מאת:


ליווי משפטי לישראלים הזקוקים לעורך דין לטובת התנהלות בארה"ב

הקשרים בין מדינת ישראל ותושביה לבין ארה"ב ותושביה הדוקים ואינטנסיביים - קשרים אלו נוגעים במגוון רחב של מישורים עסקיים, משפחתיים ואחרים. הקשרים נובעים אם כתוצאה מקשרי מסחר בין ארה"ב לישראל, השקעות של ישראלים בארה"ב ו/או של אמריקאים בישראל, אם כתוצאה מנישואים ואם כתוצאה מקשרי משפחה אחרים לרבות זוגות מעורבים וכו'.

 

קשרים אלו והתנהלות זו מייצרת, לא אחת, סיטואציות משפטיות, מורכבות יותר ומורכבות פחות, בהן הישראלי החי בישראל מוצא את עצמו נדרש, באופן מפתיע ולא מתוכנן, לעורך דין אמריקאי על מנת שזה ייצג אותו על אדמת ארה"ב אם לטובת מהלכים משפטיים חיובים ונעימים כמו קידום עסקת רכש, ביצוע עסקת נדל"ן, קידום ייבוא לישראל, מיזם משותף וכדומה ואם לטובת עניינים אחרים, פחות נעימים ויותר אגרסיביים כמו ניהול סכסוך משפטי על אדמת ארה"ב, הגשת תביעה בארה"ב, גביית חובות בארה"ב, ניהול סכסוך בין שותפים, ניהול מאבק שעניינו בירושה של אזרח תושב ארה"ב ועוד - עניינים ועילות המצריכים מאותו ישראלי למצוא עורך דין אמריקאי מתאים, על מנת שזה ייצגו על אדמת ארה"ב וייתן מענה משפטי מתחייב ברמה גבוהה, בנאמנות, במסירות ובמחיר סביר.

 

הימנעו מהתנהלות משפטית "בשלט רחוק"!

נכון לאותה נקודת זמן, בה נדרשת מעורבות של עורך דין בארה"ב, מוצא עצמו הישראלי בפני קושי ממשי לאתר עו"ד אמריקאי "בשלט רחוק", אשר לו הבקיאות וההתמחות בעניין בגינו נדרשת ההתקשרות, כזה שיהיה מסוגל לתן לישראלי מענה לצרכים המשפטיים העומדים על הפרק. יתרה מזאת, אותו ישראלי, גם לאחר שמצא עורך דין אמריקאי, עלול למצוא את עצמו מתקשה בהתנהלות מול אותו עו"ד, מתקשה לתקשר עם העו"ד האמריקאי ו/או מתקשה להסביר לעורך הדין את העובדות הנדרשות והטיעונים הקיימים לטובת מתן מענה משפטי. ההתנהלות האמורה עלולה להקשות על הישראלי להעביר לעו"ד את העובדות הרלוונטיות בתמציתיות, להתנהל מולו בשפה משפטית, מה שמייצר מתחים מרובים, קשיי שפה ומנטליות, שעות עבודה מבוזבזות ועלויות משפטיות כבדות, הרבה מעבר למתוכנן.

 

כל אלה, מטבע הדברים, מקשים על הישראלי לנהל מערכה משפטית אפקטיבית בארצות הברית, מה שבסופו של יום עלול להשפיע על התוצאות המשפטיות של ההליך ולייצר נזקים בלתי הפיכים. כך יוצא, שחיבור לא מוצלח עם עורך דין אמריקאי עלול להכניס את הישראלי לסחרור משפטי מסוכן שעלול לגרום לו להפסיד או לאבד כספים, נכסים או זכויות אותם יכול הוא היה לשמר, לו ההתנהלות המשפטית הייתה מתבצעת באמצעות עורך דין בארה"ב מטעם דסק משרדנו.

 

הכירו את דסק ארה"ב של משרדנו...

לטובת ניטרול הנ"ל הוקם במשרדנו דסק ארה"ב מיוחד, דסק המורכב מעו"ד אמריקאים על אדמת ארצות הברית, עורכי דין מנוסים מניו יורק ומקליפורניה, אשר כל התמקדותם הינה במתן מענה אמיתי, ממשי ואנושי לאותם ישראלים הנדרשים למענה משפטי על אדמת ארה"ב. דסק זה מתמחה במציאת פתרון משפטי, איכותי ויעיל לטובת אותם ישראלים הנדרשים להתנהל משפטית בארה"ב ובליווי אישי צמוד עד להשלמת הנדרש וסיום ההליכים המשפטיים הנדרשים לשביעות רצון הלקוח. כך יוצא שהדסק יודע להתחבר כאן בישראל ללקוח הפוטנציאלי, להבין ממנו במהירות וביסודיות מהם הצרכים המשפטיים שלו בארה"ב, מהם הטיעונים המשפטיים, החשיפה המשפטית ומהם הצרכים המשפטיים ובהישען על אלה לחבר את הישראלי לעורך דין בארה"ב, כזה המתאים בדיוק לצרכים, ולהבטיח כי עלויות הטיפול המשפטי יתיישבו עם היכולות של הלקוח ובנוסף ללקט מפי הלקוח את מלוא העובדות, המסמכים והטענות הנדרשים לטובת קידום כל מהלך משפטי בארצות הברית, להביא את כל אלה בצורה מתוקצרת, עניינית, משפטית וסדורה לעורך הדין בארה"ב ולדאוג לכך שאותו עו"ד ייכנס כמה שיותר לעניינים.

 

יתרה מזאת, משנקלט התיק אצל עורך הדין בארה"ב, ידע דסק משרדנו להמשיך ולהתנהל בשם הלקוח אל מול העו"ד, מתוך מטרה ללוות משפטית את המקרה, לפקח על הנעשה בארה"ב ולהבטיח כי כל הנדרש לטובת קידום התיק מתבצע לשביעות רצון הלקוח. פעילות הדסק האמריקאי של משרדנו תבטיח לישראלי קבלת מענה משפטי איכותי בפרקי זמן קצרים ובמחיר השווה לכל נפש. דסק ארה"ב של משרדנו יחסוך ללקוח שעות עבודה רבות ויקרות של עורך דין בארה"ב ויאפשר העברה יעילה, שוטפת ומקצועית של כל הטיעונים והעובדתיים והמשפטיים הנדרשים לטובת קידום אינטרס הלקוח. התקשרות מסוג זה, תאפשר לנו, להכין עבור העורך דין האמריקאי, כאן בישראל, את מרבית העבודה המשפטית, לעבד אותה ולרכז את המתחייב הימנה, מה שמעבר לכל האמור, יחסוך ללקוח הישראלי זמן, עוגמת נפש וכספים רבים.
 

התקשר אלינו עתה ואנחנו נכנס לפעולה 054-4251054 

עורך דין ארה

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.33 ע"י 12 גולשים

עשוי לעניין אתכם

מכירת בית / נכס אחר בארה"ב

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

פירמת משרדנו המורכבת מעו"ד ורו"ח יוצאי משרד המשפטים, רשויות מס ורשויות נוספות לצד המחלקה הכלכלית המיוחדת של משרדנו יידעו ללוות אותך הישראלי לטובת מימוש המתבקש בצורה חוקית ושקופה.

הסתבכות פלילית בארה"ב

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

הסתבכת בפליליים בארצות הברית? משרדנו יוכל לסייע בהקדם לך עם ייצוג וליווי משפטי של עו"ד ישראלי ואמריקאי המתמחים בדין הפלילי - לחץ כאן לכל הפרטים.

חוות דעת מומחה לדין האמריקאי

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו יידע לבחון את שנפסק בארה"ב, להתייחס לאמנות בין ישראל לארה"ב ולערוך עבור הלקוח/בית המשפט חוות דעת על לאפשרות לאכוף אותה פסיקה אמריקאית בישראל.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים