזוג: מיסוי ישראלי - אזרחי ופלילי, מיסוי בינלאומי, עבירות כלכליות, נדל"ן, ליטיגציה מסחרית, עסקאות, משפט ימי ועוד.

בנוסף תכלול פעילות המשרד הממוזג את תחומי הפעילות של משרד טמבור-צדרבוים, דהיינו- דיני בנקאות, נדל"ן וליטיגציה.
מחלקת הבנקים תעבוד יד ביד עם מחלקת הליטיגציה של המשרד המונה כעשרה עורכי דין. מחלקות הנדל"ן של שני המשרדים ישתלבו וילווה על ידי שותפים במשרד - יוצאי רשויות מס שבח, הכול לטובת ייצוג וליווי של יזמיי נדלן ואחרים אשר ימשיכו לקבל מהמשרד ליווי משפטי מלא וזאת החל משלב תכנון העסקה ברמת המס וברמה המסחרית וחלה ברכישת הקרקע , עד וכולל שיווק היחידות הנבנות ומימוש בפועל.

 
פעילות המשרד הממוזג תכלול גם ייעוץ וליווי יזמים מסחריים לטובת הקמה וליווי מיזמים בין לאומים. לטובת הפעילות הבין לאומית מעסקים המשרד רואי חשבון ועו"ד בעלי רישיון לעסוק בעריכת דין בישראל, ארה"ב, אנגליה, רומניה וקפריסין ובנוסף, למשרד סניפים פעילים ברומניה ובקפריסין, המייצגים שורה ארוכה של חברות ציבוריות ופרטיות וגופים ואנשי עסקים ישראלים הפועלים באותם מדינות.
 
עוד יפעל במשרד הממוזג- "דסק סין" - המנוהל בישראל על ידי עו"ד אבי לוי, שהנו עו"ד בעל 30 שנות ניסיון בעבודה עסקית ומשפטית בסין ובעל היכרות והבנה מעמיקים עם התרבות והשפה הסינית(לרבות כתיבה וקריאה שוטפת) ו "דסק אתיופיה", המנוהל על ידי עו"ד גילי יאסו – המורכב מ- 4 עורכי דין ילידי אתיופיה, להם בקיאות מיוחדות בכל הנוגע להתנהלות המסחרית, באתיופיה. הדסק מספק שירותי ייעוץ וליווי משפטי ומסחרי לטובת פעילות ישראלים באתיופיה ובמדינות סמוכות לה.
המשרד הממוזג ימשיך לעשות כל שביכולתו לטובת מתן מענה מקצועי איכותי לכלל לקוחותיו, תוך שילוב בין בקיאותו המשפטיות לזו החשבונאית והכלכלית, וזאת מהסניפים ברמת גן, בחיפה ובקריות, כמו גם מהשלוחות בחו"ל.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

1 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

הפטר על חוב מזונות - פסק דין תקדימי

מאת: אלי דורון, עו"ד

פס"ד תקדימי וחשוב זה קבע כי בתנאים מסוימים ניתן ליתן הפטר לחוב מזונות בהליך פש"ר או חדל"פ

השיטה היעילה לגביית חובות מלקוחות

מאת: אלי דורון, עו"ד

בעולם העסקי, כמעט כל עסק או גוף מסחרי, נתקל מפעם לפעם בתופעה של לקוחות, החייבים בתשלום על התמורה בגין השירות או המוצר שסופקו להם. תהליך גביית חוב על פי דין נעשית בהדרגה, 'מהקל אל הכבד', תוך הפעלת סנקציות בחומרה מתגברת על החייב על מנת לכפות את פירעון החוב.

הדרכים לטיפול בגביית חובות לעסק שלך

מאת: אלי דורון, עו"ד

חובות כספיים הינם תופעה אשר כמעט כל עסק בישראל נתקל בה במהלך פעילותו העסקית השוטפת. חובות כספיים אשר אינם מטופלים ונאכפים, עלולים לגרום לעסק לאובדן הכנסות של ממש ופגיעה בתזרים המזומנים וניהול העסק באופן תקין.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.