מאת:


כפירמה בינלאומית, משרדנו מעניק שירותים משפטיים ללקוחות פרטיים, חברות פרטיות וציבוריות בישראל ובארה"ב. משרדנו עובד עם מיטב משרדי עורכי הדין האמריקאיים ואף מחזיק עורך דין ישראלי היושב בארה"ב, על מנת להעניק מעטפת של שירותים משפטיים בתחום האזרחי והמסחרי.

 

משרדנו מלווה לקוחות ישראלים המבקשים לקדם פעילות עסקית בארה"ב ולקוחות אמריקאים או ישראלים היושבים בארה"ב ומבקשים סיוע משפטי בישראל לצרכיהם הפרטיים או העסקיים. במסגרת זו אנו מעניקים מעטפת של שירותים במישור המסחרי והמשפטי, בין היתר בנושאים הבאים:

 

 

הפעילות העסקית הרבה של ישראלים בארה"ב, דורשת מהם לא פעם לאתר עו"ד אמריקאי "בשלט רחוק" על מנת שזה ייצג אותו על אדמת ארה"ב, אם לטובת קידום עסקת רכש, ביצוע עסקת נדל"ן, קידום ייבוא לישראל, מיזם משותף וכדומה או לטובת ניהול סכסוך משפטי על אדמת ארה"ב, הגשת תביעה, גביית חובות, ניהול מאבק שעניינו בירושה ועוד.

משרדנו הינו משרד עורכי דין בינלאומי מוביל בעל נוכחות גלובלית ובעל שיתוף פעולה עם משרדי עורכי דין בעלי מוניטין בארה"ב. כמו כן, אנו מעסיקים עורך דין ישראלי, יגאל רוזנברג, המתגורר בארה"ב ומעניק שירותים משפטיים ללקוחותינו בליווי אישי וצמוד, במסירות ובמחיר סביר. במידה ונדרש ליווי של משרד עורכי דין אמריקאי, יגאל ממשיך ללוות את התיק, לפקח על הנעשה בארה"ב ולהבטיח כי כל הנדרש לטובת קידום התיק מתבצע לשביעות רצון הלקוח.

 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטרים, הודעות והזמנות לאירועים וכנסים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.33 ע"י 12 גולשים

עשוי לעניין אתכם

מכירת בית / נכס אחר בארה"ב

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

פירמת משרדנו המורכבת מעו"ד ורו"ח יוצאי משרד המשפטים, רשויות מס ורשויות נוספות לצד המחלקה הכלכלית המיוחדת של משרדנו יידעו ללוות אותך הישראלי לטובת מימוש המתבקש בצורה חוקית ושקופה.

הסתבכות פלילית בארה"ב

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

הסתבכת בפליליים בארצות הברית? משרדנו יוכל לסייע בהקדם לך עם ייצוג וליווי משפטי של עו"ד ישראלי ואמריקאי המתמחים בדין הפלילי - לחץ כאן לכל הפרטים.

חוות דעת מומחה לדין האמריקאי

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו יידע לבחון את שנפסק בארה"ב, להתייחס לאמנות בין ישראל לארה"ב ולערוך עבור הלקוח/בית המשפט חוות דעת על לאפשרות לאכוף אותה פסיקה אמריקאית בישראל.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.