מאת:

משרדנו מורכב מעורכי דין ורואי חשבון יוצאי רשויות מס הכנסה וגופים חוקרים אגרסיביים אחרים, להם הידע והיכולת להתמודד באופן נחרץ במגוון רחב ביותר של סכסוכים עסקיים ולהביא לך הלקוח תוצאות מהירות, אשר גם אותך יפתיעו.

משרדנו ידע ללמוד במהירות את העובדות על הנפשות הפועלות, לרכז במהירות את כל הנתונים העסקיים והחשבונאיים, להפעיל גורמים נוספים נדרשים, היה ונדרש, ובהישען על כל אלה לבנות עבורך אסטרטגיה משפטית מנצחת, כזו החושבת באופן יצירתי מחוץ לקופסא, כזו היודעת לפתור עבורך את הבעיות העסקיות ואת הסכסוך, במינימום זמן ובמינימום עלות. משרדנו טיפל ומטפל במאות סכסוכים עסקיים - הרגישות הגלומה באלה ברורה. אנו מבינים את המורכבות ואת הרגישות אם ברמה העסקית נטו, אם בהתנהלות מול הבנקים העלולים לסגור את האשראי עקב הסכסוך, אם בהתנהלות בתוך המשפחה ואם במגוון מישורים אחרים, לרבות חשיפה אל מול רשויות מס ועוד. הניסיון אותו צברנו ב-20 שנות עבודה וייצוג של מאות לקוחות עסקיים, מאפשר לנו לבנות עבורך אסטרטגיה יצירתית, חכמה ומתוחכמת האמורה לקרב אותך לעבר היעד במהירות וביעילות. המטרה שלנו היא אחת - לפתור עבורך את הבעיה מבלי להגיע לתביעות ומבלי להגיע להתדיינות משפטית ממושכת. בחלק גדול של המקרים אנו מצליחים לגרום לצד האחר להבין כי נכון וכדאי לו לפתור את הבעיה במהירות, בשקט וללא הליך משפטי. באותם מקרים, אנו מסיימים המחלוקת בדרך של הסדר או ההסכם המתיישב עם האינטרס של הלקוח. רק אם אין ברירה, נגיע לבית משפט ושם נעשה המוטל עלינו, ללא רחם, עם "דם בעיניים וסכין בין השיניים", לטובת קידום ענייך. כל ההתנהלות שלנו מולך מבוססת על דיסקרטיות וכל מטרתה היא לקדם את האינטרסים שלך בדיסקרטיות וללא דיחוי.
 

 
בקיאותנו המשפטית והחשבונאית, כמו גם הניסיון שצברנו מייצוג גופים אגרסיביים כמו חקירות מס הכנסה וגופים אחרים, עוזרת לנו להביא לך הלקוח את המענה הטוב ביותר. משרדנו מתנהל כמכונת מלחמה מהירה ומקצועית, כמו טיל רודף מטרה, נפעל בכל הכוח אל מול הגורמים הבעייתיים עד לתוצאה. לא נעצור ולא נרגע עד לכיבוש היעד, כי אין דרך אחרת - עם קבלת הטיפול נקים צוות לוחמה משפטית/חשבונאית, המורכב מעו"ד ורו"ח מקצוענים, שיפעל משפטית למען עניינך - משרדנו יעשה הכל לשם הפיכתך לעוד לקוח מרוצה של הפירמה.

נעשה הנדרש על מנת שהבעיה שלך תיפתר לשביעות רצונך המלאה. התקשר אלי עתה, אל תהסס - נפגש לכוס קפה לא מחייב ונקדם הנדרש! עו"ד אלי דורון 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 4 גולשים

עשוי לעניין אתכם

סכסוך בין מזכה לזכיין - סוף מעשה במחשבה תחילה

מאת: אלי דורון, עו"ד

היעדרו של הסדר חקיקתי מלא לגבי מודל הזכיינות מותיר בידי המזכה את היכולת להכתיב ולקבוע תנאים בהסכם הזכיינות אשר ספק רב אם היו מתאפשרים בהינתן הסדר מעין זה, ולמגינת הלב- יודעים מזכים רבים לנצל לאקונה חקיקתית זו לטובתם.

"הפרדת כוחות" בחברה פרטית לעומת פירוק שותפות

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

מהי הדרך להיפרדות בין בעלי מניות שהסתכסכו ושהיחסים ביניהם הגיעו לכדי אובדן אמון?.. זוהי השאלה אשר נדונה בפסק דין חדש של בית המשפט המחוזי בתל אביב

האם שותף חדש המצטרף לעסק קיים חייב בחובות הקודמים של העסק?

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

שותף חדש מצטרף לעסק קיים כאשר לעסק חובות עבר כלפי נושים שונים, האם הוא חב בחובות העבר של אותו עסק קיים אשר הצטברו בתקופה שלפני הצטרפותו? זוהי השאלה אשר נדונה בפסק דינו של בית המשפט המחוזי בירושלים אשר ניתן לאחרונה במסגרת ערעור על פסק דינו של בית משפט השלום

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.