מאת:

ייצוג ועדי בתים מול יזמי תמ"א 38 

למשרדנו, המורכב מעו"ד, רו"ח וכלכלנים ידע וניסיון ספציפי בייצוג ועדי בתים או פרטים המבקשים לקדם עסקאות תמ"א באמצעות יזמים מעולם הנדל"ן.

משרדנו הינו מהחלוצים בתחום והלכה למעשה אנו, באמצעות צוות של 75 עורכי דין ממשרדנו, מטפלים ומלווים למעלה מ–100 עסקאות תמ"א, הכול לטובת קידום והוצאה לפועל של עסקאות ראויות, המבוססות על בניה איכותית ועל עמידה דקדקנית על ההסכמות ועל המתחייב לטובת שמירה על שביעות רצון הדיירים. משרדנו מודע לכך כי עולם זה נתון לפרצות רבות וכי קידום התנהלות לא מקצועי עלול לפגוע קשות בדיירים ולהביא לידי פגיעה קשה בקניינם ו/או לפגוע ביכולת של אלה למקסם את ההזדמנות החד פעמית להשביח את הנדל"ן שבבעלותם באופן אופטימאלי.

נטרול מלכודות וקומבינות שונות

ניסיוננו הרב מלמד כי התנהלות בתחום התמ"א רוויה מלכודות סמויות הקשורות בשורה של מרכיבים, החל מ-"קומבינות" בין הדיירים, בינם לבין עצמם, וחלה בחוסן הכלכלי של היזם, ניסיונו ויכולתו להוציא את הפועל את המיזם באופן בו הדיירים אכן יקבלו את המקסימום הניתן בנסיבות, תוך נטרול מצבים בהם המרוויחים העיקרים הם דווקא היזמים ו/או חלק מהדיירים המקורבים ליזמים המובאים, על חשבון שאר הדיירים.

משרדנו, ידע לבצע את הבדיקות הנכונות, לאגד נכונה את הדיירים ולקדם עבורם בבטחה מתחייב את העסקה האמורה, להשביח את הונם ולשפר את רמת מחייתם, במינימום זמן ובאפס עוגמת נפש.

התקשרו עתה ותנו לנו לשמור עליכם!
עו"ד אלי דורון  054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

1 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

עריית ירושלים ניסתה לחייב יזמים בהיטל השבחה בגין תמ"א 38

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

ביה"מ חסם ניסיון של עיריית ירושלים לחייב יזמים בהיטל השבחה בגין תמ"א 38

זכויות בניה בבית משותף

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

כפי שנקבע בפסק דין פריד, גם אם אתם גרים בבית משותף שבו כל זכויות הבניה הוצמדו ליחידה אחת (או למספר מוגבל של יחידות) - אין הדבר מונע מדיירי הבניין לממש...

פינוי בינוי: המדריך המעודכן לשנת 2020

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); בת-אל עובדיה, עו"ד; לידור עמר, משפטן

המדריך המעודכן לשנת 2020 בכל הנוגע להליכי פינוי-בינוי בישראל, מסלולים עיקריים ותנאים מקדמיים, כולל עדכון לגבי הפחתת הרוב הנדרש לביצוע פרויקט פינוי בינוי, לחצו כאן.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.