עו"ד לייצוג וביצוע עסקאות נדל"ן מסחרי בארץ ובחו"ל

מחלקת הנדל"ן המסחרי של משרדנו מייצגת חברות ועסקים רבים בעסקאות נדל"ן מניב בארץ ובחו"ל הנוגעות בין היתר למרכזי קניות, מלונות, משרדים, מרכזים מסחריים, חנויות, חניונים, מרכזים רפואיים, מתחמים לוגוסטיים, מבנים תעשייתיים, תחנות דלק ועוד.
 
הניסיון שנצבר במחלקת דיני הנדל"ן של משרדנו מאפשר ללקוחותינו למקסם את התועלת בכל עסקה. הידע הרחב שנרכש בזכות טיפול בעשרות עסקאות מקרקעין מכל סוג, מתבטא בפתרונות יצירתיים בכל פרויקט. ניסיוננו כולל בין היתר עסקאות מכר ושכירות של נכסים מסחריים ומניבים בישראל ובחו"ל, ייעוץ בהקמתם של פרויקטים מסחריים מורכבים למגוון רחב של מטרות ושימושים, וכן ליווי וקידום השקעות בנכסי נדל"ן מגוונים. במחלקה מיוצגים לקוחות רבים מסקטורים מגוונים ובהם חברות בנייה, יזמים, קבלנים, מוכרים וקונים, מוסדות פיננסיים, דיירים ובעלי נכסים בתחומי קניונים, מרכזי קניות, משרדים להשכרה, מלונות ועוד.
 
צוות עורכי הדין שלנו מומחים ביצירת הכנסות מנדל"ן מסחרי, דרך רווח הוני או הכנסות משכירות. נוסף על פעילותו בארץ, למשרדנו פעילות ענפה בתחום הנדל"ן המסחרי והמניב בחו"ל בכלל ובאירופה בפרט. כך למשל סניפי הפירמה הממוקמים ברומניה ובקפריסין, מעניקים לנו את האפשרות ללוות באופן צמוד עסקאות ופרויקטים המתבצעים בחו"ל.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.