שירות נוטריוני באנגלית

השפה האנגלית הינה אחת השפות המדוברות ביותר בעולם - לפי הערכות מומחים, קרוב למיליארד בני אדם דוברים כיום את השפה האנגלית ולכן מסמכים רשמיים רבים נעשים בשפה זו.

השפה האנגלית הינה השפה הרשמית במדינות רבות: הודו, פקיסטן, פיליפינים, סינגפור, בריטניה, אירלנד, קנדה וכו'. השפה האנגלית יוצרת גשר בין דוברי שפות שונות והיא השפה השולטת ברמה בין-לאומית בתחומים מרכזיים ושונים בעולם העסקים, התקשורת וכדומה. בשל היות השפה האנגלית כה פופולרית,  היא  הרווחת בהסכמים רבים.

נוטריון בשפה האנגלית

נוטריון מוסמך לאמת חתימה על מסמך, לאשר שהחתום על מסמך בשם זולתו, היה מוסמך לכך, לאשר נכונותו של העתק מסמך, לאשר נכונותו של תרגום מסמך, לקבל ולאשר תצהיר והצהרה אחרת, לאשר שאדם פלוני חי, לאשר נכונותה של רשימת מצאי, לערוך העדה של מסמך סחיר, לערוך מסמך או לעשות בו פעולה אחרת כשהעריכה או עשיית הפעולה בידי נוטריון דרושה או מותרת על פי דין, לרבות דין של מדינת חוץ, או על פי מסמך אחר, להשתמש בסמכות של נוטריון ציבורי על פי דין אחר, לאמת הסכם ממון בין בני זוג, שנכרת לפני הנישואין. פעולה מן הפעולות המפורטות תעשה בידי הנוטריון כשהמסמך הנוטריוני דרוש לצרכי שימוש בחוץ לארץ.

נוטריון מוסמך באנגלית מאמת, מאשר ועורך מסמכים משפטיים. תפקיד הנוטריון הינו קריטי בתרגום מסמכים הן מאנגלית לעברית והן מעברית לאנגלית, מסמכים אלו מוגשים לבית המשפט ולכן עליהם להיות מדויקים. לכן כאשר יש צורך באישור נכונות תרגום של מסמך רשמי יש צורך בעו"ד נוטריון המוסמך בשפה זו מכיר את אוצר המילים הנרחב ואת דקויות השפה.  

כיצד אנו יכולים לסייע?

למשרדנו, המורכב מעו"ד יוצאי משרד המשפטים ומשרד האוצר, מחלקה נוטריונית המתמחה במתן שירותים נוטריונים בשפה האנגלית. למחלקה 50 שנות ניסיון במתן שירות נוטריוני אמין ומקצועי, בכל חלקי הארץ, במהירות וביעילות. בראש המחלקה עומדים עורך דין יאן רובינזון ועורכת הדין שרון פישמן.

התקשר אלינו עתה ותן לנו את האפשרות לקדם את עניינך הנוטריוני ללא דיחוי!
בטלפון: סניף ר"ג 03-6109100 | סניף חיפה 04-8147500 
דוא"ל – [email protected]

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

משרדנו ממשיך להתרחב - השופט בדימוס וקונסול כבוד בדימוס של פולין, עו"ד יאן רובינזון יעמוד בראש דסק פולין החדש

משרד עורכי דין דורון טיקוצקי קנטור גוטמן צדרבוים & SRFK ממשיך להתרחב ולגדול ומודיע כי השופט בדימוס וקונסול כבוד בדימוס של פולין , עו"ד יאן רובינזון המצטרף לפירמה כראש דסק פולין בשיתוף הכלכלנית רוית ברקוביץ אשר מלווה ומקדמת שיתופי פעולה עסקיים ישראלים מחוץ לישראל.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.