מאת:


ייצוג ועדי בתים מול יזמי תמ"א 38 

למשרדנו, המורכב מעו"ד, רו"ח וכלכלנים ידע וניסיון ספציפי בייצוג ועדי בתים או פרטים המבקשים לקדם עסקאות תמ"א באמצעות יזמים מעולם הנדל"ן.

משרדנו הינו מהחלוצים בתחום והלכה למעשה אנו, באמצעות צוות של 75 עורכי דין ממשרדנו, מטפלים ומלווים למעלה מ–100 עסקאות תמ"א, הכול לטובת קידום והוצאה לפועל של עסקאות ראויות, המבוססות על בניה איכותית ועל עמידה דקדקנית על ההסכמות ועל המתחייב לטובת שמירה על שביעות רצון הדיירים. משרדנו מודע לכך כי עולם זה נתון לפרצות רבות וכי קידום התנהלות לא מקצועי עלול לפגוע קשות בדיירים ולהביא לידי פגיעה קשה בקניינם ו/או לפגוע ביכולת של אלה למקסם את ההזדמנות החד פעמית להשביח את הנדל"ן שבבעלותם באופן אופטימאלי.

נטרול מלכודות וקומבינות שונות

ניסיוננו הרב מלמד כי התנהלות בתחום התמ"א רוויה מלכודות סמויות הקשורות בשורה של מרכיבים, החל מ-"קומבינות" בין הדיירים, בינם לבין עצמם, וחלה בחוסן הכלכלי של היזם, ניסיונו ויכולתו להוציא את הפועל את המיזם באופן בו הדיירים אכן יקבלו את המקסימום הניתן בנסיבות, תוך נטרול מצבים בהם המרוויחים העיקרים הם דווקא היזמים ו/או חלק מהדיירים המקורבים ליזמים המובאים, על חשבון שאר הדיירים.

משרדנו, ידע לבצע את הבדיקות הנכונות, לאגד נכונה את הדיירים ולקדם עבורם בבטחה מתחייב את העסקה האמורה, להשביח את הונם ולשפר את רמת מחייתם, במינימום זמן ובאפס עוגמת נפש.

התקשרו עתה ותנו לנו לשמור עליכם!
עו"ד אלי דורון  054-4251054

ייצוג ועדי בתים מול יזמי תמ

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

1 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

פינוי בינוי: המדריך המעודכן לשנת 2020

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); בת-אל עובדיה, עו"ד; לידור עמר, משפטן

המדריך המעודכן לשנת 2020 בכל הנוגע להליכי פינוי-בינוי בישראל, מסלולים עיקריים ותנאים מקדמיים, כולל עדכון לגבי הפחתת הרוב הנדרש לביצוע פרויקט פינוי בינוי, לחצו כאן.

מדריך לוועד הבית בטרם התקשרות עם יזם בפרויקט פינוי בינוי

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); בת-אל עובדיה, עו"ד; לידור עמר, משפטן

מדריך מיוחד לוועד הבית בטרם התקשרות עם יזם בפרויקט פינוי בינוי - על שלבי ההתארגנות, חתימה על מסמכי טרום הסכם, בחירת היזם וכל מה שחשוב לדעת בנושא, קראו כאן.

שינוי מדיניות בפרויקטים של פינוי ובינוי

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); בן מוגרבי, עו"ד; דנה מקמל, משפטנית

לאחרונה החלה מגמה לפיה הרשויות המקומיות מסדירות וקובעות מדיניות תכנונית בתחום בה יש להקטין את תוספת השטח של הדירות החדשות אותה מקבלים הדיירים בפרויקטים של פינוי בינוי בתמורה לדירותיהם הישנות.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים