מאת:

חוות דעת משפטיות על הדין האמריקאי, בסיוע עו"ד לענייני ארה"ב 

דסק ארה"ב של משרדנו מורכב מעורכי דין ורואי חשבון בעלי רישיון אמריקאי המאפשר להם לעסוק בעריכת דין בארה"ב ובכלל זה, לעורך חוות דעת משפטיות הנוגעות בדין האמריקאי.

לאלה ניסיון עשיר בכל הקשור בהתנהלות על אדמת ארה"ב לצד בקיאות משפטית במגוון רחב של תחומים, על פי הדין האמריקאי. במסגרת זו פועל משרדנו אל מול ישראלים הזקוקים לחוות דעת משפטיות באשר לדין האמריקאי. חוות דעת משפטיות באשר לדין האמריקאי נדרשות אם לטובת הליכים בפני בתי המשפט בישראל ואם לטובת הליכים אחרים, בישראל או מחוץ לה. 
דסק ארה"ב של משרדנו ידע לתן לך הישראלי מענה כאמור, במהירות, ביעילות ובעלות סבירה. לטובת עריכת חוות הדעת, נפגוש את הלקוח במשרדנו שבישראל, נלמד ממנו על הצרכים, התשתית העובדתית ועוד ובהישען על אלה נקדם המבוקש.


ככול והדבר יידרש, ידע משרדנו להתייצב בפני בית המשפט בישראל או מחוץ לישראל ולהיחקר על חוות הדעת!
לטובת קידום עריכת חוות דעת בתחום הדין האמריקאי ללא דיחוי, ניתן ליצור קשר עם עו"ד אלי דורון  054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

מכירת בית / נכס אחר בארה"ב

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

פירמת משרדנו המורכבת מעו"ד ורו"ח יוצאי משרד המשפטים, רשויות מס ורשויות נוספות לצד המחלקה הכלכלית המיוחדת של משרדנו יידעו ללוות אותך הישראלי לטובת מימוש המתבקש בצורה חוקית ושקופה.

הסתבכות פלילית בארה"ב

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

הסתבכת בפליליים בארצות הברית? משרדנו יוכל לסייע בהקדם לך עם ייצוג וליווי משפטי של עו"ד ישראלי ואמריקאי המתמחים בדין הפלילי - לחץ כאן לכל הפרטים.

חוות דעת מומחה לדין האמריקאי

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו יידע לבחון את שנפסק בארה"ב, להתייחס לאמנות בין ישראל לארה"ב ולערוך עבור הלקוח/בית המשפט חוות דעת על לאפשרות לאכוף אותה פסיקה אמריקאית בישראל.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.