מאת:

קנייה, מכירה או השכרת יאכטה בארץ / בחו"ל בסיוע עו"ד מומחה במשפט ימי

משרדנו מורכב משורה של עורכי דין, רואי חשבון וכלכלנים להם התמחות ייחודית בכל הקשור בדין הימי בכלל ובדין הקשור במכירה ו/או קנייה ו/או השכרה של יאכטות. בנוסף, למשרדנו שורה של עו"ד ורו"ח להם בקיאות מס, הם עצמם יוצאי רשויות המס ומשכך, יש להם את הבקיאות והניסיון בטיפול המס הקשור בעסקאות מעולם הספנות ו/או היאכטות ובכלל, אם אל מול המכס, אם אל מול מע"מ ואם אל מול כל רשות מס אחר.


מחלקת הספנות שבמשרדנו, המתמחה בתחום, מורכבת מעורכי דין יוצאי חיל הים, קצינים בכירים במיל', אשר בחרו לנתב את בקיאותם המשפטית לעבר התמקצעות בתחום המשפט הימי. בקיאות מומחי משרדנו בדין הימי, בשילוב עם בקיאותם והבנתם בכלי שיט ממש, תפעול כלי שיט, השטה, ביטוחים ימיים וסיכונים בפוטנציה, מסייעים לנו לייצג לקוחות בתחום נאמנה, בעלי יאכטות, רוכשי יאכטות וכו' ולהבטיח את אינטרס הלקוח. צוות עורכי הדין מטעם משרדנו המתמחה במשפט ימי ידע לבצע כל מהלך משפטי עבורך הלקוח במקצועיות נטולת פשרות, תוך התייחסות למכלול השיקולים הרלוונטיים לעסקה, אם ברמת התפעול של הכלי, ברמת התחזוקה וברמות משפטיות-מסחריות ובכלל זה שיקולי מס, דגל זר, רכישת כלים הנמצאים בבעלות זרה, התנהלות מול רשות המכס בישראל, התמודדות עם סוגיות מע"מ, התנהלות מול מועדוני היאכטות בישראל, רישום בעלות בארץ או בחו"ל ונקיטה בכל פעולה, לרבות בחינה הנדסית של הכלי, לטובת הבטחת עסקה בדוקה ונכונה.

 

התקשר עתה לעו"ד אלי דורון, ניפגש לכוס קפה ונקדם המתחייב!
עו"ד אלי דורו
ן  054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.25 ע"י 4 גולשים

עשוי לעניין אתכם

רכישת יאכטה ו/או כלי שייט אחר באמצעות חברה זרה

מאת: אלי דורון, עו"ד

רכישת יאכטה מצריכה התמחות ובקיאות משפטית ייחודית, שכן עצם הרכישה ועצם בחינת תקינות הכלי ו/או התחזוקה של היאכטה נוגעים במקבץ סוגיות משפטיות הייחודיות למשפט הימי - קראו כאן בהרחבה בנושא.

בין איי קומורו למשט המרמרה

מאת: אלי דורון, עו"ד; ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); יואב הריס, עו"ד

פורסם בעיתון "המטען" מהדורת האינטרנט, ביום 21.7.2013. נשיא בית הדין הפלילי הבינלאומי בהאג ה – ICC או ה- International Criminal Court, סונג-סאנג-היון, הורה על מינוי הרכב של שלושה שופטים שיבחן הליך מקדים לנקיטת הליך פלילי כנגד ישראל בגין אירועי "משט המרמרה" הטורקי.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.