חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

מחלקת מס אזרחי

מחלקת המס האזרחית של משרדנו מורכבת מעו"ד, כלכלנים, רואי חשבון ויועצי מס, חלקם יוצאי רשויות המס ומשרד המשפטים, להם ניסיון עשיר בן עשרות שנים בטיפול בסוגיות מס ישראלי אזרחי.

למחלקה ניסיון עשיר ביותר בכל הקשור בייצוג ובייעוץ לישראלים, פרטיים וחברות, בעניינים הקשורים במס ישראלי. לזכות המחלקה עשרות פסקי דין תקדימיים, במסגרתם שכנע משרדנו את בתי המשפט כי עמדת לקוחות המשרד היא הנכונה ומשכך יש ליישמה ולהעדיפה על פני עמדת רשות המס. המחלקה מטפלת במגוון רחב של ענייני מס, ביצירתיות ובמקצועיות נטולת פשרות, בדיסקרטיות ובנאמנות מוחלטת ללקוח, הכל מתוך מגמה לקדם את עניינו של הלקוח ולהביא לידי מינימום מס לתשלום, בשקיפות ובהתאם להוראות החוק.

שירותי מחלקת המס האזרחי

השירותים הניתנים על ידי המחלקה כוללים בין היתר:

  • ייעוץ מס לפרטיים ועסקים במסגרת התנהלותו השוטפת של העסק ואם לטובת מטרה ספציפית כמו קידום עסקה ו/או מהלך עסקי ו/או רכישה ו/או ביצוע שינוי ו/או מהלך אחר.
  • מתן חוות דעת משפטיות התומכות באסטרטגיית מס ו/או בהתנהלות כזו או אחרת של הלקוח וזאת על מנת להבטיח התנהלות חוקית ושקופה ולטובת נטרול חשיפות פלילית.
  • ליווי רואי חשבון ויועצי מס מטעם הלקוח לטובת הגשת דיווחים שנתיים ו/או דיווחים אחרים עבור הלקוחות וגיבוי אלה בכל שנדרש משפטית לשם הצגת עמדת מס בשקיפות ומבלי שעצם הדיווח ייצר קושי משפטי ו/או בעיית מס.
  • הוצאת פרה – קבלת רולינגים (החלטה מראש) מהמחלקות השונות בהנהלת רשות המס ו/או גיבוש הסכמות אחרות עם הנהלת רשות המס ו/או לשכות משפטיות ו/או גורמים אחרים ברשות המס, לטובת הכרה מראש של עמדת הלקוח, באופן התנהלותו ובחבות המס שהלקוח סבור כי עליו לשאת.
  • ניהול מחלוקות שונות מול רשויות המס, אם בדרך של התנהלות מול מפקחי המס ואם בדרך של התנהלות מול הנהלת רשות המס ו/או לשכות משפטיות.יתכן והמחלוקת תהא אזרחית בלבד ויתכנו מצבים בהם המחלוקת האזרחית שלובה בעניינים פליליים.
  • ניהול מגעים והליכים שומתיים בפני רשויות המס ו/או פקידי השומה ו/או מנהל מע"מ ו/או מנהל מס שבח, אם בשלבים ראשונים (שלב א) ואם בשלבים מתקדמים (שלב ב), לרבות התנהלות מול לשכות משפטיות וזאת במטרה להביא לידי פתרון מהיר ומוצלח ולגיבושו של הסכם שומה המתיישב עם האינטרסים של הלקוח.
  • הגשת ערעורים לבית המשפט על החלטת רשות המס וניהול ערעורי מס הכנסה ו/או ערעורי מע"מ ו/או עררי מס שבח, במטרה להביא לידי ביטול דרישות מס וקבלת עמדת לקוח המשרד. לזכות משרדנו אין ספור הצלחות ותקדימים, חלקם במסגרת הסכמים שהתגבשו לאחר הגשת ערעור וחלקם במסגרת פסקי דין סופיים.
  • הגשת ערעורי מס בפני בית המשפט העליון וזאת במטרה לשמור על שנקבע על ידי בית המשפט המחוזי או מתוך מגמה להביא לידי התערבות בית המשפט העליון בקביעת בית המשפט המחוזי.
  • בלימה של הליכי גביה הננקטים כנגד נישומים על ידי רשויות המס, אם בדרך של מגעים והסדרים מול פקידי השומה השונים ואם בדרך של פניה לבית המשפט.
  • הכשרת הון לא מדווח ו/או הון שחור וזאת באמצעות הליך של גילוי מרצון ו/או הליכים אחרים הנדרשים לטובת נטרול חשיפה פלילית והבטחת התנהלות חוקית ושקופה.

מענה מקצועי, אישי ומיידי

מחלקת המס של משרדנו דוגלת בהתנהלות אישית, אינטימית ומיידית, כזו המודעת ללחץ הנפשי והחשיפה בו נמצא הלקוח.

מחלקה זו, באמצעות שותפי המשרד, תדאג לתת ללקוח מענה מקצועי, חם ואישי במינימום זמן ובמינימום עלות. למחלקתנו זו ניסיון של עשרות שנים ואין ספור הצלחות המעידות על היכולת הבלתי מעורערת של המחלקה. אנו רואים בלקוח נכס עליון ומשכך נעשה כל שניתן על מנת להביא לידי פתרון עניינו במקסימום הצלחה.

 

דיני מסים

תכנון וייעוץ מס

הסכם יורשים פטור מס

תביעת פטור מס לנכים

מס הכנסה אזרחי

מע"מ אזרחי

מחלקות

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס