מאת:


ייצוג משפטי עבור נהגים הנאשמים בעבירות נהיגה במהירות מופרזת

נכון להיום משטרת ישראל עושה כל שביכולתה לטובת איתור נהגים הנוהגים מעבר למהירות המותרת. לטובת האמור משטרת ישראל מפעילה מגוון רכב של עזרים ומיכשור מתקדם ובכלל זה מצלמות קבועות, אקדחי לייזר, דבורות ומיכשור נוסף לטובת איתור נהגים הנוהגים מעבר למהירות הקבועה בחוק. המשטרה אף מודעת למקומות בהם יש בנמצא סבירות למצוא נהגים הנוהגים במהירות גבוהה מהמותר ומשכך ממקמת היא שם את הציוד ואת הצוות הנדרש לטובת איתור אותם נהגים הנוהגים מעבר למהירות הקבוע בחוק.

 

לאמיתו של דבר, המשטרה גם מודעת לאפליקציית ה-WAZE ואחרות בהן נעשה שימוש על ידי נהגים רבים בישראל ואשר באמצעותן יכולים הנהגים לדעת על מיקומן של ניידות ומשכך בוחרת המשטרה, בדרכים משלה, לנקוט בשיטות מתקדמות, אם ליום ואם ללילה, לטובת עקיפת מגבלות אלה מה שמסייע לה לאתר את אותם נהגים הנוהגים בניגוד למהירות המותרת בחוק. כמובן ששעה בה נהג נתפס נוהג במהירות, נכנסות להן לתמונה הוראות חוק ופרוצדורה רבות, חלקן קיצוניות יותר וחלקן קיצוניות פחות. הוראות אלה יכולות להביא לידי סנקציה הנגזרת מהפער בין המהירות המותרת לבין זו שנמצאה בפועל. כך יוצא כי במקרים חריגים רשאית המשטרה אף לעצור את הנהג ולתפוס את רכבו, במקרים אחרים יכולה היא להסתפק בקנס ובהטלת נקודות אשר יש בהן בסופו של יום להביא לידי שלילה ו/או לידי קורס נהיגה מונעת.

 

כיצד אנחנו יכולים לסייע לך בנושא?

כאן בדיוק עו"ד אמיר בר דיין נכנס לתמונה - למשרדנו צוות המתמחה בייצוג נהגים הנתפסים נוהגים במהירות גבוהה ולא חוקית, את הצוות מוביל עו"ד אמיר בר דיין, צוות זה יודע לפעול בשם הנהג אל מול המשטרה בכל החזיתות ולעשות כל שניתן על פי דין לטובת הקטנת הנזק. צוות זה יודע לבחון את אופן תפעול המכשור האלקטרוני, אופן ביצוע הבדיקה, אופן עריכת הדו"חות ובהישען על מרכיבים אלה, כמו גם על אחרים נוספים, לעלות בשם הנהג את הטענות המתחייבות ולהביא לידי הקטנת הנזק הנגרם כתוצאה מההתנהלות האמורה.

 

צוות משרדנו המתמחה בדיני תעבורה, מציע לך הנהג לפנות אלינו מיד עם קרות המקרה ולתת לנו לטפל עבורך במשבר - 
אל תחכה, התקשר אלינו עתה ואנו נפעל במיידי לטובת קידום עניינך!

חייג עכשיו, נייד 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

ניהול סכסוכים בתחום הזכיינות

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

אדם רשאי להתקשר בהסכם מסחרי עם המעסיק שלו

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

בית המשפט העליון שב וקבע: אדם רשאי להתקשר בהסכם מסחרי עם המעסיק שלו ללא קשר להיותו עובד אצל אותו מעסיק...

מנכ"ל שפרש נמצא זכאי לדמי תיווך בגין עסקה שעליה נודע לו עוד במהלך כהונתו בחברה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

מנכ"ל של חברה נחשף להזדמנות עסקית במסגרת תפקידו ומעלה הזדמנות זו בפני הנהלת החברה, אך הנהלת החברה דוחה את הרעיון. כעבור זמן קצר פורש המנכ"ל מתפקידו ומציע את אותה ההזדמנות מחדש לחברה והפעם מבקש לשמש כמתווך בעסקה למימוש של אותה הזדמנות עסקית. החברה מקבלת את הצעתו של המתווך (המנכ"ל לשעבר) ובסופו של יום מתקשרת בעסקה שאותה היא דחתה זמן לא רב לפני כן.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.