מאת:

חוות דעת משפטיות על הדין האמריקאי בסיוע עו"ד אמריקאי ועו"ד ישראלי

על צוות משרדנו נמנים עורכי דין בעלי רישיון לעסוק בעריכת דין בישראל ובארה"ב, עורכי דין אשר להם רישיונות לעסוק בדין האמריקאי ובדין הישראלי וכן עו"ד אשר שימש בעברו כקונסול ארה"ב בישראל ועוד. צוות משפטי זה יודע הן את הדין הישראלי והן את הדין האמריקאי על בוריו ומשכך מסוגל הוא לתן חוות דעת משפטיות בנוגע לעניינים הנוגעים להליכים משפטים המתקיימים בישראל, להציג את המצב המשפטי בצורה ברורה ומדויקת בפני הערכאות בישראל ובמידת הצורך אף להיחקר על כך בפני בית המשפט ו/או כל גורם נדרש אחר.

 

כך יוצא שמשרדנו מתמחה במתן חוות דעת משפטיות באשר לדין האמריקאי והדין הישראלי בכל הקשור לדיני ירושה ובמסגרת זו, שעה בה מתעוררת שאלה משפטית באשר לדין החל על נכס כזה או אחר, על צוואה כזו או אחרת ו/או על מצב בו כלל לא הושארה צוואה - יידע משרדנו לנתח את מכלול העובדות ולתן לגורמים הרלוונטיים את הנתונים הנדרשים לטובת הצגת תשתית משפטית שקופה, חוקית ומלאה, כזה אשר תאפשר לבית המשפט לקבל את ההחלטות בצורה הברורה ביותר. בדיוק באותה מידה, יידע משרדנו לתן חוות דעת בנוגע למקרים בהם ניתנת פסיקה אמריקאית כנגד גורם ישראלי המבקש לאכוף את אותו פסק דין בישראל. משרדנו יידע לבחון את שנפסק בארה"ב, להתייחס לאמנות בין ישראל לארה"ב ובהישען על כל הפרמטרים הקיימים לערוך עבור הלקוח ו/או עבור בית המשפט חוות דעת המתייחסת לאפשרות או אי האפשרות לאכוף את אותה פסיקה אמריקאית בישראל .
 

אנו מזמינים אותך לפנות למשרדנו ואנו נדע לתן לך את המענה במיידי!
התקשר עתה לעו"ד אלי דורון 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.5 ע"י 4 גולשים

עשוי לעניין אתכם

מכירת בית / נכס אחר בארה"ב

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

פירמת משרדנו המורכבת מעו"ד ורו"ח יוצאי משרד המשפטים, רשויות מס ורשויות נוספות לצד המחלקה הכלכלית המיוחדת של משרדנו יידעו ללוות אותך הישראלי לטובת מימוש המתבקש בצורה חוקית ושקופה.

הסתבכות פלילית בארה"ב

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

הסתבכת בפליליים בארצות הברית? משרדנו יוכל לסייע בהקדם לך עם ייצוג וליווי משפטי של עו"ד ישראלי ואמריקאי המתמחים בדין הפלילי - לחץ כאן לכל הפרטים.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.