מאת:


ייצוג ישראלים המבקשים לרכוש במשותף נכס נדלן בחו"ל

ישראלים רבים מבינים כי ישנו פוטנציאל גדול ברכישת נכסי נדלן בחו"ל - חלק מבקשים לרכוש נכס נדל"ן, להשביחו ולמכור אותו מייד אחר כך ברווח ויש המעדיפים לרכוש נכס, להשביחו ולהשכירו - כל אחד והמודל העסקי שלו לצד המדינות אליהן הוא התחבר ובהן מצא הפוטנציאל הכלכלי האטרקטיבי עבורו.

 

במסגרת זו יוצא, לא אחת, כי לטובת מיקסום הפוטנציאל מתעורר הצורך בהתאגדות של קבוצת אנשים, אשר ביחד יעמידו את ההון העצמי הנדרש לטובת ביצוע העסקה ויוציאו את המיזם אל הפועל. כך יוצא שישראלים רבים מקימים סוג של קבוצת רכישה ו/או קרן נדל"ן, המורכבת ממקבץ שותפים, לפעמים מכרים או חברים, אשר ביחד מחליטים להגשים פוטנציאל, לאתר נכסי נדל"ן אטרקטיביים וביחד לבצע מהלך עסקי. קורה כי הגורם המנהל את הקבוצה הוא זה שמרכז את האנשים והוא זה שגם גובה מכלל האנשים תשלומים בגין ניהול הקבוצה, השבחת הנכס וכדומה ויש מאידך מצבים בהם מספר חברים, בדרך כלל מצומצם, מחליטים יחדיו במאמץ משותף לנסות את מזלם, לאתר נכס ולבצע את העסקה אותה הם מבקשים לקדם. עסקאות אלה, בכדי שיצליחו, חייבות לעמוד בשורה של פרמטרים המתחילה באמינות של הנוגעים והמנהלים את הקבוצה, לאחר מכן בחינת העיסקה ואימות הפוטנציאל הגלום בה ושלישית בחינת חבות המס הצפויה בגין מימוש הנדל"ן ברווח ו/או ביצוע המהלך.

 

כיצד אנחנו יכולים לסייע בעניין?

לשם הבטחת כל אלה ובעיקר על מנת להבטיח התקשרות שקופה וחוקית, המבוססת על נדל"ן נקי מעיקולים ושיעבודים בשילוב תכנון מס נכון, נדרשת בקיאות משפטית. משרדנו, המורכב מעו"ד, רו"ח וכלכלנים יוצאי רשויות מס, מתמחה בבנייה של קבוצות מסוג זה ו/או בייצוג חברים בקבוצות מסוג זה. משרדנו יידע לפעול בשם הקבוצה ו/או בשם היזמים ו/או בשם מי מהמשקיעים לטובת עריכת הסכמים מקצועיים המגלמים ניסיון עבודה בן עשרות שנים, העמדת בטוחות, בחינת הזכויות, בניית תכנון מס ונקיטה בכל פעולה נדל"נית נדרשת – לשם הבטחת התנהלות מקצועית כנדרש.  

רכישת נדלן משותף בחו

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.66 ע"י 3 גולשים

עשוי לעניין אתכם

העברת נכס מקרקעין לנאמנות

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח), בת-אל עובדיה, עו"ד; לידור עמר, משפטן

החל בשלב בו נוצרת הנאמנות, ולאור השוני וחוסר הבהירות בין הוראות הדין לעמדת רשות המיסים בעניין, מתעוררות שאלות רבות אשר יש לתת עליהן את הדעת - לדוגמא, האם יצירת הנאמנות מהווה אירוע מס? בהנחה שכן, האם אירוע שכזה יהיה חייב במס או שמא פטור?

רכישת דירה בזמן קורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); לידור עמר, משפטן

נגיף הקורונה (COVID-19) הגיח אל עולמנו בתחילת שנת 2020 והביא עמו סט של כללים חדשים בעולם כולו ובעולם הנדל"ן בפרט - מדריך זה, מטרתו להתוות את עשרת הדיברות למעוניין ברכישת דירה בתקופת משבר הקורונה.

רכישת / מכירת דירה בימי הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו יודע להיכנס במהירות לפרטי העסקה, לבצע את כלל הבדיקות הנדרשות לטובת הבטחת השלמת עסקה ברורה חלקה ונקייה ובנוסף לייעץ לך, הרוכש או המוכר, בכל הקשור לשיקולי המס.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים