מאת:

ליווי ישראלים המבקשים למכור בית ו/או נכס אחר שבבעלותם בארה"ב

נכון לתקופה בה אנו נתונים, במיוחד בשעת מגפה ומשבר כלכלי, ישראלים רבים מקבלים החלטה בדבר מכירה של בתים פרטיים ו/או חברות ו/או נכסים אחרים אשר בבעלותם בארה"ב - לפעמים מדובר בנכסים שהישראלים עצמם רכשו בארה"ב לטובת השקעה או למטרה אחרת ולפעמים מדובר בנכסים שהישראלי קיבל או זכאי לקבל עקב ירושה ופטירה של קרוב אשר לו היה נכס בארה"ב אותו הוא הוריש לישראלי.
 
בחלק מהמקרים הנכסים בארה"ב מוחזקים על ידי חברות שקופות, ובחלק אחר של המקרים מוחזקים הם בידי גופים אחרים או באופן פרטי. בכל אותם מקרים, מתחייבת התנהלות מסודרת ושקולה הלוקחת בחשבון הן את החובות על פי הדין האמריקאי והן את אלו הקיימות לפי הדין הישראלי. יתרה מזאת, בחלק מהמקרים הנכס אותו מבקשים למכור, לא דווח בארץ ו/או ההכנסות שהפיק בעבר לא דווחו, מה שמחייב, בטרם מימושו, הסדרת הנושא מול רשויות המס "והכנתו" למימוש ומכירה. כמובן שכל מימוש של נכס בארה"ב על ידי תושב ישראל מחייב טיפול הן אל מול הרשויות בישראל והן אל מול הרשויות בארה"ב והכל על מנת להבטיח התנהלות חוקית ושקופה בשתי המדינות. מימוש של נכס בארה"ב, במיוחד כשהכל נעשה מרחוק ותוך הפעלת גורמים מרחוק הופכת את ההליך ליותר מורכב, מה שמחייב בחירה זהירה של האנשים המתאימים ביותר למשימה. יש בנמצא "נוכלים" רבים ולכן חשוב לעשות הכל על מנת להבטיח כי לא יעשו טעויות, כי הנכס ימומש בתמורה המרבית וכי הכל יתנהל בשקיפות וללא כל טעויות מיותרות. לשם כך פירמת משרדנו המורכבת מעו"ד ורו"ח יוצאי משרד המשפטים, רשויות מס ורשויות נוספות לצד המחלקה הכלכלית המיוחדת של משרדנו יידעו ללוות אותך הישראלי לטובת מימוש המתבקש בצורה חוקית ושקופה. ככל ומדובר הוא בהתנהלות הנוגעת בדין הישראלי, עורכי הדין בפירמה יידעו לתת לך את המענה הישראלי וככל ומדובר בהתנהלות משפטית על אדמת ארה"ב, החברה הכלכלית-עסקית של משרדנו תדע לתת לך את המענה, וזאת תוך הפעלת עורכי דין אמריקאים ואנשי מקצוע אחרים אשר נדע לאתר עבורך ויתקשרו עמך ישירות לטובת קידום המתחייב, תוך שמירה על עקרונות של חוקיות ושקיפות בכל המדינות המעורבות.
 
יובהר כי פירמת משרדנו יודעת לתת את המענה המשפטי הנדרש על פי הדין הישראלי. החברה הכלכלית של משרדנו תדע ללוות אותך עסקית ובמסגרת זו לשלב במהלך עו"ד ואנשי מקצוע אמריקאים אשר יתקשרו עמך עצמאית וישלימו את המתבקש, על סמך התקשרות חוזית ישירה מולך, לטובת קידום עניינך במהירות, בחוקיות ובמינימום עלות. נוסיף כי על צוות פירמת משרדנו ועל צוות החברה הכלכלית נמנים גם עו"ד אמריקאים, להם ניסיון רב בכל הקשור להתנהלות העסקית הנדרשת בארה"ב ולכן להם היכולת לחבר אותך לגורמים המתאימים ביותר בארה"ב לטובת השלמת הפאזל והשלמת השירות באופן אופטימאלי, עד להבאת התמורה הכספית לארץ.
 
צור קשר ואנו נקדם המתחייב במיידי, ניתן ליצור קשר ישירות עם עו"ד אלי דורון 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.66 ע"י 3 גולשים

עשוי לעניין אתכם

הסתבכות פלילית בארה"ב

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

הסתבכת בפליליים בארצות הברית? משרדנו יוכל לסייע בהקדם לך עם ייצוג וליווי משפטי של עו"ד ישראלי ואמריקאי המתמחים בדין הפלילי - לחץ כאן לכל הפרטים.

חוות דעת מומחה לדין האמריקאי

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו יידע לבחון את שנפסק בארה"ב, להתייחס לאמנות בין ישראל לארה"ב ולערוך עבור הלקוח/בית המשפט חוות דעת על לאפשרות לאכוף אותה פסיקה אמריקאית בישראל.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.