מאת:

הגשת תביעת נזיקין בארצות הברית בסיוע עו"ד אמריקאי וליווי עו"ד ישראלי

ישראלים רבים זכאים לתבוע בארצות הברית גורמים מזיקים כאלו ואחרים, וזאת על סמך תביעות נזיקין על פי הדין האמריקאי. הדרך היעילה ביותר להשיג תוצאה משפטית טובה ומהירה היא רק באמצעות עו"ד אמריקאי / עורך דין בארה"ב. העילה לתביעת נזיקין בארה"ב יכולה להיות מגוונת ולנבוע מתאונה, נפילה, חבלה, רשלנות רפואית, התנהלות לא תקינה, הטרדה, יחס לא הולם ומעוד אין ספור סיבות מגוונות אחרות.
 
על פי הדין בארה"ב, תביעות נזיקין מזכות את התובע בפיצויים אשר לרוב עולים במאות אחוזים על המקובל בישראל ומשכך, שעה בה מתעוררת עילת תביעה שכזו, אין סיבה שלא לממש אותה ובכל הכוח. התביעות יכול שיוגשו כנגד הגורם שהסב את הנזק ויכול שיוגשו כנגד מעביד שלו, עירייה, בעל נכס, מדינה, חברת ביטוח ו/או גורמים אחרים ו/או כנגד אחרים הקשורים לעילה. תביעות הנזיקין בארה"ב יכול שיוגשו בשל נזקי גוף, נזקי רכוש, נזקים נפשיים, עוגמת נפש ועוד ועוד עילות ממינים ומסוגים שונים. מגוון עילות התביעה הוא רחב ובפועל לכל מדינה בארה"ב הדין והמורכבות שלה ומשכך יש בנמצא חשיבות מכרעת לטפל בתביעות אלה במיידי ובמקצועיות וכאן בדיוק נכנס לתמונה משרדנו. משרדנו שבישראל, הכולל דסק ארה"ב מיוחד, מורכב מעורכי דין אמריקאיים וישראליים המורגלים בייצוג ישראלים אשר קמה להם הזכות להגיש תביעת נזיקין בארה"ב. צוות משרדנו יודע לקבל במיידי מהלקוח את כל המידע בנוגע לעילת התביעה הנזיקית, לעבד ולרכז את כל הנתונים, לגבש אסטרטגיה מתאימה וביחד עם עו"ד אמריקאי ממשרדנו הנמצא בישראל, בשילוב עם עו"ד אמריקאי על אדמת ארה"ב, לפעול כנגד כל הגורמים הנדרשים וזאת לטובת מקסום התביעה והפיצוי לו יהיה זכאי הלקוח. משרדנו מורכב הן מעורכי דין אמריקאיים ושראליים, רואי חשבון וכלכלנים מנוסים, כך שיש לנו את הידע והיכולת לבסס עבורך הלקוח תביעה "שמנה", ככל שהדין מאפשר לטובת מקסום זכויותייך.
 
התקשר אלינו עתה, נפגוש אותך בישראל או בארה"ב ונקדם הנדרש עבורך במיידי! התקשר כעת לעו"ד אלי דורון 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.5 ע"י 8 גולשים

עשוי לעניין אתכם

מכירת בית / נכס אחר בארה"ב

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

פירמת משרדנו המורכבת מעו"ד ורו"ח יוצאי משרד המשפטים, רשויות מס ורשויות נוספות לצד המחלקה הכלכלית המיוחדת של משרדנו יידעו ללוות אותך הישראלי לטובת מימוש המתבקש בצורה חוקית ושקופה.

הסתבכות פלילית בארה"ב

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

הסתבכת בפליליים בארצות הברית? משרדנו יוכל לסייע בהקדם לך עם ייצוג וליווי משפטי של עו"ד ישראלי ואמריקאי המתמחים בדין הפלילי - לחץ כאן לכל הפרטים.

חוות דעת מומחה לדין האמריקאי

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו יידע לבחון את שנפסק בארה"ב, להתייחס לאמנות בין ישראל לארה"ב ולערוך עבור הלקוח/בית המשפט חוות דעת על לאפשרות לאכוף אותה פסיקה אמריקאית בישראל.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.