מאת:


דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס הינה פירמת עו"ד ייחודית המאמינה ביחס אישי ובקשר אינטימי ודיסקרטי עם הלקוח. הפירמה, אשר לה פעילות בכל הארץ, מורכבת מרואי חשבון, כלכלנים ועורכי דין המתמחים במתן שירותי ייעוץ חשבונאי וייעוץ מס מתקדמים.

לרואי החשבון ועורכי הדין בפירמה ידע חשבונאי וניסיון רב בייצוג אזרחים, עסקים, חברות ולקוחות פרטיים אל מול רשויות המס ו/או בייצוג אלה מול בתי המשפט, במסגרת הליכי שומה, דיונים, שימועים, מגעים, ערעורי מס ו/או כתבי אישום בתחום המס ו/או עתירות מס ו/או הליכים משפטים אחרים, בכל הערכאות, אשר עניינם חשבונאות ומס.

רואי החשבון של הפירמה, שהינם גם רו"ח וגם עו"ד, מתמחים מזה עשרות בשנים בבחינת כל סוגיית מס המובאת לטיפולם, הן במישור המשפטי הטהור והן במישור החשבונאי, מה שמאפשר לפירמה לתן ללקוח מענה מס בשילוב ייעוץ מס לצד ייעוץ חשבונאי ייחודי, יצירתי, חכם, מלא ומקצועי העוזר ללקוח לקבל את הפתרון הנדרש לבעיית המס עימה עליו להתמודד, במינימום עלות, מינימום מס ובמינימום נזק.

הראייה המקצועית שלנו

רואי החשבון במשרדנו פועלים, בין השאר, לטובת מתן ייעוץ חשבונאי וייעוץ מס למגוון רחב של אזרחים ועסקים בארץ ובחו"ל, אם בנוגע לסוגיות מס הכנסה, סוגיות מע"מ ואם בנוגע לעניינים אחרים, כאשר הראייה המקצועית שלנו נשארת רחבה ומתייחסת הן להתנהלות האזרחית של הלקוח בתחום המס והן להתנהלותו הפלילית, היה והייתה כזו, בתחום המס.

רואי החשבון של הפירמה ממנפים את יכולתם המשפטית והחשבונאית לטובת מציאת פתרונות מס חשבונאיים ומשפטיים ייחודים, חכמים ומקוריים כאשר כלל מטרתנו היא להטיב עם לקוחות המשרד ולהביא לידי הקטנת חבות המס ו/או מציאת פתרון בעיות המס ו/או לאפשר התמודדות עם סוגיות קלות ומורכבות ביותר וזאת במינימום עלויות - הכל, כמובן, בחוקיות ובשקיפות המתחייבת ותוך שמירה על עקרונות חשבונאיים ראויים, הצגת ביאורים מתחייבים בדו"חות הכספיים ו/או באופנים ובמישורים מתחייבים אחרים.

יתרה מזאת, יכולת צוותנו, המורכב כאמור מרו"ח ועו"ד יוצאי רשויות מס, לנתח את הדו"חות הכספיים של הלקוח ו/או את ההתנהלות החשבונות של עסקו, כמו גם את פסקי הדין והחקיקה הרלוונטית, מאפשרים לנו להתמודד נכונה עם הלשכות המשפטיות של רשויות המס והטיעונים החשבונאיים והמשפטיים המועלים על ידם ו/או עם טיעוני המס של הפרקליטות ו/או עם הטיעונים הכלכליים של הלשכות הכלכליות של רשויות המס, להציג בפני אלה מגוון רחב של טיעונים חשבונאיים, כלכליים ומשפטיים משכנעים ולהבטיח כי בסופו של יום הלקוח, המתמודד עם סוגיית מס, ישלים את המהלך הנדרש ויפתור את הבעיה עימה עליו להתמודד, בארץ או בחו"ל, במינימום עלות ובמקסימום יעילות.

שילוב בין בקיאות חשבונאית וידע משפטי

השילוב בין בקיאותה החשבונאית של הפירמה, באמצעות רואי חשבון יוצאי רשויות מס, ביחד עם הידע המשפטי הנצבר של עורכי הדין במשרדנו, מאפשרים לנו להתמודד עם סוגיות מס ישראליות, סוגיות מס בין-לאומיות, סוגיות אזרחיות וסוגיות פליליות, כאשר לנגד עינינו המהלכים המשפטיים בהם יש לנקוט והמהלכים החשבונאיים אותם יש לקדם, לרבות התייחסות למאזנים, דו"חות שנתיים, דו"חות מס אישיים, הנהלת חשבונות ומרכיבים חשבונאיים רבים העשויים להיות רלוונטיים למקרה המונח בפנינו.

נדגיש כי יכולתה החשבונאית של הפירמה, המורכבת מרו"ח יוצאי מס הכנסה וחקירות מס הכנסה, מאפשרת לנו להתנהל בצורה נוחה מול רו"ח הלקוח, להבין את "השפה" בה הוא מדבר, להתמודד ולהפנים את הפעולות החשבונאיות שנעשו על ידו, לנתח ביחד עמו את הנתונים הכלכליים והחשבונאיים ואף להנחות את רואה החשבון באשר לביאורים נדרשים ו/או מהלכים חשבונאיים אחרים אותם נכון יהיה לנקוט לטובת קידום ענייני הלקוח. השילוב בין היכולת החשבונאית לבין היכולת המשפטית מאפשר לנו כפירמה לקיים דיונים חשבונאיים מקצועיים עם רשויות המס מחד, ולהתנהל משפטית מול הערכאות ובית המשפט מאידך.

פתרון מהיר ומושכל של כל בעיית מס

מטבע הדברים, כאשר אנו מתנהלים חשבונאית מול רשויות המס בשמו של לקוח, הגורמים מולם אנו מתנהלים מודעים לכך שהיה ולא נגיע להבנה, אזי הפירמה ואותו צוות, תדע, היה ויידרש, לפעול גם כעורכי דין אל מול בית המשפט במיידי, ללא עיכוב ומבלי שיידרש זמן להעברת מידע מרו"ח לעו"ד.

יכולת הפירמה לעבור במיידי וללא דיחוי ממצב של טיפול מס חשבונאי על ידי רו"ח למצב של טיפול משפטי על ידי עו"ד, מסייעת רבות בקידום חוקי ושקוף של ענייני הלקוח ובסופו של יום מסייעת היא לנו כפירמה להביא לידי תוצאה רצויה ומהירה מבלי שנידרש להביא המחלוקת לבירור בפני בית המשפט. הן רואי החשבון במשרד והן עורכי הדין בפירמה עושים כל שנדרש, לילות כימים, באינטימיות ותוך שמירה על יחס אישי ומסור, לטובת פתרון מהיר ומושכל של כל בעייה או אתגר מס המוצב בפניהם והיכן שניתן נוקטים הם במהלכים הנכונים לטובת פתרון הבעיה במהירות וביעילות, מבלי להגיע לבית המשפט.

כמובן שכל עבודה, מסמך וכתב טענות היוצא מהפירמה בשמו של הלקוח, לוקח בחשבון הן פרמטרים חשבונאיים והן פרמטרים משפטיים, ומשכך מגלם הוא את מלוא הטיעונים הנדרשים, במישור המס ובכלל, לטובת קידום ענייני הלקוח.

התקשר אלינו עתה ואנו נקדם את עניינך בהקדם! 
עו"ד אלי דורון
054-4251054

ייעוץ חשבונאי וייעוץ מס ע

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

תקנות פחת מואץ לתקופת הקורונה- הודעת הבהרה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); שלומי פרץ, משפטן

נזכיר, כי כחלק מהצעדים שנקטה הממשלה כדי לסייע לעסקים להתמודד עם השלכותיו הכלכליות של משבר הקורונה, אישרה ועדת הכספים תקנות למתן פחת מואץ לעסקים - תקנות מס הכנסה )פחת מואץ בתקופת ההתמודדות עם נגיף הקורונה)(הוראת שעה), התש"פ – 2020 (להלן: "התקנות").

התיישנות שומת עסקאות

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); שלומי פרץ, משפטן

ברצוננו לעדכנכם בפסק דין שניתן ע"י בית המשפט המחוזי בבא"ש העוסק בשני ערעורים שהדיון בהם אוחד, הערעור נסב סביב החלטת המשיב לדחות את ההשגות שהגיש המערער על שומות תשומות ועסקאות שנקבעו למערער. מלבד השומות פסל המשיב את ספריהם של המערערים לשנות המס האמורות 1997-2001.

רווחים ראויים לחלוקה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); שלומי פרץ, משפטן

נבקש לעדכנכם, כי לאחרונה, ניתן פסק דינו של בית המשפט העליון בעניין ע"א 3277/19 פקיד שומה ירושלים נ' סקמסקי ואח' (להלן: "המשיבים") אשר עסק במיסוי רווחים הראויים לחלוקה במכירת מניות בידי יחיד.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים