מאת:


ייצוג משפטי עבור נהגים הנאשמים בעבירות נהיגה במהירות מופרזת

נכון להיום משטרת ישראל עושה כל שביכולתה לטובת איתור נהגים הנוהגים מעבר למהירות המותרת. לטובת האמור משטרת ישראל מפעילה מגוון רכב של עזרים ומיכשור מתקדם ובכלל זה מצלמות קבועות, אקדחי לייזר, דבורות ומיכשור נוסף לטובת איתור נהגים הנוהגים מעבר למהירות הקבועה בחוק. המשטרה אף מודעת למקומות בהם יש בנמצא סבירות למצוא נהגים הנוהגים במהירות גבוהה מהמותר ומשכך ממקמת היא שם את הציוד ואת הצוות הנדרש לטובת איתור אותם נהגים הנוהגים מעבר למהירות הקבוע בחוק.

 

לאמיתו של דבר, המשטרה גם מודעת לאפליקציית ה-WAZE ואחרות בהן נעשה שימוש על ידי נהגים רבים בישראל ואשר באמצעותן יכולים הנהגים לדעת על מיקומן של ניידות ומשכך בוחרת המשטרה, בדרכים משלה, לנקוט בשיטות מתקדמות, אם ליום ואם ללילה, לטובת עקיפת מגבלות אלה מה שמסייע לה לאתר את אותם נהגים הנוהגים בניגוד למהירות המותרת בחוק. כמובן ששעה בה נהג נתפס נוהג במהירות, נכנסות להן לתמונה הוראות חוק ופרוצדורה רבות, חלקן קיצוניות יותר וחלקן קיצוניות פחות. הוראות אלה יכולות להביא לידי סנקציה הנגזרת מהפער בין המהירות המותרת לבין זו שנמצאה בפועל. כך יוצא כי במקרים חריגים רשאית המשטרה אף לעצור את הנהג ולתפוס את רכבו, במקרים אחרים יכולה היא להסתפק בקנס ובהטלת נקודות אשר יש בהן בסופו של יום להביא לידי שלילה ו/או לידי קורס נהיגה מונעת.

 

כיצד אנחנו יכולים לסייע לך בנושא?

כאן בדיוק עו"ד אמיר בר דיין נכנס לתמונה - למשרדנו צוות המתמחה בייצוג נהגים הנתפסים נוהגים במהירות גבוהה ולא חוקית, את הצוות מוביל עו"ד אמיר בר דיין, צוות זה יודע לפעול בשם הנהג אל מול המשטרה בכל החזיתות ולעשות כל שניתן על פי דין לטובת הקטנת הנזק. צוות זה יודע לבחון את אופן תפעול המכשור האלקטרוני, אופן ביצוע הבדיקה, אופן עריכת הדו"חות ובהישען על מרכיבים אלה, כמו גם על אחרים נוספים, לעלות בשם הנהג את הטענות המתחייבות ולהביא לידי הקטנת הנזק הנגרם כתוצאה מההתנהלות האמורה.

 

צוות משרדנו המתמחה בדיני תעבורה, מציע לך הנהג לפנות אלינו מיד עם קרות המקרה ולתת לנו לטפל עבורך במשבר - 
אל תחכה, התקשר אלינו עתה ואנו נפעל במיידי לטובת קידום עניינך!

חייג עכשיו, נייד 054-4251054

עבירות נהיגה במהירות מופרזת

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

גירושים בעקבות מגפת הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

המתח הנגזר מהמגפה, מהמחלה, מהחובה לשמור ולהקפיד, הלחץ הכלכלי, הרצון לשמר את מקור הפרנסה וכו', כל אלה רק הוסיפו לחצים והביאו זוגות רבים למצבים חדשים, שונים מאלה אשר היו מכירים בעבר.

הקורונה בבחינת נסיבות לא צפויות לעניין סיכול חוזה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); צביה שיף, עו"ד

התפרצות הקורונה הינה בבחינת נסיבות שלא ניתן היה לצפותן לעניין סיכול חוזה: אמירה חשובה של בית המשפט המחוזי בסוגיה אקטואלית שעולה במלוא העוצמה סביב הסגר השלישי - הפרות הסכמים בשל משבר הקורונה.

להתכונן משפטית וכלכלית ליום של אחרי הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); צביה שיף, עו"ד

"חגיגת החיסונים" בארץ מפיחה בכולנו תקווה שהנה יש אור בקצה המנהרה אליה נכנסנו עם פרוץ מגפת הקורונה - אך יש לזכור כי ישנן השלכות רבות להכרזה על סיום תקופת המשבר הרשמי בישראל, השלכות שעלולות להיות פליליות או טומנות בחובן עלות גבוהה וחשוב לפעול מבעוד מועד ולהיערך בהתאם.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם